Sig-betting.

Niech będzie. Avatar na cztery dni. Widzimy się w tym samym miejscu 12 grudnia. Niech wygra lepszy (czyli Cain).

fedorlaughs.gif
 
UWAGA !!!
Marcos Rogerio de Lima(DamiannN)-Nikita Krylov(?) -sygna
Chce ktoś króla wagi półciężkiej ?
 
Wchodzisz w drugi? W sensie czy chcesz przegrać dwa zakłady, a nie tylko jeden?

Super! Wchodzimy zatem w sygnaturę! Trzy dni sygnatury - sygna nie może przeczyć powagi urzędu, który sprawuję i go ośmieszać (więc inteligentna sygna a nie jakieś dupy, cycki czy kucyki Pony :D). W razie przegranej chciałbym aby sygna poszła kiedy skończyłaby się kara dana przez Pucziego, czyli weszła by w życie cztery dni po walce. To moje twarde warunki. ARE YOU IN?

To będzie moja zemsta.
 
Super! Wchodzimy zatem w sygnaturę! Trzy dni sygnatury - sygna nie może przeczyć powagi urzędu, który sprawuję i go ośmieszać (więc inteligentna sygna a nie jakieś dupy, cycki czy kucyki Pony :D). W razie przegranej chciałbym aby sygna poszła kiedy skończyłaby się kara dana przez Pucziego, czyli weszła by w życie cztery dni po walce. To moje twarde warunki. ARE YOU IN?

To będzie moja zemsta.
Wybornie.

Cain Velasquez (Cloud) - Fabrycio Werdum (Masta Blasta) sygna 3 dni
 
haha, kurwa YOLO @Cloud ostre popłynąłeś. no chłopaki, mam nadzieję, że w przypadku wygranej Fabrycego (not gonna happen, but still...) złamiecie obietnice i dacie Chmurcę coś interesującego (jakiś diss Simpsonów najlepiej).
 
Wszystko o sygnaturkę na 3 dni. W przypadku większej liczby przyjętych zakładów kolejność ubierania sygnaturek nadaje kolejność przyjęcia zakładów.

Saad Awad (Wewiur) vs Patricky Freire ( )
Arlene Blencowe ( ) vs Marloes Coenen (Wewiur)
Steven Ciaccio ( ) vs Curtis Millender (Wewiur)
Brandon Gritz ( ) vs Melvin Guillard (Wewiur)
 
Maryna Moroz (Swebs) vs. Valerie Letourneau (?) sygna
Weidman (Swebs) vs Rockhold (?) Avatar
 
McGregor (Masta Blasta) vs Aldo (????) o wolne na 6 miesięcy od forum. Jak jesteście cienkie siusiory to negocjujcie chociaż.
 
Let's play bitches! Big dick is back in game!

Cormier (Orest) - Gustafsson (?)
Velasquez (Orest) - Werdum (?)
Souza (Orest) - Romero (?)
 
Back
Top