Sonnen vs Bisping - e-mail Chaela do Joe Silvy

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
2ltndl0.jpg


To: Joe Silva, Extraordinaire Matchmaker, Ultimate Fighting Championship
Re: Spitsbing i jego skazone zwycięstwo

Joe:

Jeśli masz szansę z nim porozmawiać, to proszę wspomnij temu idiocie Michaelowi Spitsbingowi ze będzie mu nieco trudniej uderzyć MNIE kolanem w głowę, gdy bede pedzil na niego jak pociąg pelen zbiegów i zmielę go przez siatke jak ugotowanego ziemniaka, jezeli bedziemy miec przyjemność spedzenia kilku (NAPRAWDE kilku) chwil w Octagonie.

Oh, i chcę Mu zasugerowac zeby byl bardziej ostrozny jezeli chodzi o plucie na kogokolwiek z MOJEGO naroznika, ponieważ każdy z nich może pobic go tak samo jak ja.

Dzięki jak zawsze.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

No to sie zaczelo :)
 
Ja bym tam chciał, żeby Sonnen wrócił do UFC. Przynajmniej jest wesoło :-)No i myślę, że zmieliłby bispinga w 2 minuty.
 
Jestem za, ale będzie nakrętka :) Niech wygra lepszy, choć wolę Bispinga.Tylko nie zapomnijcie kto pierwszy zaczął besztać kogoś, Sonnen wielki obrońca uciśnionych....:) Fakt faktem, Bisping niech trenuję obronę obaleń ile zdoła ;) prace nóg, zeby dobrze odskakiwać i lepiej boksowac, bo jak go Chael trafia to miło nie będzie. Obaj świeżutcy i tak są, dawać ich za miesiąc, bo atmosfera się ostudzic za bardzo ;)
 
O tak. Zaczęło się. Może być ciekawiej niż przed walką z Andersonem bo teraz Chael ma dużo więcej pomysłów na trash talk.
 
Back
Top