Sonnen vs Machida?

jurass

BAMMA
Bantamweight
http://www.fightersonlymagazine.co.uk/news/viewarticle.php?id=7179







wiecie cos wiecej?







na stronie fanowskiej JDS podano ze to juz ustalone ale nie moglem znalesc oficjalnego potwierdzenia







btw po wywiadzie po UFC ostattnim Sonnen znow atakuje Machide, tym razem na twitterze:



"I don't seek training advice from actors for the same reason I don't seek health advice from strippers."



"Lyoto, don't feel bad that you don't have the belt. You still have that little cotton one my nephew has."
 
bedzie mega! :) mam nadzieje tylko ze Dragon nie da sie sprowadzac
 
@mat01 - Mam wrażenie, że Sonnen w dobrej dyspozycji jest w stanie sprowadzić każdego :) .
 
Mimo wszystko styl Machidy powoduje to że jest on cholernie ciężki do obalenia. Będzie miał Sonen ciężko.
 
oj, nie wiem, Machida nie daje sie tak latwo sprowadzac, poza tym bedzie mial przewage i komfort bo on juz w tej wadze walczyl a dla Sonnena to nowosc
 
GUESS WHO'S BACK!!!! XD Oh my god! It's a bird! it's a plane! NOOOO ITS SUPER CHAEL!!!







Nie ważne jak wielką poprawkę brałbym na tego kolesia, już chyba zawsze będę widział w nim nadwornego błazna UFC XD
 
Ciekawe czy gdyby Sonnen pokonał Dragona dostałby walkę o pas. Machida jest bodajże trzeci czy czwarty w kolejce po Rampage'u i zwyciezcy walki Rashad vs Davis. Sonnen vs Jones - to byłoby ciekawe starcie.
 
Nie wiem, co by było ciekawego w tym starciu. Wszystkie atuty po stronie Jonesa. Machida zleje Sonnena jak nikt wcześniej.
 
Z tego co zrozumialem to Sonnen ma wrocic do sredniej, ale widocznie sie zapuscil podczas przerwy, bo pierwszy pojedynek po powrocie ma byc wyjatkowo w 205, wlasnei z Machida.







Chyba ze zamierza walczyc jescze z Nogiem;P



ewidentnie ma na pienku z blackhouse :P wsyztsko przez jazdy przed walka z Silva
 
W 205 Sonnen w topowej formie może jest w stanie zajść nawet na miejsce nr 2 przy odpowiednim zbiegu wydarzeń, ale JJ wydaje się być tak jak w przypadku wszystkich pozostałych w 205 poza zasięgiem. Szczególnie instytucja 5-rundowych walk wieczoru może być w tej wadze dla niego na kożyść.
 
Nie zgodzę się, że 5 rundowe walki wieczoru to dobre rozwiązanie dla Sonnena. W 25 minut wielu zawodników w końcu znajdzie drogę do poddania tego asa bjj.
 
Faktycznie, Machida to tak słaby grappler, że wygrał pojedynek grapplingowy z mistrzem świata bjj.
 
Back
Top