Sig-betting.

884562_131238600390447_1063784631_o.jpg

Ustawię jak będę na kompie
Pomylił mi się z tematem o gali bukmacherskim
 
Silva skończy Bispinga w 1rd (Masta Blasta) vs Sliva nie skończy Bispinga w 1 rd o awatar (?)
 
Silva skończy Bispinga w 1rd (Masta Blasta) vs Sliva nie skończy Bispinga w 1 rd o awatar (?)

Myślę, że skończy w drugiej :)
Silva skończy Bispinga w 1rd (Masta Blasta) vs Sliva nie skończy Bispinga w 1 rd o awatar (Puczi)

Hendricks (Puczi) - Thompson (?)
 
Machida (sawciu) vs Henderson (?) @DanHendoTKO ?? :wink: ( muszę się za ten hokej odegrać :lol: )

@Baton17 czekam na sygnę dalej żeby nie było że zakład przegrałem a nie ustawiam kary :wink:
Dobrze, ale z Handicapem że remis będzie jesli nie padnie nokaut do 4 minuty. Bo w porównaniu do cb wiem jaką taktykę obierze Hendo na rewanż ^^
 
Dobrze, ale z Handicapem że remis będzie jesli nie padnie nokaut do 4 minuty. Bo w porównaniu do cb wiem jaką taktykę obierze Hendo na rewanż ^^
to może tak: zakład na całą walkę, ale jak tylko będzie (t)ko Machidy bądź Hendo, jak będzie decyzja( obojętnie w która stronę) albo poddanie :lol: to zakład nieważny.
w skrócie, (t)ko Machida wygrywam ja, (t)ko Hendo wygrywasz Ty :smile:
 
to może tak: zakład na całą walkę, ale jak tylko będzie (t)ko Machidy bądź Hendo, jak będzie decyzja( obojętnie w która stronę) albo poddanie :lol: to zakład nieważny.
w skrócie, (t)ko Machida wygrywam ja, (t)ko Hendo wygrywasz Ty :smile:
Deal. PRzeklejam całego posta do sygnatury
 
Damian Grabowski (JanuszWanZant) - Derrick Lewis (?)
Ray Borg (JanuszWanZant) - Justin Scoggins (?)
Artem Lobov (JWZ) - Alex White (?)
Jared Rosholt (JWZ) - Roy Nelson (?)

Ktoś coś ? :shy:
 
Damian Grabowski (JanuszWanZant) - Derrick Lewis (?)
Ray Borg (JanuszWanZant) - Justin Scoggins (?)
Artem Lobov (JWZ) - Alex White (?)
Jared Rosholt (JWZ) - Roy Nelson (sawciu)

Ktoś coś ? :shy:

Jared Rosholt (JWZ) - Roy Nelson (sawciu)
biorę Nelsona, o sygnę pasi ?
 
Back
Top