Sig-betting.

@mateusz19191010 : mój aktualny rekord SB to 4:0 czy inny bo nie wiem, czy dobrze zapisałem?

@koper sygna dla Ciebie:

simpsons-mma.jpg


@Solaris - ta leci do Ciebie:

CONOR-MCGREGOR-PARODY.jpg
 
@supermario nie wiem, czy uroki życia nocnego w Krakowie cię nie pochłonęły i już się tu nie pojawisz, ale zakładaliśmy się wczoraj o 100 zł. Twierdziłeś, że Werdum ogra Caina w rewanżu. Jeśli żyjesz to potwierdź :)
 
@supermario nie wiem, czy uroki życia nocnego w Krakowie cię nie pochłonęły i już się tu nie pojawisz, ale zakładaliśmy się wczoraj o 100 zł. Twierdziłeś, że Werdum ogra Caina w rewanżu. Jeśli żyjesz to potwierdź :)
Pamiętam i potwierdzam. Już możesz zacząć odkładać pieniążki :)
 
buhehehehe, trzeba bylo mu tam luja wyplacic, dla zdrowotnosci bo zaczal cos tam fisiowac za bardzo
P.S. tak wogole to przejrzalem ten temat i sa fotki od Oresta i Ty be kitu mozesz miec te 104kg, niech Ci bedzie, ze miales racje. Ja nie bylem po prostu swiadomy tego, ze z Ciebie to prawdziwy chlop slaski
w dupie szeroki w barach waski :wink:
Wez wybierz jakies inne foto, moze mniejsze bo te co dales to nie chce sie zaladowac
 
buhehehehe, trzeba bylo mu tam luja wyplacic, dla zdrowotnosci bo zaczal cos tam fisiowac za bardzo
P.S. tak wogole to przejrzalem ten temat i sa fotki od Oresta i Ty be kitu mozesz miec te 104kg, niech Ci bedzie, ze miales racje. Ja nie bylem po prostu swiadomy tego, ze z Ciebie to prawdziwy chlop slaski
w dupie szeroki w barach waski :wink:
Wez wybierz jakies inne foto, moze mniejsze bo te co dales to nie chce sie zaladowac

Teraz ważę już 107 kg ;p
Przy mnie Matsz nawet nie wydaje się taki wielki, ale jakby go zestawić z Wewiurem(szkoda, że nie ma zdjęć jak Matsz gilotynuje Wiewiurkę)...

łap, bo Rose musi być
tu
albo tu
http://zapisz.net/images/882_rose_namajunas_one_win_away_51.png
 

Attachments

  • Rose-Namajunas-One-Win-Away_514771_OpenGraphImage.png
    Rose-Namajunas-One-Win-Away_514771_OpenGraphImage.png
    205.3 KB · Views: 12
Teraz ważę już 107 kg ;p
no moze byc bo na tej fotce od Oresta widac, ze noga jest. Plus wzrost wiec jak najbardziej.
te fotki za ciezkie jakies, dawaj inne pisze, ze nie moze byc ciezsze niz 50kb
 
no moze byc bo na tej fotce od Oresta widac, ze noga jest. Plus wzrost wiec jak najbardziej.
te fotki za ciezkie jakies, dawaj inne pisze, ze nie moze byc ciezsze niz 50kb

To już musi wejść. 11 kb. Gorzej jak będzie za małe, wtedy znowu pomyślę.
 

Attachments

  • rose.jpg
    rose.jpg
    12 KB · Views: 10
Back
Top