Sig-betting.

Zakłady o bana na forum są nielegalne. Bagiety już jadą. Musimy wpisać do regulaminu sig-bettingu, że nie popieramy takich zakładów bo nam zajebiści użytkownicy odchodzą przez głupotę :P

comment_ethVmn7D6vw7RenVtMlYXC7eQO7zLXh0.jpg
No to ban za złamanie regulaminu :D
 
@Miszon, daj już na luz chłopie, to przecież nie o to chodzi :D
Decyzja oczywiście ostatecznie należy do Ciebie, bo jakby nie patrzeć - wyzwanie do zakładu wyszło właśnie od Ciebie, ale jak dla mnie Twoje odejście z forum jest bezcelowe i zwyczajnie niesprawiedliwe, patrząc na przebieg samej walki :)
Tak jak już Ci napisałem wcześniej - obaj zawodnicy są w moich oczach zwycięzcami na swój sposób, więc jestem skłonny uznać, że my - jako ich fani - również możemy czuć się wygrani. Obaj.

Rób jak chcesz, ale ja z tego miejsca oficjalnie anuluję mój udział w zakładzie i proponuję, żebyś Ty zrobił to samo. Mam nadzieję, że regulaminu w ten sposób nie łamiemy. :beer:
 
@Miszon, daj już na luz chłopie, to przecież nie o to chodzi :D
Decyzja oczywiście ostatecznie należy do Ciebie, bo jakby nie patrzeć - wyzwanie do zakładu wyszło właśnie od Ciebie, ale jak dla mnie Twoje odejście z forum jest bezcelowe i zwyczajnie niesprawiedliwe, patrząc na przebieg samej walki :)
Tak jak już Ci napisałem wcześniej - obaj zawodnicy są w moich oczach zwycięzcami na swój sposób, więc jestem skłonny uznać, że my - jako ich fani - również możemy czuć się wygrani. Obaj.

Rób jak chcesz, ale ja z tego miejsca oficjalnie anuluję mój udział w zakładzie i proponuję, żebyś Ty zrobił to samo. Mam nadzieję, że regulaminu w ten sposób nie łamiemy. :beer:
To dawaj sygnę na miesiąc. Zakład wszak przegrałem. :beer:
 
McGregor (DiKaunt) - Alvarez (?)
Bisping (DiKaunt) - jakikolwiek następny przeciwnik (?)

o co tam chcecie
 
Ja mam propozycje zakładu wiązanego, wszystkie 3 walki albo żadna o sygne + avka + flaszke na zlocie

Alvarez (Mnichu) - McGregor (???)
Jędrzejczyk (Mnichu) - (???)
Thompson (Mnichu) - Woodley (???)
 
Fergusson (michi972) vs RDA (?)
Alves(michi972) vs Miller (?)
Grove(michi972) vs Shlemenko (?)
Jacare(michi972) vs Rockhold (?)
Mousasi (michi972) vs następny przeciwnik (?)
Cerrone(michi972) vs Gastelum (?)
 
Back
Top