Silva i Belfort skompletowali sztaby trenerskie do TUF-a

Herszt_xD

Jungle Fight
Welterweight
tuf-brazil.jpg




Już 25-ego marca rozpoczyna się emisja The Ultimate Figter: Brazil, gdzie trenerami będą Wanderlei "The Axe Murderer" Silva (MMA 34-11-1, 1NC) oraz Vitor "The Phenom" Belfort (MMA 20-9). Kilka dni temu ogłosili oni sztaby trenerskie. Ciekawostką jest, że wszyscy trenerzy musieli być Brazylijczykami, gdyż taki był wymóg UFC. Wśród nich znajdziemy takie tuzy światka sportów walki, jak pogromca Fedora Fabricio Werdum, Renato Sobral, znany z K-1 Francisco Filho czy też Rafael Cordeiro.



Team Silva:


  • Rafael Cordeiro (muay thai, MMA)
    [*]
    Renato Sobral (zapasy, MMA)
    [*]
    Fabricio Werdum (bjj)
    [*]
    Andre Amade (boks)







    Team Belfort
  • :



    Francisco Filho
    (karate, kickboxing)

    Luiz Carlos Dorea
    (boks)

    Rodrigo Artilheiro
    (zapasy)

    Gilbert Burns
    (bjj)






Pierwszy klaps na planie brazylijskiego sezonu TUF-a padnie już w najbliższy poniedziałek w Rio de Janeiro.
 
Zamiast tworzyć temat wrzucaj taki info tu: http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow
 
Pierwszy klaps na planie brazylijskiego sezonu TUF-a padnie już w najbliższy poniedziałek w Rio de Janeiro.






masz jakies Video?:> kto kogo ,Silva Belforta?:D
 
Cordeiro, Sobral, Werdum - jest moc!



Gdyby TUFa wygrywalo się sztabem trenerskim to Wand u mnie miałby zwycięstwo ;)
 
To se Wand dream team skompletował. W bezpośrednim starciu gł trenerow już nie będzie dla niego tak rożowo.
 
malinowsky, wydaje mi się, że takie większe, rozbudowane info nadaje się na osobny temat. W innym wypadku FanPostCohones możnaby uznać za zamknięty rozdzial. W twoim temacie chyba lepiej umieszczać krótkie wzmianki typu "Thiago Silva powraca. Rewanż z Verą na UFC on Fox 3" lub linki do innych serwisów ;)







W sumie patrząc po samych sztabach to 1:0 dla Silvy jeśli chodzi o rozpoznawalność nazwisk. Pamiętajmy, że jednak team Belforta też nie jest z łapanki, mimo że ma mniej "gwiazd".
 
"malinowsky, wydaje mi się, że takie większe, rozbudowane info nadaje się na osobny temat. W innym wypadku FanPostCohones możnaby uznać za zamknięty rozdzial. W twoim temacie chyba lepiej umieszczać krótkie wzmianki typu "Thiago Silva powraca. Rewanż z Verą na UFC on Fox 3" lub linki do innych serwisów ;)"



Też tak uważam
 
Młode chłopaki z WAND TEAM na pewno dużo na tym skorzystają, mogą nieźle rozwinąć swoje umiejętności pod okiem niebanalnych fachowców, ale nie zmienia to oczywiście nic w bezpośredniej konfrontacji coachów gdzie dla mnie Wand jest na spalonej pozycji.



Powtórzę to, co powiedziałem już w innym temacie - dla mnie taka konfrontacja nie ma zupełnie sensu. Wanderlei jest zniszczony tym sportem, jest u progu swojej kariery, Belfort natomiast nabiera drugiej świerzości i wiatru w żagle.



Taka walka by była niesamowita jakieś 8-10 lat temu, w tej chwili nie wzbudza we mnie żadnych pozytywnych emocji.
 
Belfort vs Silva II jest zorganizowana tylko dla popularności w Brazylii i będzie się cieszyc dużym zainteresowaniem ,a o to chodzi w UFC.
 
Gdyby nie Cordeiro, to powiedziałbym, że sztab trenerski Belforta zdecydowanie lepiej się prezentuje.
 
@ Tens, całkowicie sie zgadzam



Wand wzial gwiazdy, ale to nie gwiazdy zazwyczaj sa najlepszymi trenerami.
 
a spoko nie wiedziałem:) dzieki Gilbert to wielki talent ,napewno sie przyda w sztabie i może kiedyś pomysli o UFC tymbardziej ze juz pierwszą walke na zasadach mma wygrał w pierwszej rundzie Team Belfort!!!
 
Back
Top