Smart Bet – kącik bukmacherski #3

Na Maię będzie niższy kurs.
icon_smile.gif
 
Miał być poradnik dla początkujących jak zacząć zabawe z bukmacherką,a nie ma.
 
OK, Carmont przegrął dwie walki, ale w starciu z Leitesem to jakos nie widzę żeby był tak wysokim underdogiem.



Pytanie dla obeznanych - jak właściwie się te kursy bukmacherskie układa? Chodzi mi o to, czy jest jakiś mnożnik, schemat , coś takiego, na podstawie którego określa się stosunek kursu między faworytem a underdogiem?

Miał być poradnik dla początkujących jak zacząć zabawe z bukmacherką,a nie ma.


Z tego co pamiętam to miał być też artykuł : Single czy kombinacje, czy coś takiego, też nie ma .
 
Oj tam, nie popędzajcie tak. Mnie się robota Szadego podoba w każdym razie.
 
Będzie wszystko co zapowiadałem. Bez nerw. ;) W tym tygodniu niestety nie dałem rady ze względu na małą ilość wolnego czasu, ale w kolejnych odcinkach można się spodziewać.
 
Też faworyzuję Carmonta w starciu z Leitesem. Jacare, czy nawet Dolloway to jest wysoka półka. Wydaje mi się, że kursy będą wynosić ok. 1.80 - 2.00, a w walce Mai 1.40 - 3.00. Z resztą się zgadzam :)
@Calo zależy od bukmachera. Na początku jest większa marża i masz kursy np 1.40 - 2.80. Później, jak gra więcej osób i buk widzi, że mało osób stawia, przy czym więcej na faworyta, to podnosi oba kursy do np 1.42 - 3.0. Na pinnaclu zawsze są takie same kursy, np. wyrównana walka zawsze jest po 1.952, na betsafe różnie - czasem po 1.91, czasem po 1.83. Ogólna zasada jest taka, że (A-1) * (B-1) < 1. Zwykle wynik jest w granicach 0.8 - 0.9. Gdy jest większy, niż 1 (u 2 różnych bukmacherów, przykładowo Porier 1.12 na betsafe, Corassani 10.50 na pinnaclu przed walką), to masz surebet.
Dobra robota Szady, edukuj nam mlodzież :-)
 
Back
Top