Sprzedam bilety na UFC Kraków.

U mnie się jeden wykruszył... bilet za 100 PLN - jak ktoś chętny to dać znać proszę - to na czata wbijemy i obgadamy...
 
Wchodzę na eventim a tam 1/4 biletów jeszcze w sprzedaży :O
Troche beka z ludzi co brali po kilka biletów żeby odsprzedaż drożej,
Czy w takiej sytuacji w sobotę przy kasach będą proponowali zamianę biletu na droższy? Coś takiego obiło mi się o uszy
 
U mnie się jeden wykruszył... bilet za 100 PLN - jak ktoś chętny to dać znać proszę - to na czata wbijemy i obgadamy...
Pierwszy raz cytuję siebie samego :)

Jakby co to znaleźli się już chętni... więc odwołuję - 2 się wykruszyło na koniec dwóch się znalazło :). Facebook to dobry wynalazek jednak.
 
Wchodzę na eventim a tam 1/4 biletów jeszcze w sprzedaży :O
Troche beka z ludzi co brali po kilka biletów żeby odsprzedaż drożej,
Czy w takiej sytuacji w sobotę przy kasach będą proponowali zamianę biletu na droższy? Coś takiego obiło mi się o uszy

Dwukrotnie wczesniej mi sie to zdarzalo,wiec bardzo mozliwe.
Nie lubia bardzo pokazywac pustych krzeselk dookola oktagonu.
 
Gdyby nie to, że z Krakowa jesteś to pomyślałbym, że mam rozdwojenie jaźni ;). Chociaż, może moje drugie ja jest z Krakowa :)
Mieszkam w krk ;) Kupiłem bilety już wcześniej, a okazało się, że wygrałem w konkursie ;)
 
Sprzedam 4 bilety na UFC Kraków o cenie nominalnej 100 zł. Organizator zarezerwował dla tych biletów miejsca w wyższej kategorii cenowej, które wymienić będzie można od dziś w kasach. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie bądź w Krakowie. k [email protected]
 
Back
Top