Sklep MMAROCKS

Lucash

Brutaal
Featherweight
Droga redakcjo ;)
Myślę, że w związku z rozwojem MMAROCKS temat jak najbardziej na czasie. Marka z pewnością miałaby branie, chociażby wśród osób interesujących się MMA.
 
wyszła nowa "kolekcja" MMROCKS, ale gdzie są podane jakieś wymiary tych t-shirtów?







http://rcks.pl
 
Tez chcialbym wiedziec jakie sa wymiary. Pisalem maila ale nie dostalem odpowiedzi :-)
 
Ta rozmiarówka jest do białej koszulki z napisem Cohones,ale z pewnością wszystkie inne koszulki też się na nią łapią:



bk-wvhppichgnwrzgpmwcad.jpg
 
co za badziew. Koszulki robione dla kogo? Dla krasnali? Może Tim Elliot się zmieści... Podeślijcie mu jako nagrodę pocieszenia, dziś po przegranej walce z Benavidezem.
 
pewnie nie jest podany obwód tylko dlugość od pach do pach czyli trzeba razy 2 :)
 
http://rcks.pl/produkt/honor-loyalty-respect/



Przy tej jest XXL, trzeba poczekać co def odpisze z tymi rozmiarami. Też kiedyś o to pytałem, pisał że mają uzupełnić rozmiarówkę na stronce...
 
Koszulki są dla normalnych ludzi i mają normalne rozmiary jak wszystkie inne tshirty na świecie. Rozumiem że jesteś prawdziwym bykiem ale mamy też niektóre wzory w XXL dla takich wielkich ziomków jak ty więc nie martw się :)
 
jakie wymiary ma XXL? CZY KTOŚ JEST NA TYLE KOMPETENTNY BY ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE? Poza tym poziom zdjęć prezentujących tą odzież to żenada. Więcej widać otoczenia niż samego produktu.
 
ProPag, Twoja kariera na tym forum oraz wpisy które tutaj zamieszczasz to żenada. Od samego początku szukasz tylko miejsca do zaczepienia, dopierdolenia, albo celowego zrobienia zamieszania. Zwykły troll z głupimi komentarzami. Pozdro
 
Propag



Proponuję wyluzować troszkę. Tym bardziej, że dostałeś już jedno ostrzeżenie, dokładnie za prowokowanie innych użytkowników. Następnym ostrzeżeniem będzie kilkudniowy odpoczynek od forum.



Peace and love :-)
 
Propag nikt nie jest tu na tyle kompenenty żeby prowadzic z tobą rozmowę na takim poziomie więc wątpie żeby ci ktoś odpowiedział a na razie odpocznij sobie od Cohones
 
bez zadnych zlosliwoasci ale rozmiarowka by sie przydala w sklepie, to bardzo wazna rzecz przy zakupach gdzie nie mozna przymierzyc towaru.
 
Wiem wiem dlatego nie dałem jeszcze info o starcie sklepu na główną stronę. Legendarne "lada dzień będzie" ma tutaj zastosowanie :D
 
Legendarne "lada dzień będzie" ma tutaj zastosowanie :D


spoko ja od 18.12.2012 czekam na maila od Ciebie z odpowiedzią o wymiary koszulki, miałes zmierzyć jak wrócisz do domu :)
 
Na pewno na dniach by odpisał, że też jesteś taki niecierpliwy.
 
No ale nie było mnie w domu od tego czasu siedzę za granicą cały czas drogi Fresh :D
 
Ale Fresh rozjebał system to prawda, podaj mi na mejla jaki tshirt sobie wybierasz i wysyłam ci w prezencie :)
 
Odpowiedziałem własnie na maila z 2012, jesli nadal korzystasz z konta na gmailu to sprawdz pocztę proszę.



Dzięki :) Będę z dumą nosił koszulkę tylko na specjalne okazje
 
Wczoraj wydałem jakieś 500zł zamawiając różne tshirty/koszule. Chciałem zamówić również od Was chłopaki, ale jak nie potraficie przez tyle czasu odpowiedzieć "jakie wymiary mają tshirty XXL" to się "pałujcie" i proszę nie płakać, że nikt nie wspiera Was etc. Cześć.
 
Nie musisz być od razu takim niemiłym chujem :) Możesz mi napisać kiedy wysłałeś pytanie? Musiałem przegapić mejla. pzdr
 
Kilkukrotnie padały takie pytania w tym temacie. Trzeba jeszcze wysyłać emaile do każdego w redakcji ?







ps. najwidoczniej trzeba być chujem, żeby ktoś się zainteresował tematem.
 
Nie musisz być od razu takim niemiłym chujem :) Możesz mi napisać kiedy wysłałeś pytanie? Musiałem przegapić mejla. pzdr


Def, a może potrzebujecie kogos do pomocy w ogranieciu sklepu ? chętnie pomoge a przy okazji sam sobie zmierzę XXL i wyślę obieacną koszulkę :P
 
Back
Top