Sig-betting.

@respect Huragano, prawilnie przypominam iż następujące zakłady weszły w życie

Ponzinibbio (Hefaner) vs Nelson (respect) avek na 2 tyg
Kevin "The Motown Phenom" Lee (Hefaner) vs następny przeciwnik (respect) o avek na miesiąc.
BUM
 
@respect Huragano, prawilnie przypominam iż następujące zakłady weszły w życie

Ponzinibbio (Hefaner) vs Nelson (respect) avek na 2 tyg
Kevin "The Motown Phenom" Lee (Hefaner) vs następny przeciwnik (respect) o avek na miesiąc.
BUM
Prawie się zgadza. Z tym następnym przeciwnikiem Lee to miało być tak, że się zgadzam jeżeli będzie to zawodnik notowany wyżej niż był teraz Chiesa czyli conajmniej numer 7.
No i może zmieńmy tak, że kara na miesiąc, ale po dwóch tygodniach zmiana avka na inny? Żeby urozmaicić, co ty na to?
 
Prawie się zgadza. Z tym następnym przeciwnikiem Lee to miało być tak, że się zgadzam jeżeli będzie to zawodnik notowany wyżej niż był teraz Chiesa czyli conajmniej numer 7.
No i może zmieńmy tak, że kara na miesiąc, ale po dwóch tygodniach zmiana avka na inny? Żeby urozmaicić, co ty na to?

Mordo, najpierw się zgodziłeś na zakład, a potem napisałeś, że każdy wyżej notowany od Chiesy zbije Kevina :deniro: Mi to w zasadzie większej różnicy nie robi, bo Kev najebie tam każdego. Zróbmy tak : jeśli to będzie ktoś notowany tak wysoko to zakład wchodzi w grę automatycznie na tych zasadach, które proponujesz, a jak to będzie ktoś inny no renegocjujemy.
 
Mordo, najpierw się zgodziłeś na zakład, a potem napisałeś, że każdy wyżej notowany od Chiesy zbije Kevina :deniro: Mi to w zasadzie większej różnicy nie robi, bo Kev najebie tam każdego. Zróbmy tak : jeśli to będzie ktoś notowany tak wysoko to zakład wchodzi w grę automatycznie na tych zasadach, które proponujesz, a jak to będzie ktoś inny no renegocjujemy.
Pasuje!
 
Gastelum (HeyPussy) vs Weidman (?)
Avek 2tyg

Wjeżdżam, bo na zawsze jestem z Krzychem.
A skoro już jesteśmy w tym temacie, @respect oto Twoja nagroda, niech Ci się lekko nosi
fwefwefewfew.jpg
 
Maia (michi972) vs Woodley (?)
Manuwa (michi972) vs Oezdemir (?)
Ortega (michi972) vs Moicano (?)
Jones (michi972) vs DC (?)
Barao (michi972) vs Sterling (?)
 
Muszę to napisać, bo zajebiście to będzie wyglądało i :pjelen:

Wyższe miejsce na koniec sezonu typera : Hefaner (Hefaner) vs respect (respect) o flaszkę o,7 przy okazji UFC w Gdańsku
 
@mateusz19191010 co z tabelami?
Btw. mogę wziąć na siebie tabelę jak zerujecie rekordy(chyba że ktoś to zliczy), tylko skrupulatnie wpisujcie swoje zakłady w temacie, co wy na to?
@Cloud może jakieś benefity dla czołówki sig-bettingu zrobicie?
 
@mateusz19191010 co z tabelami?
Btw. mogę wziąć na siebie tabelę jak zerujecie rekordy(chyba że ktoś to zliczy), tylko skrupulatnie wpisujcie swoje zakłady w temacie, co wy na to?
@Cloud może jakieś benefity dla czołówki sig-bettingu zrobicie?
No ja przestałem układać tabele z braku czasu, ostatnia aktualizacja tabeli jest z 30.11.2015r
Jakby co to mogę wszystko wysłać.
 

Attachments

  • 30.11.2015r.png
    30.11.2015r.png
    256.3 KB · Views: 25
Ja albo od 0 albo ten stan+ostatnia gala, niech się forum wypowie, co to jest to PR i jak liczysz?Wszystko wysłać to znaczy co?
Ja mam wszystko napisane, wzór itd., no tylko, że od tego ponad roku nie spisywałem zakładów, a to jest pewnie setka stron.

Najlepiej to zrobić Sezon 2, podsumować ten 1 i zacząć 2 sezon od nowa, liczyć można by od tej gali co teraz była UFC 214.
 
Back
Top