Sig-betting.

koper

Maximum FC
Bantamweight
Zasady są proste. Zdarza się, że dwóch użytkowników ściera się na temat: "Kto wygra walkę, X czy Y?".
Tego typu potyczkom można dodać uroku poprzez wprowadzenie realnej stawki, jaką jest przywilej nadania sygnatury użytkownikowi, którego faworyt przegra walkę poprzez usera, który prawidłowo wytypował zwycięzcę.

Zabawa ta funkcjonuje na niektórych zagranicznych forach dotyczących MMA i może dodawać kolorytu, pod warunkiem, że uczestnicy zachowują minimum zdrowego rozsądku i "dżentelmeństwa".

Przykładowo: ja typuję Cormiera w nadchodzącej walce z Jonesem. Zamieszczam więc w swoim podpisie:


Cormier (koper) - Jones (??)

i dodatkowo:

0-0 - czyli mój obecny rekord w sig-betach.

Jeżeli ktoś się zgłosi i zamieści w niniejszym wątku wiadomość:

Cormier (koper) - Jones (Pan X),

-zakład jest potwierdzony.

No i powiedzmy, że Jones spuszcza łomot Cormierowi. Pan X wysyła mi wiadomość z treścią sygnatury, jaka będzie przyozdabiać moje posty przez najbliższy miesiąc:

BONES JEST KRÓLEM, itp, itd. (bez chamstwa, oczywiście).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jakby ktoś chciał podjąć rękawicę, to ja na początek faktycznie typuję Cormiera przeciwko Jonesowi.

Cormier (koper) - Jones (??)
 
McGregor (baju) - Siver (?).

Czekam na chłopaków z zakładów! Fajne sygny z królem będą. ;-)
 
Diaz (Dick) - Silva (???)

hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
 
Diaz (Dick) - Silva (mmammag)

Castillo (mmammag) - Felder(?)

Można w kilku zakładach uczestniczyć?
Jakby tak 2 maksymalnie zrobić, w razie przegranej 2 sygnatury się zmieszczą.
Jeżeli by tak zrobić to byłbym chętny jeszcze Donald Cerrone (mateusz19191010) - Myles Jury (?)
I rekord 0 - 0 .
 
chyba mozna w kilku, ale to najlepiej zakladac sie o tydzien sygnatury, po chuj miesiacem od razu, a tak to nie wypadnie sie z gry na tak dlugi okres czasu. :) @mateusz19191010 okejo? tydzien bedzie git?

@Karton323 dobra sygna, Ramp kurwa nawet drasniecia po tej walce nie mial.
 
Jak najbardziej można ustawiać na okres 1 tygodnia.
McGregor (baju) - Siver (mateusz19191010)
Donald Cerrone (mateusz19191010) - Myles Jury (?)
Rekord 0 - 0 .
 
@baju o sygny się zakładasz, a gorzałę nie chcesz:(? Przecież Jones wygra na 100%, będzie rzucał Danielem w dal. Potwierdzone info.
 
@orest - sygna minie, a wstyd po przegranej flaszce o ktorej nie dasz mi zapomniec do konca zycia nie przepadnie, haha.

@Bolt DOBRY TROLL. <3
 
@orest - sygna minie, a wstyd po przegranej flaszce o ktorej nie dasz mi zapomniec do konca zycia nie przepadnie, haha.
Dobrze, jeśli nawet tacy fajni Jonesa nie mają pewności co do jego wygranej!

A żeby nie było, że znowu nie na temat to

Cormier (Orest) vs. Jones (?)

oraz

Alexander Gustafsson (sawciu) vs. Anthony Johnson (Orest)
 
Jakby tak 2 maksymalnie zrobić, w razie przegranej 2 sygnatury się zmieszczą.
Jeżeli by tak zrobić to byłbym chętny jeszcze Donald Cerrone (mateusz19191010) - Myles Jury (?)
I rekord 0 - 0 .

Też mi się wydaje, że dwa zakłady równocześnie to max, ze względu na przejrzystość i możliwość utrzymania ręki na pulsie, ale ja tu żadnym policjantem nie jestem. Ze swojej strony chciałbym zachęcić wszystkich panów, którzy podjęli zakłady o wpisanie ich w swoje sygnatury.
 
Hm, wpisywanie do sygnatury wydaje się trochę niepraktyczne. Jakby ktoś chętny zrobił jakiegoś excela, podpiętego na pierwszej stronie to byłoby na prawdę ok.
 
Ekhm, nie chcę Wam psuć zabawy, ale nie lepiej awatary betować? ;)
Żadnej policji tu nie ma, każdy przecież może zakładać się o co chce, na jak długo itd. Ważne, żeby obydwaj uczestnicy wiedzieli, co jest stawką danego zakładu.
 
kto wam teraz broni? :D patrzac na agresywny avatar maliny to pewnie chetnie poszedlby na jakis zaklad o wódeczke, mi alko nie potrzeba zeby miec jakis fun. @Tomasz Chmura
 
Back
Top