SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Podoba Ci sie pakiet klimatyczny




mnie się podoba. Bo jest działaniem na poprawę OGóŁU a nie jednostki.




Niemcy nie majac zadnych zyskow ekonomicznych


ekonomistą to Ty na pewno nie jesteś, dla Ciebie Rosja i Niemcy to wrogowie, wykapany Cejrowski ;)
 
Różnie podają media, jeśli chodzi o te podpisy. Niemcy i Holandia czeka, a reszta w ogóle nie podpisała. Inne znowu podają, że wszyscy czekają... generalnie bez paniki, bo ustawa wejdzie koło maja-czerwca. Do tego czasu wiele może się zmienić.







Pervert, większość ludzi nie chce żyć w takim śmiesznym tworze jak 'Stany Zjednoczone Europy'. Naprawdę, politycy, którzy wiedzą, że taki potwór będzie istniał, mają utopijne spojrzenie na świat (Merkel). I tak będzie rewolucja i nie będzie nic. :D







Btw, jak nosicie czarne garnitury i białe koszule to jesteście masonami!! :D
 
@Pervert wbij sobie w koncu do tej Twojej glowki,ze Niemcy nami gardza i wiekszosc ustaw unijnych jest dobra ale tylko i wylacznie dla krajow duzo bogatszych od Nas. Chlopie przejrzyj na oczy,zobacz co sie dzieje w tym pieknym kraju nad Wisla,pakiet klimatyczny zrujnuje Polske do reszty,przeciez my kurwa nie jestesmy tak bogaci jak Niemcy czy Francja,nie stac Nas na takie wydatki.( wogole to globalne ocieplenie to jeden wielki mit,wg mnie).Zanim zaczniesz przyrownywac kogos do Cejrowskiego wysil sie na kszte obiektywizmu( pomijajac swoje poglady),Niemcy jawnie robia sobie z Polski kpiny,niszcza nasz kraj,zobacz stocznie( jestem bylym pracownikiem) W niemieckim interesie byl ich upadek.Ta oblesna krowa Angela swoje to uratowala,doplacajac do nich kupe kasy,majac w dupie jakies tam unijne dyrektywy poprostu zlikwidowala konkurencje bo polskiemu robolowi placi sie mniej i duzo kontraktow robilo sie w Polsce,przykladow jest wiecej.Mam wrazenie,ze propaganda herr tuska,odbiera Ci logiczne myslenie.Czy Ty naprawde uwazasz,ze ta kasa z unii to jest tak sobie dana,chlopie to jest inwestycja,ktora zwroci sie w koncu niemiaszkom a my wtedy bedziemy kurwa w kajdanach jebac za 300euro,majac szefa jakiegos najebanego zylcem po pachy szwaba. pozdrawiam sorka za bluzgi ale drazni mnie swoista"ciemnota" co poniektorych acha nie jestem uprzedze moze troche komentarze NIE JESTEM ZA PISEM! Allladino masz duzo racji w tym co napisales
 
395956_369525563060920_365653610114782_1606364_110314699_n.jpg
 
Nie pisz do perverta, że go ogłupiła propaganda Tuska, bo nie mieszka on w kraju i nie słucha tej propagandy. Po prostu jest zwolennikiem idei zjednoczonej europy.
 
@Pervert-jesli uwazasz,ze rurociag po dnie Baltyku jest najtanszym rozwiazaniem na tranzyt gazu z Rosji do Niemiec i nie byl to akt wrogi wobec Polski,a pakiet klimatyczny,ktory bardzo godzi w Polske a korzysci z niego maja Niemcy i Francja jest tez swietnym rozwiazaniem to naprawde nie mamy o czym rozmawiac:-).Nawet ekolodzy mowia o bardzo niewielkim wplywie pakietu na emisje dwutlenku wegla,a juz naukowcy jawnie mowia,ze to absurd.Nie ma co dyskutowac masz swoj swiat-chcesz byc madrzejszy ok jestes najmadrzejszy.:-):-):-) A tak nawiasem mowiac Niemcy i Rosja zawsze chcialy dla Polski dobrze jak historia pokazuje:-)



Dzieki Plastrowy za poparcie:-)



edit:dokladnie-jeszcze o stoczni chcialem napisac :nasi politycy mowili ze sie nie da,ze unia,a merkel zrobila jak chciala!!!



edit2:ja tez nie jestem za pisem!!!
 
Największy wpływ na zmiany klimatu, ma wydzielanie się gazów ze zgniłych roślin w lasach tropikalnych, uwalnianie się naturalnych gazów czy wybuchy wulkanów, skorupiaki w oceanach... takich przykładów jest tysiące i człowiek nie ma nic do gadania, bo Planeta żyje swoim życiem, na nas nie zwracając prawie uwagi...
 
jakie serwisy maja serwery w Polsce i leca w pierwszej kolejnosci?



http://chomikuj.pl/



co dalej?
 
Największy wpływ na zmiany klimatu, ma wydzielanie się gazów ze zgniłych roślin w lasach tropikalnych, uwalnianie się naturalnych gazów czy wybuchy wulkanów, skorupiaki w oceanach... takich przykładów jest tysiące i człowiek nie ma nic do gadania, bo Planeta żyje swoim życiem, na nas nie zwracając prawie uwagi...


Mort kurwa litości, twierdzisz że człolwiek nie ma wpływu na Ziemię??!!



Co do Alliadino i Plastrowego, zamiast jojczyć i płakać jak wam źle w Polsce, weźcie życie w swoje ręce i przestańcie jęczeć. Granice są otwarte, skorzystajcie i zaróbcie jakies pieniądze zamiast czekać aż ktoś wam da. Jakoś największymi przeciwnikami Unii jest ciemnogród i Ci którym się nie powodzi. Nie zastanawia to nikogo? Wam się nie da nic przetłumaczyć, odrzucacie najprostsze fakty, wolicie zrzucić winę na Unię niż doszukać się jej bliżej. EOT
 
Czlowieku-kazdy z nas napisal prawde i tyle-a ja na swoje zycie nie narzekam-tylko jestem patriota i obchodzi mnie Polska!Jak Ty wolisz sp....c za granice to Twoja wola,ale sie nie wymadrzaj na tematy na ktore nie masz pojecia!!!
 
jak ja uwielbiam ludzi którzy piszą czystą papke propagandową, głupoty nie mające potwierdzenia w faktach a na koniec napisza, że jesteś zmanipulowany przez Tuska i tvn :-)
 
Panowie, zamiast się jednoczyć przeciwko ACTA i cenzurze, to zaczynają się konflikty po jednej stronie obozu :D Tak nic się nie osiągnie. Ja wiem, ze Polacy mają butny charakter i skłonny do bitki, nawet ze swoimi, ale jak tu i teraz się nie zjednoczymy, to kiedy?
 
Nie bo jak przykręcają śrubę innym to jest dobrze. A jak Tobie to skandal?



cenzura stadionu - dobrze



cenzura internetu - źle
 
@Pervert 3 lata mieszkalem w Dublinie,wrocilem bo urodzilo mi sie dziecko,nie jestem przeciwko Unii ale przeciez to co jest dobre dla jednych czyt.boagtych nie musi byc dobre dla innych np Nas Tyle wlasnie,ze ci bogatsi maja to gleboko w dupie sa tacy jak Ty czyli widza tylko i wylacznie czubek swojego nosa.Sluchaj, powodzi mi sie dobrze i idac tokiem Twojego rozumowania skoro jest mi dobrze to w dupie mam to,ze inni np gloduja,bo co mnie to obchodzi,no nie?? @noodles wazne,ze Ty masz wszystkie info z pierwszej reki idz chlopie dalej glosuj na PO bo przeciez oni wprowadzaja do kraju dobrobyt o jakim Niemcowi czy tez Holendrowi sie nawet nie sni...
 
Mnie rozpierdoliło, że ci wielcy bojownicy o wolność i pogromcy cenzury rzucili się na Hołdysa za to, że wyraził swoją opinię...
 
ja mam wszystkich w dupie, Platforma - tusek pierwsze co robi po wyborach to eliminuje swoich koleszków za partii, na ministrów wskazuje głąbów typu Nowak, a o reformach które zapowiadał jakoś już nic nie słychać, PiS- z chorym psychicznie na czele dyskutuje najwięcej o ścięciu brzozy, Palikot cały czas bawi się w pijar, juz jest tak zmanierowany, ze pewnie własnej mordy nie poznaje w lustrze a SLD to już tonący beton. O planktonie nie wspominam bo i tak nikt nie jest warty wspomnienia.



Z tego całego szamba głosuje na PO bo nie ma na kogo, choć nie jestem szczęśliwy z tego powodu. Tusek zapowiedział kilka waznych reform min. wiek emerytalny, mundurowe itd ale co z tego jak juz nich najwyraźniej zapomniał. Mysle ze po PiSie nie spodziewał bym się reform ktore dotknely by ludzi a więc zero poprawy gospodarki



I ja sie nie dziwie, ze mamy takich polityków bo prawda jest też taka że oni są odbiciem narodu. Szczerze to się zastanawiam czy wezme udział w najbliżych wyborach bo już mało obchodzą mnie te medialne gierki. Jak mi sie nie spodoba to wyemigruje, nie mam z tym problemu. Poza tym myśle, ze tak naprawde wpływ włądzy na jednostke nie jest tak wielki jak sie niektorym wydaje. Wystarczy ruszyć dupe, pracować nad sobą a Twoje życie na pewno zmieni się na lepsze.
 
@up, bo głoszenie haseł, a ich zrozumienie to dwie różne sprawy.
 
Śmieszą mnie tylko nasi politycy którzy teraz podnoszą głos NIE dla ACTA a nie dawno za nią głosowali...nie wazne jaka partia wszystkie są do dupy...Zrobiłem błąd głosowałem na PO i potrafie sie do tego przyznać,zrobiłem to bo nie ma parti na którą można głosować następne wybory spedze w domu z browarkiem i blantem...
 
Takie są efekty kampani "Idź na wybory" itp. ludzie myśla że powinno się zagłosować chciażby na mniejsze zło, gówno prawda. Gdyby głosowali tylko Ci, którzy są przekonani do danej parti a nie wydaje im się że będzie fajnie rządziła to populistyczne PO nie miałoby nawet 10%. Wtedy byłaby szansa na jakieś zmiany a tak o władzy decydują media, które lansują trendy. Przy okazji ACTA mnóstwo bezmyślnie głosujących na PO się obudziło... trzeba było myśleć wcześniej teraz trzeba będzie się z nimi użerać kolejne 4 lata albo odejdą gdy już nic nie zostanie do sprzedania...
 
Twierdze że zrobiłem błąd głosując na PO <chociaż wole od PIS-u>,ale jak będzie miał wygrać PIS to rusze dupe i zagłosuje...wyborcy PO są niezdecydowani,ale wole być niezdecydowanym niż być tym z 20% fanatyków z PIS-u,mam dość słuchania komisji macierewicza i że samolot wcale nie uderzył w brzoze tylko rozpadł sie w powietrzu...
 
jak będziecie w kółko głosować na "mniejsze zło" to chuj z tego będzie, pierdolić takie głosy - głosuj na partie ktora reprezentuje Twoje poglady a nie bierzesz udział w tym jebanym wyścigu do koryta,w którym wygrywa ten co odpierdoli mniej niż druga strona. Polska to nie tylko PO i PIS.
 
Jak się chciało na JKM to nie dopuścili go w wiekszości okregów, więc co to za demokracja :-)
 
Każdy kto napisał o ACTA "ustawa" jest pierdolonym niedoinformowanym debilem. Czytacie sobie jakieś gówno w necie, a żaden z was nie ma na tyle rozumu żeby zrozumieć że to jest UMOWA a nie USTAWA.
 
imo od PO to wszystko jest lepsze, ale nie ma niczego za co nie musiałbym się wstydzić potem. Gdyby JKM potrafił wytrzymać bez gadania głupot i niektóre ekstremalne i nierealne na polskie warunki pomysły odłożył by na bok to mógłby zgromadzic wookół siebie grupe ludzi do rządzenia, ale tak nie jest niestety. Liczę na to że do dymisji albo końca kadencji tego rządu coś się ukształtuje. A w wyborach wogóle nie głosowałem, gdyby był w moim okręgu JKM to na niego "zmarnowałbym" mój głos. Może z instytucji takich jak fundacja republikańska wykształcą się ludzie, którzy bedą potrafili rozsądnie rządzić tym krajem
 
Back
Top