SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Tego wymagaja zasady pisowni.W ACTA jest zapis,ze dostawca internetowy ma blokowac strony z pirackimi tresciami!!!Jak to przejdzie to bedzie koniec wolnego internetu!!!



Jebaka a czy znasz polityka,ktory nie manipuluje ludzmi,nie klamie i oszukuje???NAPRAWDE ZA KTOREGOS DASZ SOBIE PALEC UCIAC???
 
temat rzeka



nie znam żadnego osobiście tak dobrze. znam jednego, który w miarę mądrze mówi, ale niczego nie można być pewnym
 
Jesli ACTA przejdzie to za blokowanie dostepu do tresci pirackich odpowiada PRAWNIE dostawca internetu,czyli np.taka TEPSA,ktora bojac sie odpowiedzialnosci bedzie blokowac prawie wszystko!!!



Mysle jednak,ze az takie gowno nie moze przejsc!!!



Ja uwazam,ze paru politykow mowi madrze,tylko jeszcze sie nie zdazylo,ze jak dojda do wladzy to mysla naprawde o Polsce.
 
Jebaka ja też popieram Paula ,ale w tych czasach już nie można byc niczego pewnym. Jeśli mu się stanie krzywda to znaczy że komuś on się nie podoba.



Dalej dalej trzeba informowac więcej ludzi bo jeszcze nie wygrana bitwa.
 
Ja mowie o Polsce,a poza tym w Stanach maja najlepsze szkoly PRU:-).Ja widze jedno-jak koles ma juz wladze-nagle sie zmienia jak kameleon-przynajmniej jesli chodzi o dzialanie,wiec nie ufam nikomu.Jak jest ktos nowy i ma podobne poglady do moich to daje mu szanse i na razie ZAWSZE jest to wybor mniejszego zla.
 
powiem szczerze ze mi tu tez smierdzi czyms bardziej globalnym... ktos darzy do poprostu calkowitego kontrolowania ludzi jak marionetek mimo ze i tak teraz nimi jestesmy
 
powiem szczerze ze mi tu tez smierdzi czyms bardziej globalnym... ktos darzy do poprostu calkowitego kontrolowania ludzi jak marionetek mimo ze i tak teraz nimi jestesmy


Dobrym tropem idziesz bo to jest globalne i zaczyna się od Uni chociażby.
 
Wiadomo ze tak-juz jedno wielkie gowno prawie przeprowadzili(pakiet klimatyczny),to badaja jak daleko sie moga posunac.
 
Jak zablokują internet to nic się nie wydarzy bo ludzie zapomnieli już jak się zbierać nie korzystając z sieci :-)
 
1327074504_by_Hunch_500.jpg
 
http://www.wprost.pl/ar/289139/Zwyciestwo-internautow-SOPA-i-PIPA-odlozone-na-pozniej/



Niech Boni wybyje Tuskowi z łba ten głupi pomysł i ACTA też "zamrożą" ... Właśnie za taką wypowiedź byłby problem.



200120122105-3pb87hu0l9ko1mzage6xdfnw5sc4trjq2iyv.png








@ kiler



True
 
Tar ogolnie interesuje sie tym co sie w swiecie dzieje i nie chodzi mi o jakies pierdoly tylko co tu sie naprawde dzieje a tak sie zlozylo ze dzis obejzalem film o Illuminatach w calym przemysle muzycznym i jak czytam ze chca ograniczyc internet to wiem ze ktos tu juz chce cos wiekszego ugrac dla siebie
 
Też widziałem ten film, ogólnie to dużo takich filmów widziałem i jeszcze więcej czytałem na ten temat. To się wszystko tak łączy ze sobą że szok. A jak słyszę głosy, że to nie może być prawda bo to są ""teorie spiskowe dziejów" to mam ochotę piznąć przez głupi łeb. Albo pieprzenie ludzi, że "im mniej wiem tym lepiej śpie" to już w ogóle porażka.
 
rzeczywiscie,



jak przed chwila sprawdzilem jedna przypadkowa, to lezala,



moze juz podniesli,



ale wylaczenie tylu stron, robi wrazenie.
 
ACTA is going to be signed in Poland 26 jan. Please attack Polish gov sites! We're not gonna let that shit get signed no matter what!
We are legion.
:-)

a to tweet Hołdysa

http://www.twitlonger.com/show/ff3841
 
Te brazylijskie strony były zablokowane bo tam też mieli to podpisać, tak ? Skoro poblokowali tam wszystkie to bankowo to samo zrobią w Polsce.
 
Jeżeli hołdys popiera acta, tylko potwierdza przypuszczenie ze jest starym debilem... POZDRO dla strony www.sejm.gov.pl !!
 
Strona sejmu już działa...

Edit
Znowu nie żyje :D

Edit 2

Portal skontaktował się z Magdaleną Krzymowską, dyrektorem biura prasowego Sejmu.

Według niej, niewyświetlająca się strona jest wynikiem usterki technicznej, która do ok. godz. 21 ma zostać rozwiązana - dodaje serwis.

sfora.pl
 
Ze strona im na dzien padnie???Nie zareaguje.Przeciez podpisanie ACTA oficjalnie jest sukcesem polskiej prezydencji!!!!!!!
 
Moim zdaniem takie ataki daja rzadowi argumenty do reki: "Patrzcie ta ustawa jest taka dobra,ze z wielka zajadloscia atakuja nas piraci hackerzy"
 
Back
Top