Sprzęt i ciuchy do Sztuk Walki - MMA, KB, Grappling itd.

A poleci ktoś buty zapaśnicze jakieś w dobrej cenie? Wolę trenować boso, ale strasznie się pocę i ślizgam.
Asicsy matflexy ćwiczę w nich boks i mt 3 razy w tygodniu na parkiecie po roku nic im nie jest a do tego 2 lata gwarancji polecam z czystym sumieniem
 
jakieś dobre rękawice bokserskie ktos cos? 12stki najlepiej mile widziane cena nie gra roli za bardzo byle by byly dobre.
Belltor sparing ok 200 zł bydlęca skóra 2 lata gwarancji czwicze w nich 3 razy w tygodniu po 10 miesiącach bo tyle je mam jak nowe wcześniej miałem allright to po 9 miesiącach byl ich koniec :-)kolega ma twins tajskie tez super ale one ok 100 droższe
 
Last edited:
Jakby ktos byl zainteresowany to sprzedam nowa bluze venuma rozmiar S. Dostalem ja ,ale okazala sie za mala. Nie noszona ,ani nie prana. Oddam za 129zl + wysylka
 

Attachments

  • 464252593_1_644x461_bluza-venum-team-brasil-pitbull-bad-boy-mma-ksw-ufc-lodz.jpg
    464252593_1_644x461_bluza-venum-team-brasil-pitbull-bad-boy-mma-ksw-ufc-lodz.jpg
    16.6 KB · Views: 48
Potrzebuję kupić komplet kask + rękawice. Kask raczej max bezpieczny ma być : D cios ma być odczuwalny jak najmniejsze ryzyko rozcięcia : ) tylko nie wklejać mi tu kasku Lorda Vadera : D tylko do boksu.
 
Potrzebuję kupić komplet kask + rękawice. Kask raczej max bezpieczny ma być : D cios ma być odczuwalny jak najmniejsze ryzyko rozcięcia : ) tylko nie wklejać mi tu kasku Lorda Vadera : D tylko do boksu.
Jakim budżetem dysponujesz?
 
to ma być razy dwa bo w ścianę nie będziemy na zmianę pizgać : D tak myślę że cena około 350 do 400 by mnie interesowała, jak jest taniej to też owszem ; )
 
https://mmaniak.pl/kaski-bokserskie/4908-stormcloud-kask-bokserski-zonda.html#
Wielu chłopaków w klubie, w którym trenuję, śmiga w takich kaskach i chyba dobrze im się sprawują.

https://mmaniak.pl/rekawice-bokserskie/4913-stormcloud-rekawice-do-muay-thai-blizzard.html#
Rękawice wydaja się być spoko, są niby trochę bardziej 'wyprofilowane' niż standardowe bokserskie, ale to nie powinno stanowić problemu.

Jak coś, to dysponuję niewielkim kodem zniżkowym w mmaniaku, mogę się podzielić na priv :)
 
ok propozycja , ale przez internet odpada : ) za długo pójdzie. poznań najlepiej mi pasuje, szczególnie decathlon : D może być coś dalej w stronę rataj ale bez przesady
 
ok propozycja , ale przez internet odpada : ) za długo pójdzie. poznań najlepiej mi pasuje, szczególnie decathlon : D może być coś dalej w stronę rataj ale bez przesady
Ja polecam sprzęt masters z naturalnej skóry. Chyba że chcesz oszczędzić to syntetyk, ale z czasem jebie nie na żarty.
 
To raczej bok , kolana. Podobno jest tez powiązany z z prawym pasem powięzi . Jak dla mnie wygląda to jak ochraniacz do MT + stabilizator. Czy warto dla samej stabilizacji ?
 
Zamierzam kupić piłkę lekarską do treningu MMA. Doradzi ktoś jaki ciężar piłki kupić?
 
giphy.gif


Skoro już odkopane, to przechodzę do rzeczy. Może ktoś z Was polecić jakieś ochraniacze na piszczele? Nigdy nawet żadnych nie miałem na nogach, więc nie mam żadnego porównania.
 
giphy.gif


Skoro już odkopane, to przechodzę do rzeczy. Może ktoś z Was polecić jakieś ochraniacze na piszczele? Nigdy nawet żadnych nie miałem na nogach, więc nie mam żadnego porównania.
U mnie świetnie sprawdzały się takie:
 
U mnie świetnie sprawdzały się takie:
Dzięki wielkie. Skoro u Ciebie się świetnie sprawdzały, to u mnie jako pierwsze też na pewno dadzą radę :)
Będę się za takimi rozglądać.
 
Dzięki wielkie. Skoro u Ciebie się świetnie sprawdzały, to u mnie jako pierwsze też na pewno dadzą radę :)
Będę się za takimi rozglądać.
Tak uzupełniając bo wczoraj pisałem na szybko i krótko.
Są ochraniacze na piszczele jakie "skarpety", które wciągasz na nogę, ale one mało amortyzują. Te zapinane i na stopę jeszcze są dużo lepsze możesz swobodnie w nich kopać i musiałbyś serio podstawowego lowkinga na słupek metalowy zajebać żeby cię mocno zabolało. Na początku jest trochę problem się do nich przyzwyczaić na nogach, ale to kwestia czasu.
 
Tak uzupełniając bo wczoraj pisałem na szybko i krótko.
Są ochraniacze na piszczele jakie "skarpety", które wciągasz na nogę, ale one mało amortyzują. Te zapinane i na stopę jeszcze są dużo lepsze możesz swobodnie w nich kopać i musiałbyś serio podstawowego lowkinga na słupek metalowy zajebać żeby cię mocno zabolało. Na początku jest trochę problem się do nich przyzwyczaić na nogach, ale to kwestia czasu.
Dzięki.
Jeszcze spytam z ciekawości. Jak już się przyzwyczaję do kopania w takich ochraniaczach, to nie będzie mi się później "dziwnie" kopać bez nich? xd
 
Dzięki.
Jeszcze spytam z ciekawości. Jak już się przyzwyczaję do kopania w takich ochraniaczach, to nie będzie mi się później "dziwnie" kopać bez nich? xd
A tego to już nie wiem, ale nie było problemu. Jak będziesz dobrze mocno dokręcał kopnięcia na workach/tarczach bez ochraniaczy to powinno wchodzić normalnie.
 
Back
Top