Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

To jeszcze niech sprecyzuje, do czego te słuchawki, bo specjalista @szplin zaraz wyjaśni że to ma znaczenie. Ja jako laik jestem tego samego zdania :jjsmile:
Słuchanie muzyki i gadanie przez telefon. Niestety moje wytrzymały 6 lat i ich czas dobiegł końca. Byłem z nich bardzo zadowolony i zastanawiam się czy brać znowu te same czy jednak coś fajnego wyszło.

Chociaż mikrofon w tych słuchawkach zbiera za bardzo otoczenie.
 
Słuchanie muzyki i gadanie przez telefon. Niestety moje wytrzymały 6 lat i ich czas dobiegł końca. Byłem z nich bardzo zadowolony i zastanawiam się czy brać znowu te same czy jednak coś fajnego wyszło.

Chociaż mikrofon w tych słuchawkach zbiera za bardzo otoczenie.

Łap udoskonaloną wersję, bo jeśli tak dobrze ci gadały te v1, to szkoda zmieniać - a w wersji v2 poprawili właśnie mikrofon, do tego baterię i dorzucili mocne kodeki. Szkoda że nie grasz w gierki online, bo aż mnie korci by sprawdzić czy nie kłamią z tym kodekiem który niweluje opóźnienia na poziomie bluetooth.

Ciekawi mnie to, bo te opóźnienia eliminują mi wszystkie słuchawki bezprzewodowe, ale jeśli zrobili jakieś ciekawe rozwiązanie na ten temat, to może jest nadzieja na granie bez kabla...
 
Back
Top