Sig-betting.

Tate(PaweLisu999) - Eye(?)
Dillashaw(Pawelisu999) - Barao(?)
Felder(PaweLisu999) - Barboza(?)
o sygnę lub podpis

Felder (PaweLisu999) - Barboza (mmammag).

Stawka w moim przypadku: sygna (jeśli wygram zakłady o TJ) lub avatar/podpis (jeśli przegram zakłady o TJ)
 
Nogueira(michi972) vs Struve(?)
Tete(michi972) vs Eye(?)
Lauzon(michi972) vs Gomi(?)
Dillashaw(michi972) vs Barao(?)
Sam Alvey(michi972) vs Derek Brunson(?)
Silva(michi972)vs Story (?)
Barnett(michi972) vs Nelson(?)
 
Shogun (Halny) vs Nogueira (?) - sygna
Cormier (?) vs Gustafsson (Halny) - sygna

Silva (michi972) vs Story (Halny) - av?
 
Nogueira(michi972) vs Struve(?)
Tete(michi972) vs Eye(?)
Lauzon(michi972) vs Gomi(?)
Dillashaw(michi972) vs Barao(?)
Sam Alvey(michi972) vs Derek Brunson(?)
Silva(michi972)vs Story (?)
Barnett(michi972) vs Nelson(?)
Biorę Sam Alvey(michi972) vs Derek Brunson(mateusz19191010) o awatar, bo o sygne mamy na tej samej gali już zawarty OSP vs. Teixeira .
@baju pamiętaj, że my mamy specjalny bett tylko i wyłącznie przegrany dostaje mistrza T.J. w awatar. Tak dla przypomnienia, żebyś później jakiejś "gupoty" nie dał :D
 
Ok, pobawię się ;)

Bigfoot (vaicavalo) vs Palelei ( ? )

Big Nog (vaicavalo) vs Struve ( ? )

o co chcecie ;)
 
Biorę Sam Alvey(michi972) vs Derek Brunson(mateusz19191010) o awatar, bo o sygne mamy na tej samej gali już zawarty OSP vs. Teixeira .
@baju pamiętaj, że my mamy specjalny bett tylko i wyłącznie przegrany dostaje mistrza T.J. w awatar. Tak dla przypomnienia, żebyś później jakiejś "gupoty" nie dał :D
Wszystko brałem o sygny. Ale to nieważne, TJ wygra.
 
told ya. jutro wam coś powrzucam, wszyscy będziecie nosić to samo dumnie tylko jeszcze nie wiem co. coś dziwnego, bo tu jakieś groźby były dziwne w moją stronę przy tych betach, szczególnie od @Halny.

#Killashaw :)

dla Mateusza info, miałem tylko (niestety) 5 betów o TJ'a.

Dillashaw (baju) - Barao (Orest, Scurvol, TheNotorious, Mateusz, Halny).

jeśli o kimś zapomniałem to proszę się przypomnieć. :smile: nie wiem jak Scurvol i jego pobytem na forum teraz (bodajże zrezygnował), ale według mnie rekord powinien być uznany - gdy się zakładał był aktywnym użytkownikiem. szkoda, że reszta nie wchodziła w zakład jak pytałem tylko "rozdrabniali" się na innych userów, nie chcieli walczyć z top1. good for them.
 
Last edited:
nie wiem jak Scurvol i jego pobytem na forum teraz (bodajże zrezygnował), ale według mnie rekord powinien być uznany - gdy się zakładał był aktywnym użytkownikiem. szkoda, że reszta nie wchodziła w zakład jak pytałem tylko "rozdrabniali" się na innych userów, nie chcieli walczyć z top1. good for them.

Kiedyś miałem zakład ze zbanowanym Alibabą i sobie anulowany, ale nie mam problemów, aby takie sytuacje egzekwować na korzyść niezbanowego użytkownika i żebyś sobie doliczył wygraną.

@mateusz19191010 28-19, 2xTJ i Barboza

@praecox77 @TheNotorious dla was

pjCuhM.gif
 
told ya. jutro wam coś powrzucam, wszyscy będziecie nosić to samo dumnie tylko jeszcze nie wiem co. coś dziwnego, bo tu jakieś groźby były dziwne w moją stronę przy tych betach, szczególnie od @Halny.

#Killashaw :)

dla Mateusza info, miałem tylko (niestety) 5 betów o TJ'a.

Dillashaw (baju) - Barao (Orest, Scurvol, TheNotorious, Mateusz, Halny).

jeśli o kimś zapomniałem to proszę się przypomnieć. :smile: nie wiem jak Scurvol i jego pobytem na forum teraz (bodajże zrezygnował), ale według mnie rekord powinien być uznany - gdy się zakładał był aktywnym użytkownikiem. szkoda, że reszta nie wchodziła w zakład jak pytałem tylko "rozdrabniali" się na innych userów, nie chcieli walczyć z top1. good for them.
Tylko mnie oznacz jak już znajdziesz tę sygnę, żebym nie przeoczył ;)
 
Rumble(DamiannN)- Błachowicz (?) o sygne Ktoś wierzy ???
Shogun (DamiannN)- Minotouro (?)
Holloway(DamiannN)-Oliveira (?)
 
@baju założyłem swoją wygraną :D
@Iceberg @KBG dla was do wyboru, kto pierwszy ten bierze lepszą sygnę:
demetriousjohnson-headshot.png

dj-croppp.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------
Chciałem dać wam tego gościa, ale zrezygnowałem na rzecz myszy :D
cerrone-kowboj.jpg
Tego gościa dostanie ktoś specjalny( tylko nie wiem jeszcze kto).
 
Back
Top