Siergiej Kharitonov kilka dni przed walką - wywiad

Anonymous

NoLife FC
49267.jpg




(Fot. Stephen Martinez | Sherdog.com)







10 września • to dla Rosjan będzie prawdziwa chwila prawdy. Po strąceniu z góry Olimp MMA Fedora, Siergiej Kharitonov to ostatnia nadzieja naszych sąsiadów ze wschodu. Kharitonov walczyć będzie w półfinale prestiżowego turnieju wagi ciężkiej federacji Strikeforce z Joshem Barnett • em. Stawka jest bardzo duża. W razie porażki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Siergiej pożegna się z federacją Strikeforce, podobnie jak inni zawodnicy grupy promotorskiej Golden Glory (Alistair Overeem, czy Marloes Coenen ), w wyniku konfliktu z Zuffa.



ValeTudo.ru przeprowadziło wywiad z Siergiejem, aby zobaczyć, jak wyglądają treningi i jaki ma plan na walkę z Barnett • em



ValeTudo.ru - Siergiej jak tam przygotowania? Były jakieś problemy?



Szkolenie było ok. Trochę straciliśmy w etapie przygotowawczym. Chciałem zrobić pierwszy etap w górach, ale musiałem szybko lecieć do Tajlandii. Wszystko odbywało się w bardzo krótkim czasie. Zrobiliśmy maksymalnie wszystko, co w takim krótkim okresie się dało. Oczywiście, mogłoby być lepiej, ale co zrobić - takie ramy zostały narzucone.



ValeTudo.ru • Przygotowywałeś się w innych miejscach niż Tajlandia?



Nie, tylko w Tajlandii - postanowiłem nie zmieniać miejsca, gdyż dodatkowa aklimatyzacja nie jest mi potrzebna.



ValeTudo.ru - Kto był twoim sparing partnerem, w trenowaniu obron przed obaleniami?



Wielu zawodników, John Olav Einem, Errol Zimmerman - wielu różnych zawodników. Pracował i pomagał cały zespół Golden Glory.



ValeTudo.ru • Z kim poza Einemo trenowałeś parter?



Z wieloma zawodnikami, ale John był tym głównym.



ValeTudo.ru - Czy twój kolega Alistair Overeem pomagał Ci w przygotowaniach?



Nie, tym razem Alistair odpoczywał, po czym zaczął poważne negocjacje z UFC. Zajmował się innymi sprawami.



ValeTudo.ru • Trenowaliście w klatce?



Oczywiście.



ValeTudo.ru • Jaki masz game plan? Szybki nokaut?



Game plan: zależy od sytuacji, będziemy przygotowani na każdą.



ValeTudo.ru - W 2006 r. Aleksander Emelianenko na gali Pride dobrze przewalczył jedną rundę z Barnett • em. Analizowaliście tamtą walkę i czy będziecie stosowali podobną taktykę?



Wtedy Barnett był innym zawodnikiem niż obecnie. Trudno powiedzieć - wszystko będzie zależało od sytuacji. On jest lepszym zawodnikiem niż wtedy. Oczywiście, nie będzie trzymać się tej samej taktyki i raczej będzie starał się sprowadzić walkę do parteru. Ale niekoniecznie tak się musi stać.



ValeTudo.ru • Jaki jest dziś słaby punkt Barnetta?



Myślę, że techniki uderzane, mimo że wygrał sporo walk przez nokaut. Jego najmocniejszą stroną jest waleczność, a słabą - stójka.



ValeTudo.ru • Wiecie już coś o podpisaniu umowy Overeema z UFC?



Nic konkretnego nie wiadomo, nic nie jest ujawnione. Istnieją pogłoski, ale nie chciałbym o tym rozmawiać.



ValeTudo.ru - W imieniu wszystkich fanów, życzymy Ci zwycięstwa w nadchodzącej walce!



Dziękuję!
 
Ten kto wygra tę walkę w Japonii zmierzy się z Dużym Nogiem. Rzekłem!
 
Jakis taki wywyaid bez duszy, takie jest moje odczucie ;) WAR SIERGIEJ!!!!!!!!!
 
ogólnie po wywiadach widać, że w porządku koleś, do tego lubię jego walki - na pewno kibicuję Bigfootowi i Kharitonovi ;)
 
Siergiej jest bardzo spoko gościem. Interesuje mnie, jak wypadnie w walce z Barnett'em. Mam wrażenie, że jemu zależy najbardziej na wygraniu tego turnieju ze wszystkich uczestników.
Rezultat walki? Jeśli Barnett sprowadzi go do parteru - poddanie i wygrana Amerykanina. Jeśli pojedynek potoczy się w stójce - Siergiej ma duże szansę rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść
 
I co lubi jeść między wrześniem a październikiem ;p
A no poważnie chciałbym żeby tą walkę wygrał Siergiej, więc WAR SIERGIEJ !!
 
Back
Top