Sig-betting.

Bader (Comber) vs Davis (Wewiur)
Jeśli łaska dwa zakłady w dużym odstępie czasu?

Czyżbym się spóźnił, szkoda.
 
Wewiur, zwalniam zakład. Z Comberem mam wystarczająco dużo wspólnego :) Hehe
 
Mnie to jest kompletnie bez różnicy, i tak Comber przegra, a satysfakcja pozostanie. Ja jednak dwóch flaszeczek nie potrzebuję, to jeśli chcecie o flaszkę to zakład jest Wasz, jeśli zaś wystarczy sygnaturka, czy tam dobre słowo, to mogę przyjąć.
 
Mnie to jest kompletnie bez różnicy, i tak Comber przegra, a satysfakcja pozostanie. Ja jednak dwóch flaszeczek nie potrzebuję, to jeśli chcecie o flaszkę to zakład jest Wasz, jeśli zaś wystarczy sygnaturka, czy tam dobre słowo, to mogę przyjąć.
Niech bedzie za sygnature. Flachy i tak obrabiamy z Orestem czesto.
 
To powiedzmy, że niech będzie jako zostało zdecydowane. Od razu uprzedzam, kolejna flaszka mnie za bardzo nie ciągnie, bo należę do dumnej grupy abstynentów i nie wiem co miałbym z drugą zrobić. Choć na przyszłość, to pożyjemy, zobaczymy.
A od biedy, można zaanonsować dwa zakłady, chyba żaden regulamin tego nie zabrania.
 
Nelson (arlovski) - Overeem (Puczi)

Po walce jeden z nas albo zmienia sygnaturę, ewentualnie awatar.
 
Oki:) ready to fight. Żeby było ciekawiej to zmieniamy awatary, bo sygnaturki nie wszyscy mają włączone. Tak tylko proponuję, co ty na to @Puczi ? I na jaki okres?
 
Ktoś chętny na zakład o awatar na tydzień? Chociaż wynik tak oczywisty, że rozumiem, że może nie być chętnych.

McGregor (Charles Bronson) - Siver (?)
 
W MMA nic mnie nie zdziwi. ;) Może go pacnąć w pierwszej rundzie, ale "most likely" Gastelum ugra to decyzją.
 
Back
Top