Skrót konferencji prasowej SFL: Thompson vs Sapp + GIFy

Meru

Moderator
Cohones
Oni to potrafią z siebie idiotów robić :-)







sfl1.gif
sfl2.gif




sfl3.gif
 
sapp jak zawsze sie rzuca i ma skurcze na twarzy, dostanie kilka strzalow, polozy sie na glebie jak kulka, a jak juz sedzia przerwie walke to bedzie biegal za dzejmsem i mu gratulowal . . . -.-
 
Wiele osób z ulicy się lepiej bije od Sappa więc wynik jest znany z góry ;p



Totalny freak , takie pojedynki ujmują prawdziwym sportowcą...
 
jaka muza na wejscie :-)







ja rozumiem jeszcze zabukowac jednego z tych gosci, zeby wypromowac wlasna gwiazdke, ale zestawiac ich ze soba? To juz trzeba byc krolem freakow, zeby doprowadzic do takiego starcia :-)







za malo razy padlo slowo freak w tym watku?



Freak, freak, freak,... ! :-)
 
no kurde, wszyscy narzekaja, a walka bedzie miala niesamowita ogladalnosc :D to jest jak walka legend,tylko w nieco innej kategorii i dyscyplinie :D Sapp przegrywa i przyjezdza do Pudziana aby tamten sobie na nim odreagowal,przed kolejnym starciem z DvD :D
 
Hehehe - cały Sonnen. Btw. Ciekawe jak w Sonnen by z mega Sappem sprzed lat dał radę..? Wiem, wiem - nie ta waga ,ale chciałbym zobaczyć minę Sonnena po którymś z młotków Sappa :-)
 
Dobra konferencja ;-)Wiadomo, że Bob jeździ już tylko po kasę i pewnie się położy w pierwszej rundzie to jakimś śmiesznym ciosie, ale walka ludziów przyciągnie;-)
 
Widząc poczatek ich "staredown'u" skojarzylo mi się to ze zderzaniem się rogami dwóch baranów :D Nie mam niestety żadnego takiego gifa ani video ;)))



Długo to nie może potrwać, chyba, że będą "pomagać" Sappowi.
 
jak by chcieli się bez kitu pobić na tej konferencji to trzech chrustów by ich nie uspokoiło.
 
Back
Top