Sobowtóry zawodników mma

luksusowyjacht

Brutaal
Featherweight
Nie znalazłem tutaj takiego tematu, więc zakładam. Dobrze byłoby zamieszczać zdjęcia sobowtórów, ale ja rozpocznę tylko od nazwisk (brak czasu). Mam nadzieję, że ktoś uzupełni te braki moje;)
John Jones - Usain Bolt (lekka atletyka)
Yushin Okami - Franciszek Smuda (piłka nożna)
Oli Thompson - Barbara Kudrycka (polityka)

To na początek.
 
Gdybym ja był wyższy, miał czarną skórę, był atletycznie zbudowany to bym nawet Jonesa przypominał.
 
Hahaha

Bolt jest podobny do Jonesa ?
bhy3i9.jpg
 
a tak serio to mam ziomka, ktory ma ryj i budowe ciala dos santosa, tylko wazy jakies 10-15 kilo mniej
 
Gdybym był 3o kilo lżejszy, miał szczupłą a nie krępą budowę ciała, jaśniejszą cerę, dłuższe włosy, zupełnie inną twarz oraz płeć to bym wyglądał jak Joasia Jędrzejczyk.
 
a tak serio to mam ziomka, ktory ma ryj i budowe ciala dos santosa, tylko wazy jakies 10-15 kilo mniej
Nie znalazłem tutaj takiego tematu, więc zakładam. Dobrze byłoby zamieszczać zdjęcia sobowtórów, ale ja rozpocznę tylko od nazwisk (brak czasu). Mam nadzieję, że ktoś uzupełni te braki moje;)
John Jones - Usain Bolt (lekka atletyka)
Yushin Okami - Franciszek Smuda (piłka nożna)
Oli Thompson - Barbara Kudrycka (polityka)

To na początek.

Także czekamy :)
 
Nie znalazłem tutaj takiego tematu, więc zakładam. Dobrze byłoby zamieszczać zdjęcia sobowtórów, ale ja rozpocznę tylko od nazwisk (brak czasu). Mam nadzieję, że ktoś uzupełni te braki moje;)
John Jones - Usain Bolt (lekka atletyka)
Yushin Okami - Franciszek Smuda (piłka nożna)
Oli Thompson - Barbara Kudrycka (polityka)

To na początek.
bez zdjec sie nie liczy
 
Jedna moja ciotka na starość zaczęła wygladać jak Jerzy Stuhr w spódnicy, a druga jak Robin Williams. Kudrycka na swój dziwny sposób ma coś z Oliego. W sumie z tym Smudą też się zgadzam:crazy:
 
Back
Top