Sobierajski NIE DAŁ ŻADNYCH SZANS Borkowskiemu! „Rekordzista” z czwartym zwycięstwem w karierze

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
SobierajskiBoro.jpg


Jednogłośną decyzją sędziów zakończyła się pierwsza walka gali CLOUT MMA 4, która 9 marca odbyła się w Łodzi. Na zasadach MMA Wojciech Sobierajski pokonał Rafała Borkowskiego nie dając mu żadnych szans w stójce.

>>> WYNIKI GALI CLOUT MMA 4

Wojciech Sobierajski szybko zajął środek klatki i spychał przeciwnika pod siatkę. „Rekordzista” skupił się głównie na niskich kopnięciach, którymi w kolejnych minutach często kopał. Rafał Borkowski spróbował sprowadzenia, ale rywal był na to gotowy. Sobierajski od czasu do czasu atakował także korpus przeciwnika.

W drugiej rundzie Wojciech Sobierajski przez cały czas kontrolował przebieg starcia. „Rekordzista” zajmował środek klatki i kolejnymi akcjami bokserskimi prowadził pojedynek, punktując Rafała Borkowskiego. „Boro” zdecydowanie nie miał pomysłu na ten pojedynek.

Trzecia odsłona wyglądała dokładnie tak samo. Wojciech Sobierajski spychał Rafała Borkowskiego do defensywy i przez cały czas kontrolował przebieg starcia, punktując przeciwnika w stójce.

Wojciech Sobierajski przed tym starciem miał trzy pojedynki na swoim koncie. W grudniu 2022 roku na HIGH League 5 większościową decyzją sędziów pokonał Kamila Hassana. Następnie pod szyldem CLOUT MMA najpierw w kickboxingu rozbił w pierwszej rundzie Piotra Pająka, a następnie na zasadach boksu jednogłośnie na punkty wygrał z Grzegorzem Szulakowskim.

Rafał Borkowski stoczył do tej pory jeden pojedynek na gali CLOUT MMA. Podczas trzeciej edycji tej organizacji stoczył pojedynek „Boro na 10”, który zwyciężył dzięki przetrwaniu z dziesięcioma kolejnymi rywalami.

 
Back
Top