Spisek Ludzi Jaszczurów przeciwko Jędrzejczyk.

koper

Maximum FC
Bantamweight
Szefowa odklepała w trzeciej minucie i trzeciej sekundzie ( 3.03 ) pierwszej rundy.

Rose trenuje w gymie, który w nazwie ma... 303.

Rejon Denver, w którym mieszka Namajunas ma przypisany kod pocztowy... 303.

Wkładam czapkę z aluminiowej folii.
 
maxresdefault.jpg
 
W dodatku dzień przed walką wkleili jej na social media fotę z kościoła, by pokazać, że Boga tam nie ma i nie słucha jej modlitw...

:frankapprove:

 
Ja mysle ze to dopiero poczatek planu illuminatow na zniszczenie Joasi

Psalm 30,3:
"You, LORD, brought me up from the realm of the dead; you spared me from going down to the pit."

Art. 303. KK (KK? Czyzby Karolina brala udzial w spisku?)

Art. 303. § 1. Kto wyrządza szkodę majątkową osobie fizycznej, prawnej albo jednostce organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej, przez nieprowadzenie dokumentacji działalności gospodarczej albo prowadzenie jej w sposób nierzetelny lub niezgodny z prawdą, w szczególności niszcząc, usuwając, ukrywając, przerabiając lub podrabiając dokumenty dotyczące tej działalności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Nie bede nawet wspominal dywizjonu 303 ani linii autobusowej 303 ztm Warszawa...

Potrzeba wam wiecej dowodow? Mi nie.
 
Panowie sprawa wyglada nieciekawie. Poprosilem znajomego fizyka zajmujacego sie mechanikami kwantowymi o pomoc w tym temacie i podeslal mi tylko pewne dzialanie matematyczne i od tej pory kontakt sie z nim urwal.

3 + 0 + 3 = 6

6!
Miala to byc szosta obrona pasa przez Joanne.

Jesli nie bede sie odzywal na forum to prosze powiadomcie MSZ o sprawie.
Zadzwoncie tez do mojej babci ze nie wpadne na pierogi.
 
Dobrze, że mi przypomniałeś o sobie. Czy 5pln za położenie cegły klinkierowej (płot i komin) to teraz norma ? Jak to się waha ?

@Jakub Bijan pomóż temat Jaszczurów UFO
Szczerze to nie mam pojęcia. Robię w konstrukcjach stalowych i cegły nie widziałem w robocie od kilku lat.
 
UFC 217. Jakby dodać 2+1+7 = 10
10 - 3 (tyle walk o pas)=7
7 - 1 (tylu zawodników walczyło po 4-ro letniej przerwie) = 6
6 x 3 (tutaj znowu liczba walk o pas [podejrzane co nie?]) = 666
Szatan kurwy. Pan Jutrzenki.
edit: Poza tym bogaci Reptilianie latają statkami kosmicznymi a biedni jeżdżą Ferrari.
 
Back
Top