Spadek zainteresowania TUF 14 ??

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
TUF-14-Square-Chop-Logo.jpg




MMA Junkie informuje o niewielkim spadku liczby widzów,trzeci odcinek obejrzało 1.3 milliona widzów co oznaczało spadek oglądalności względem pierwszego odcinka 1,5 miliona oraz drugiego 1,6 miliona telewidzów.Przyczyną mogą być rozpoczynającę się playoffy w baseballu,lub spadek zainteresowania za oceanem zmaganiami zawodników wagi koguciej i piórkowej.
 
Myślałem, że to kokos napisał. Ale zapomniałem, że on tylko hejtuje KSW...



Sądzę, że playoff'y w baseballu są bardziej emocjonującym wydarzeniem dla Amerykanów, niż zmagania zawodników w TUF-ie. W tym upatrywałbym głównej przyczyny spadku oglądalności
 
Niezależnie od poziomu sportowego i tego, że te wagi są w TUFie po raz pierwszy to pamiętajmy, że to już 14 edycja tego samego: szaleństwa w domu, trenowanie, trash-talk trenerów i często średnie walki ;) Nic dziwnego, że trochę się nudzi ;)
 
Ten sezon generalnie przechodzi bez echa co trochę dziwi bo zestawienie Bispinga z Millerem w teorii powinno przyciągać uwagę widzów.
 
Faktycznie nawet u nas nie przełyka się odgrzewanych kotletów ,w stylu tańca z rozgwiazdami :-) milionowej edycji
 
jeśli UFC samo deprecjonuje te wagi to nie ma co sie dziwić ( walki o pas na ufc on versus albo co-main event)
 
Żałuje, że nie ma gdzie baseballu pooglądać zbytnip :)



E tam, drobne wahania, jak dla mnie sezon się świetnie zapowiada i taki będzie, ciekaw jestem tylko czy ktoś dozna kontuzji, bo z przegranych w pierwszym pojedynku dwóm chciałbym by dano szansę, choć szkoda, że jedynie kosztem któregoś kota, który wygrał walkę.
 
Pamiętam tylko jak po pierwszych 2 epizodach z walkami były na forum głosy,że to będzie najlepszy sezon! Kolejnych 2 części prawie nikt już nie komentuje w tematach....bo faktyczbnie , narazie nie ma co.
 
Ja przez pracę wszystko z opoznieniem ogladam i prawie nie chce mi sie wowczas komentowac, gdy juz dyskusje umarly...tak TUF ostatni, jak Bellatory dwa i nawet UFC z soboty poki co zero komentarza dalem, choc gala swietna, mimo tylu decyzji:P
 
Kolejny temat mnie rozczarował, myślałem że kokos w końcu zapragnął uderzyć globalnie :D







Co do oglądalności to nie ma co wyrokować póki się sezon nie skończy.
 
Ten sezon jak na razie jest o niebo lepszy od poprzedniego, a jakoś przechodzi bez echa. Może ludzie wolą oglądac większych zawodników?
 
awantury = zainteresowanie. dobre technicznie walki=nudne pedalstwo, tak wiekszosc ludzi patrzy, juz nie tylko w pl
 
Pedalstwo, pedalstwaem, ale pierwszy epizod (w sumie 2 części puszczone naraz) - dał fajne walki, co zwiększyło oglądalność kolejnej części.
 
a czy ktos pytal kaczke o zdanie?



e: kurwa zedytowales posta



przedtem bylo..." a czy no pytal o spoleczenstwo"



kaczka smieszne jestn ze piszesz posta, wjezdzasz na jednego, potem edytujesz i na drugiego, nie sadzisz?



troche nie fair wobec innycy czytajacych jak i tych co pisza
 
Nie bez powodu opery mydlane i seriale cieszą się taką oglądalnością od lat :) Oczywiście mówiłem o ogolne i oglądalności po prostu, ja wolę dobre technicznie walki, ale Jebaka. Wypowiedziałeś się chyba jedynie o parterze, bo nie sądze by dobrą technicznę wojnę w stójce ktoś okreslił nudnym pedalstwem, za to grappling dwóch mocnych zawodników np. BJJ owszem, niestety, ale tak to wygląda wśród nie interesujących się MMA, zwłaszcza jeśli nie ma szybkich kończeń, prób dźwigni czy duszen, a czyste przechodzenie pozycji itp, co każdego fana MMA powinno interesowac, ale już zwykłęgo widza na pewno niezbyt.
 
Oglądam 6 sezon z rzędu i powiem otwarcie, że ten najmniej mnie emocjonuje :(



Ale to tylko moje zdanie .
 
Back
Top