Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Okazuje się, że Xiaomi ma chyba największy poślizg z aktualizacją do androida 14. Wyszedł w 2023 (jakoś chyba na koniec wakacji/jesieni), a mój fon dostał go dopiero dziś.

Albo zamulenie, albo zhakowali na amen :beczka:
 
Ale sprzęcior zajebisty. :antonio:

Gówniaki latają po całym mieszkaniu i odkurzają. Oby przetrwał początkową fascynację :wtf2:
Mam większą wersję i nie chce mi się już latac z odkurzaczem na kablu
 
Nowy kolorowy czytnik się pojawił, niestety tylko 7 cali

:korwinwhat:

 
Ile macie miejsca na dane w telefonach? Korzystacie z kart microsd? Jeśli tak to jakie mają pojemności?
Nie mam miejsca na kartę, pamięć 256gb zawalona w połowie, zdjecia i filmy z dzieckiem, plus czasem coś z roshitv
:roberteyeblinking:

Gdyby nie dziecko to pewnie 50gb by wystarczyło.

Edit, ogólnie te 256 GB to teraz taka podstawa, a jak jest wybór więcej czy mniej, to zawsze lepiej wybrać więcej (chyba że trzeba dużo za dużo dopłacić)
No i często w parze z większą pamięcią na dane jest więcej ram.
8/120gb i np 12/256gb.
Oprócz pojemności ważne żeby była szybka UFS 3.0 i wyżej, to na prawdę robi różnicę
:roberteyeblinking:
 
Czy szanowni dżentelmeni mieli styczność i mogą polecić od razu najlepszy osobisty (przenośny) czujnik tlenku węgla czy muszę wchodzić w to głową do przodu i szukać sam?
 
Czy szanowni dżentelmeni mieli styczność i mogą polecić od razu najlepszy osobisty (przenośny) czujnik tlenku węgla czy muszę wchodzić w to głową do przodu i szukać sam?
Screenshot_2023-12-07-20-08-45-871~2.jpg
 
Back
Top