Sig-betting.

Dobra, to dwa zaklady. Z Orestem o karczek z grilla, z Solarisem o avatar, bo sygnature juz bede mial na tydzien od baj wbitą, a gala za 3 dni.
 
@Puczi
whlmok.jpg

O takie sig-betting nic nie robiłem! Super! :D.
 
Dobra, to dwa zaklady. Z Orestem o karczek z grilla, z Solarisem o avatar, bo sygnature juz bede mial na tydzien od baj wbitą, a gala za 3 dni.
Normalnie stawiałbym na Mira ale w związku z nową polityka antysokowa Mor będzie wrakiem człowieka i cieniem samego siebie.
Wtorek aktualny?
 
Założyliśmy się o walkę McGregor vs Aldo. Także jestem skłonny uczciwie anulować zakład. Jeśli nie chcesz to wybór awatara (z tych, które przygotowałeś) pozostawiam Tobie. Uważam jednak, że masz prawo nie przyjąć żadnego z nich. Możemy przełożyć też nasz zakład na unifikację pasa :)

PS: Fantastyczne propozycje na avatar! :)
Nic nie anulujemy, zaraz zakładam awek. Przyjąłem Aldo/Mendes i tego byłem pewny - w takim razie kolejny zakład może być McGregor(Lockhorne) - Aldo(mateusz19191010) też o awek - zapisane.
Nie kibicowałem Irlandczykowi w tej walce, ale Twoje awki są zajebiste! Taka kara to nagroda.
Szukałem jak najciekawszych awków :D Dzięki

Aktualizacja rankingu nastąpi w dniu jutrzejszym.
 
@Masta Blasta dzięki wielkie ale zakład to zakład :wink: odpocznę sobie trochę ale będę miał twoje słowa na uwadze :wink: jak się zgodzisz to 3 razy wbije przez ten czas na forum bo mam zakłady w sb i w razie przegranej tylko karę ustawie sobie. ja też mam do Ciebie szacunek bo pomysł na zakład był zajebisty :bye::beer: wykombinuj coś równie ciekawego to się założymy o walkę Conor vs Aldo (oczywiście ja Conor :lol::lol: )

@DamiannN ustawione , o ten Ci chodziło ?

@mmammag my mieliśmy o podpis więc przepisałem to ze zdjęcia i ustawiłem jako podpis, jak chcesz dać coś innego to pisz :wink:

@DickNiaz mordo mógłbyś dać sygnę ? czy Ci nie pasuje za bardzo ? ładnie proszę :beer::wink:

@Mr. Dirtytalk zrobione :beer:

ps. sory za posta ala Born ale nie moja wina że Mendes to pizda :lol:

ps2. 0-5 czuje się jak Polscy kopacze po mecz z hiszpanią co 6 dostali :cry:

ps3. jak by księżyc świecił inaczej to Mendes by ogarną :cool::lol:
 
@Masta Blasta dzięki wielkie ale zakład to zakład :wink: odpocznę sobie trochę ale będę miał twoje słowa na uwadze :wink: jak się zgodzisz to 3 razy wbije przez ten czas na forum bo mam zakłady w sb i w razie przegranej tylko karę ustawie sobie. ja też mam do Ciebie szacunek bo pomysł na zakład był zajebisty :bye::beer: wykombinuj coś równie ciekawego to się założymy o walkę Conor vs Aldo (oczywiście ja Conor :lol::lol: )

@DamiannN ustawione , o ten Ci chodziło ?

@mmammag my mieliśmy o podpis więc przepisałem to ze zdjęcia i ustawiłem jako podpis, jak chcesz dać coś innego to pisz :wink:

@DickNiaz mordo mógłbyś dać sygnę ? czy Ci nie pasuje za bardzo ? ładnie proszę :beer::wink:

@Mr. Dirtytalk zrobione :beer:

ps. sory za posta ala Born ale nie moja wina że Mendes to pizda :lol:

ps2. 0-5 czuje się jak Polscy kopacze po mecz z hiszpanią co 6 dostali :cry:

ps3. jak by księżyc świecił inaczej to Mendes by ogarną :cool::lol:


Ty no rzeczywiśćie...zostaw to co było na obrazku :)
 
@Masta Blasta dzięki wielkie ale zakład to zakład :wink: odpocznę sobie trochę ale będę miał twoje słowa na uwadze :wink: jak się zgodzisz to 3 razy wbije przez ten czas na forum bo mam zakłady w sb i w razie przegranej tylko karę ustawie sobie. ja też mam do Ciebie szacunek bo pomysł na zakład był zajebisty :bye::beer: wykombinuj coś równie ciekawego to się założymy o walkę Conor vs Aldo (oczywiście ja Conor :lol::lol: )
Luz, jakby co to się nie krępuj, to tylko zabawa;) :beer:
 
Chad Mendes (@Wolf) - Conor McGregor (Rades) Sygna
Chad Mendes (@mateusz19191010) - Connor McGregor (Rades) Sygna od 18.07
Chad Mendes (@krzychu88) - Conor McGregor (Rades) O ustawienie w avatarze rozbitej twarzy Penne.

Krzychu zamiast Penne możesz sobie Asiule wstawić your choice :smile:
Wolf twoja sygna:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/...-pquSZyRRWoSw8MdV5ei7pVbA3FB2xkiM88z311[/img]
Mateusz190191019101090 tobie coś pozniej wymysle:lol:
Miała być Dżessika, będzie Dżessika. Z opóźnieniem, ponieważ weekend spędzam na odludziu, gdzie Internet jest cząstkowy.
 
Panie @Puczi
12.07.2015r Jake Ellenberger (Puczi) vs. Stephen Thompson (matuesz19191010) - sygnatura
Proszę o to sygnatura dla ciebie:
Masz tego biedaka:
Mogę dać ci znokautowanego Jake`a, gdyby ci ta sygna nie odpowiadała. Chętny?
 
@Comber zainteresowany?:hitman:
Mir (Comber) vs Duffee(Przemek)?? O podpis na tydzien? W avki się nie bawię bo za bardzo Las Griffin mi się podoba ;)
 
Back
Top