SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Ale ręki uciąć sobie nie daje, coś w telewizji dzisiaj po południu widziałem, że jakiś typ z rpp mówił, że będą zakładali maskę jak premier wejdzie na posiedzenie.
 
Jeżeli ciągle będą drukować pieniądze to w końcu będą warte mniej niż papier toaletowy.
 
@Mort 100/100 popieram to co powiedzial gosc z ONR u chociaz nie za bardzo przepadam za ta "formacja"
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ehKIrByoEb8



http://poznan.gazeta.pl/poznan/10,88284,11040620,Palowanie_demonstrantow_na_ul__Matyi.html



c92c3e3555d06ed5ef06ad98960a3598.jpg
 
dopiero w necie widac ile naprawde przyszlo ludzi na te demonstracje bo np na wp bylo,ze w Gdyni moim miescie bylo ok 800 osob a tak naprawde bylo okolo 2000,wiem bo bylem.W Polsce tak naprawde nie ma czegos takiego jak niezalezne media...
 
eliano55 nie do końca, dodruk pięniądza może być pozytywny jeśli zostanie on dobrze zainwestowany niemniej jednak zawsze istnieje ryzyko, że tak się nie stanie. I zauważ, że zazwyczaj po dodruku kurs waluty rośnie. Nie jest pozytywny tylko wtedy gdy nie zostanie zainwestowany i staje się pustym pieniądzem. Stany zjednoczone bardzo zmniejszyły rozmiary kryzysu własnie drukując dolary.
 
Chiny specjalnie utrzymuja wiekszosc obywateli w biedzie,zeby miec tania sile robocza.Bogaca sie partyjni aparatczycy,albo kolesie majacy uklady z partia.Wiec chuj im w czolo!!!!
 
jeszcze zeby do tego wszystkiego dolaczyli sie troche starsi,bo musze przyznac,ze na zdjeciach to sama dzieciarnia,ktora malo jeszcze wie o zyciu i w wiekszosci traktuje to jako zabawe tzn moge napisac tu jak to w Gdyni wygladalo.Wiekszosc to malolaci,ktorzy naprawde widzalem,ze przyszli w celach czysto rozrywkowych,zeby do tego dolaczyli sie np robotnicy np stoczniowcy,portowcy to by bylo cos.( nie chodzi tu o sama ACTA,ten kto pracuje w Polsce i sam sie utrzymuje badz probuje utrzymac ten wie o co mi chodzi).
 
I tak zęby acta sa wyrwane-nie bedzie penalizacji,ani sledzenia przez dostawce internetowego to wiemy na pewno!!!Najbardziej mnie wkurza w tym wszystkim,ze po tak duzych protestach na drugi dzien rzad podpisuje ACTA-to gdzie oni nas maja?????Aroganckie buce!!!
 
Plastrowy, starsi się dołączają - ale stopniowo. Do nich wolniej te info docierają, bo mniej korzystają z neta. Ale spokojnie. Ja planuję rozdawać ulotki właśnie starszym ludziom w Warszawie. Niedługo się tym zajmę. Tylko nie wiem skąd skombinuję na nie fundusze.. ale coś się wymyśli może.
 
@Mort proponowalbym na owych ulotkach nie ograniczac sie do samego ACTA a dolaczyc jeszcze rzeczy,o ktorych mowil rzecznik ONR u w Lublinie.
 
Jeśli miałbyś jakieś propozycje co można dokładnie umieścić na takich ulotkach - podbijaj, [email protected]. Ja mam sesję teraz, straszny zapierdol, a większość czasu pochłania mi własnie to ogarnianie. Teraz na protest u siebie musiałem ogarnac pare rzeczy itd...
 
To kto naciskał z ACTA to było wiadomo nie od dzisiaj, ale dzięki takim newsom w publicznej tv ta informacja trafi do zwykłego Kowalskiego i może da mu jednak do myślenia.
 
Wczoraj oglądałem jak wprowadza się w USA kraj policyjny, jak na szczycie G20 ludzi protestujących traktowano jak bydło. Przerażające.
 
Czy referendum ma sens ? Jak ktos juz wcześniej pisał, jego wyniki byłyby wiążące jeżeli frekwencja przekroczyłaby 50%, dla przykładu tego progu nie przekroczyły zeszłoroczne wybory parlamentarne (48,92%), natomiast przezydenckie sprzed 2 lat tylko nieznacznie ( 54,94%). Czy przeciętny Polak zdaje sobie sprawę, że protest przeciwko ACTA jest aż tak ważny ?
 
to nie jest referendum, ale wysyłasz maila do wszystkich posłów z regionu, to też jest ważne!
 
Back
Top