Siatka ogranicza widoczność

Pomyślcie poza szkłem, że to sliskie musiałoby być megaprzezroczyste i nie nawarstwiać się pod wpływem zawodników, żeby nie ograniczyło już to widoczności ;)
 
Czemu w klatce "kratki" są takie małe?Gdyby były większe byłoby więcej widać.



Mort nie wiem nie jestem jakimś inżynierem.



Możemy sobie rozkminiać tylko.Ktoś musiałby tego wypróbować.
 
Żeby nikt całej dłoni tam nie włożył może ;) bez ucha powalczysz, bez ręki już niezbyt...



Pewnie taki kształt ma wpływ na to, że siatka ma taki charakter sama w sobie, a nie inny. Jak dla mnie zawsze znajdzie się ktoś kto marudzi, poza tym rozwiązaniem, które zaproponowałem ;D
 
Z resztą ktoś wcześniej dobrze podsumował mój pomysł. Coś a'la Koloseum, dobra widoczność, akustyka miejsca i nikt nie marudzi, że nie widzi, bo każdy ma podobną miejscówkę, tyle, że jedni wyżej, inni niżej.
 
Kiedyś o pomyślałem o miejscu do walki z przezroczystego materiału. Jednak uważam, że to byłby nie wypał.


  • -Trudne i zapewne drogie wykonanie

  • -Przezroczysty materiał przeszkadzałby określić swoje miejsce na ringu w ferworze walki.

    -Krew i dużo potu na szybie

    -Jak byłoby z uginaniem szyby? Klatkę można wykorzystać w walce dzięki jej elastyczności.


Koloseum byłoby ciekawym i wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem, ale takie coś trzeba byłoby od nowa budować, a jak jest hala to wstawiasz klatkę i jazda. Koloseum to zdecydowanie za drogie przedsięwzięcie ponieważ w hali można zrobić więcej event • ów niż w Koloseum. Poszukiwanie jakiegoś sposobu na lepszą widoczność jest potrzebne, bo ludzie będą mogli lepiej dojrzeć piękno Sexyamy.:-)
 
Wiem, mówiłem o budowie hal pod MMA w zasadzie:D



Co do "szyb"...Przynajmniej nie byłoby "don't grab the fence" ;) Co do miejsca w ferworze walki. W wypadku UFC mam nadzieję, że zawodnicy wykorzystują oktagon, który "narysowany" jest na ziemi...poruszając się po jego granicach wiadome jest, że jakieś metr/półtora za Tobą będzie odpowiednik innej natury , czyli siatka/jeden z kątów Oktagonu:)
 
szyby w oktagonie wg mnie kompletnie odpadają. Siatka jest elastyczna i coś co miałoby ją ew. zastąpić też takie musiałoby być. Twarda szyba stwarzałaby duże niebezpieczeństwo, co gdyby obalany zawodnik przywalił z impetem tyłem głowy o taką ściane ? Widoczność w klatce zmniejsza chyba bardziej cała ta rama, ale ją też ciezko zastąpić bo klatke coś w kupie trzymać musi. Jedyny dobry pomysł to chyba przebudowa hali/widowni (w stylu koloseum)
 
Back
Top