1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Siłownia pod MMA

Discussion in 'Rocks Trening' started by n0tyet, Aug 27, 2014.

 1. n0tyet

  n0tyet Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Nov 9, 2013
  Komentarze:
  73
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Witam czy mógłby ktoś pomóc mi ułożyć plan treningowy na siłownię pod MMA? Z góry dzięki :)
   
 2. wade87

  wade87 BAMMA
  Featherweight

  Dołączył:
  Apr 25, 2010
  Komentarze:
  825
  Zdobyte Lajki:
  128
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/trening-silowy-pod-mmabjjsporty-walki-wstep
   
 3. kofi

  kofi ONE FC
  Heavyweight

  Dołączył:
  Feb 16, 2012
  Komentarze:
  2,592
  Zdobyte Lajki:
  6,921
  Punkty:
  1,790
  Tutaj są już dwa tematy, gdzie można zadawać pytania i prośby dotyczące wszelkich treningów na siłowni:  http://cohones.mmarocks.pl/topic/silownia-rzezba-spalanie-pytanie  http://cohones.mmarocks.pl/topic/propozycje-nowych-dzialow-trening-dieta-suplementacja-fightera  A tak na marginesie to podaj jakieś szczegóły, czego oczekujesz konkretnie i może jakieś własne propozycję, wtedy na pewno ktoś Ci poprawi to i doradzi, bo tak na tacy gotowego nikt Ci nie poda. Trzeba wykazać troche własnej inicjatywy. :-)
   
 4. Mr.Hyde

  Mr.Hyde Fight Travel

  Dołączył:
  Mar 12, 2014
  Komentarze:
  881
  Zdobyte Lajki:
  285
  Punkty:
  1,190
  wiek - ?  wzrost/waga - ?  cel treningowy - ?  staż treningowy - ?  przeciwskazania medyczne - ?  aktywność treningowa ( rozkład ) - ?  żywienie - ?  suplementacja - ?  rekreacja/zawody - ?  To podstawa , jeśli dalej poczukujesz odpowiedzi , z chęcia odpowiem i pomogę , i nakieruje :-)
   
 5. n0tyet

  n0tyet Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Nov 9, 2013
  Komentarze:
  73
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Zapomniałem o tym poście :-). Trenowałem przez te 2 miesiące na silce pierwszy miesiąc normalnym splitem 3-4x w tygodniu, a drugi miesiac 2xsplit i 2x obwodowka Igora Kolacina. Mr.Hyde jeśli pomoc dalej aktualna to bylbym bardzo wdzieczny.  Wiek-16lat, waga 65kg wzrost 175(dawno sie nie mierzylem)  Cel treningowy-siła i dynamika(stricte pod mma)  Staż treningowy- 3 lata MMA i siłka jakieś 8 miesięcy treningu(bo były przerwy)  Przeciwskazan jako takich nie ma  Aktywność treningowa- 3x w tygodniu MMA(pon,sroda,piatek), siłownia(wtorek,czwartek i sobota lub niedziela), bieganie raz w tygodniu(sobota lub niedziela)  Żywienie- staram się jeść 0,5kg kurczaka lub innego mięsa, dużo warzyw i 300g ryżu,makaronu lub tortilli dziennie. Oprocz tego na sniadania praktycznie zawsze omlet z 3 calych jajek i 70g płatkow owsianych +rodzynki itp. Na kolacje albo filet z makreli albo twarog lub serek wiejski. Jem tez po 2-3 owoce. + zamiłowanie do słodyczy :-)  Suplementacja-mam białko jednak używam go tylko wtedy gdy wydaje mi sie ze za malo bialka dostarcze w jakims dniu po treningu, czasami z owsianka. I myślę teraz nad jabłczanem kreatyny.  Zdecydowanie pod zawody. Lubię startować. Byłem już na kilku Almmach, jakis grapplingowych zawodach itp.
   

Share This Page