Sig-betting.

O 1500 zł
Halibut nie przyjedzie na zlot (@Scurvol ) vs Halibut przyjedzie na zlot (Halibut)
buhahahaha widze, ze bardzo powazny z Ciebie skurwiel :lol: zalozmy sie o cos realnego, o avatar na 2 tygodnie bo ja to nawet nie mam w zwyczaju podawania swojego konta gdzies na forum. Ogolnie jakims leszczom barowym w necie :)
 
buhahahaha widze, ze bardzo powazny z Ciebie skurwiel :lol: zalozmy sie o cos realnego, o avatar na 2 tygodnie bo ja to nawet nie mam w zwyczaju podawania swojego konta gdzies na forum.

To ja bym Ci musiał podawać :)

Ok, avek na 2 tygodnie.
 
To ja bym Ci musiał podawać :)

Ok, avek na 2 tygodnie.
tylko mam nadzieje, ze nie bedziesz tu przed wyjazdem przepraszal co poniektorych i pisal posty typu: ze przeciez to tylko net i nie ma co sie denerwowac, bo juz zdarzaly Ci sie takie posty, pamietaj masz fronta, przeciez na podorezu a to argument, z ktorym TRZEBA sie liczyc ! :)
 
tylko mam nadzieje, ze nie bedziesz tu przed wyjazdem przepraszal co poniektorych i pisal posty typu: ze przeciez to tylko net i nie ma co sie denerwowac, bo juz zdarzaly Ci sie takie posty, pamietaj masz fronta, przeciez na podorezu a to argument, z ktorym TRZEBA sie liczyc ! :)

Ja nie jestem takim tchórzem by uciekać przed nieuniknionym jak to mają w zwyczaju niektórzy liderzy rankingu lajków.
 
@MMAkłowicz
No panie Robercie, Twój największy wróg Pascal do sygny.
4m829.jpg
 
W sensie takim, czy ją sobie zaliczyłem do rekordu.

Obecnie mam 45-27, 1-0 za whittakera
To się wyjaśni na dniach.
--------------------------------------------------------
Jak ktoś chce to w bonusie zmniejszyłem jeden gif i w ramach kary możecie dać do sygny komuś front Aśkę
DenseEachBonobo.gif
 
@mateusz19191010 wg mnie nie wliczyłem do rekordu. Przed galą UFC 192 miałem rekord 40-25 (http://cohones.mmarocks.pl/threads/sig-betting.21273/page-150#post-1111665), a następnie założyłem się z Wewiurem o Bader - Evans oraz z DickNiazem o Cormier - Gustafsson i doszło mi 42-25. Powinno być 43-25, gdyż zapomniałem o tym zakładzie z Notoriousem.

Wiem, że tabelki nei wstawiłeś jeszcze, ale wolę wyjaśnić za wczasu :P Zatem oficjalny mój bilans: 46-27
 
@Puczi Sorry , ze dopiero teraz ustawiłem ale miałem zepsutego laptopa :wink: Mogę to dać jako sygnaturę ? Bo nie chce ciągle zmieniać awatar , jezeli nie pasuje to oczywiście zmienię na awatar :)
 
Back
Top