Sig-betting.

Ciekawy jestem ale pewnie z dupy... Szkoda bo z Krzysiem był fajny kurs... Bispinga nawet na KO się nie opłaci bo ma łeb jak kowadło i może nie paść.
 
Ciekawy jestem ale pewnie z dupy... Szkoda bo z Krzysiem był fajny kurs... Bispinga nawet na KO się nie opłaci bo ma łeb jak kowadło i może nie paść.
Kurs pewnie 1.2 na Rockholda. Można przez poddanie zagrać albo po prostu "przed czasem", ale wątpię żeby bylo o wiele więcej niż zwykły win. Swoją drogą nie wiem czemu wielu skreślilo Chrisa. Przecież dobrze mu szło do momentu aż przypomniał sobie, że też chce być jak Vitor.
A, i temat z bukmacherką jest wyżej, tu są sig-bety :wink:
 
Rockholt(Baton17) vs Bisping (?)
Cruz (Baton17) vs Faber(?)
Lombard (baton17) vs Henderson(?)
o awatary
 
Różal(michi972) vs Pudzian(?)

Różal (michi972) - Pudzian (Puczi)
Larkin (Puczi) - Masvidal (?)

Można się wycofać z sigbetu o Codyego za obopólną zgodą? @michi972 co Ty na to, że jeśli ktoś się zgodzi, to by wskoczył na moje miejsce?
Mam na myśli Almeida (michi972) - Garbrandt (?)
 
Różal (michi972) - Pudzian (Puczi)
Larkin (Puczi) - Masvidal (?)

Można się wycofać z sigbetu o Codyego za obopólną zgodą? @michi972 co Ty na to, że jeśli ktoś się zgodzi, to by wskoczył na moje miejsce?
Mam na myśli Almeida (michi972) - Garbrandt (?)
No może kto inny jak się znajdzie
 
Pudzian(PaweLisu999) - Różal(?)
Fijałka(PaweLisu999) - Wójcik(?)
Wrzosek(PaweLisu999) - Wolański(?)
 
nie lepiej postawić po dychaczu (mam na myśli kwote pięcio cyfrową ciiiiiii) ? jebać avatarki
ah to tylko avatarki i chuja z ryzyka no tak ..
Ja bym proponował przegranemu narysować chuja na czole i niech tydzień z nim chodzi :D (albo do następnej gali ksw)
 
@michi972 po weekendzie 2:1 dla mnie; nie dałeś mi nic za Pudziana, więc trzymaj jednego gifa.

tumblr_mujdn4nRRQ1ry1rm7o1_400.gif
 
Aż wstyd pytać, ale może ktoś wierzy w Hendersona?

Lombard (Puczi) - Henderson (?)
Poirier (Puczi) - Green (?)
 
Back
Top