Siła Ciosu MMA vs BOKS

Paris

Oplot Challenge
Heavyweight
Jak to jest, że mierzący niespełna 180 Golovkin, który miesiąc przed walką waży średnio 77 kg. Czyli zakładam, że na roztrenowaniu jest to ok 84. Alvarez podobnie. Niska kategoria wagowa, 72 kilo, więc jak to możliwe. Skąd taka siła ciosu. Czego brak u Sulęckiego. Jak to jest, że Kazach jak i Meksykanin dysponują takim kowadłem w łapie? Przy czym w MMA to rzadkość. Jest Mcgregor, czy Woodley, ale to wciąż niewiele. Czy, aż taką robote robią rękawice? Wątpię. Trener GGG twierdzi, że kiedy Kazach sprawuje, ze swoją wagą to się bawi i dopiero z zawodnikami ciezszymi, którzy są wstanie zrobić mu realną krzywdę bierze to na poważnie. Jak to jest, że wyglądający niepozornie Golovkin ma taką siłę?
 
masa razy przyspieszenie plus trafienie w punkt. Mysza by spokojnie dojebał Pudzilli a nawet Gesslerowej więc o co biega?
@Born
 
  • Like
Reactions: jut
Golovkin to silny na nogach chłop który zadaje ciosy bardzo poprawnie technicznie i mocno je dokręca. On po prostu umie perfekcyjnie bić kombinacje + lata treningu.
Mi się wydaje, że nie ma żadnego złotego środka, Golovkin i Alvarez biją mocno, ale nie mocniej niż inni rywale. CO więcej, są pięściarze bijący mocniej, ale nie potrafią tego złożyć do kupy tj. napierdalają mocno, ale bez timingu albo z błędami w ułożeniu ręki itp.
Legendy głoszą, że na boskie jebnięcie składają się takie rzeczy, jak genetyka, to co robiłeś jako dziecko, żarcie które jesz, treningi na mega mega ciężkich workach i z zawodnikami dużo większymi.
Ale w sumie to takie pierdolenie bo kto to wie :eddieconspiracy:

Jest na świcie milion expertów, każdy Ci powie co innego i każdy Ci powie, że ma racje, a prawda jest taka i że tak każdy gówno wie, tylko myśli, że coś wie.
To samo jest z matematykami, fizykami, dietetykami i wszystkimi innymi śmieciami co myślą, że mają zawsze na 100% racje.
 
flat,550x550,075,f.jpg
 
Back
Top