Shogun Rua - remember me

Puczi

Dobry człowiek
Dobra basałyki, z racji, że wam poprzedni soundtrack nie pasował, to z innym. Vox populi, vox dei. Nazwa również zmieniona. Teraz wolno marudzić na wszystko, poza muzyką ;)


https://www.youtube.com/watch?v=UIuI74pA-n8
 
Chujowa muzyka (do zmiany)







































ps. żartuje, spoko, wcześniejsza wersja też mi się podobała
 
sprzedałeś się, poszedłeś w mainstream... :D



Poprzednia wersja dużo bardziej mi się podobała, ale ta nie jest zła.



wodkk2.jpeg
 
Haha :-)
spoko Dick, obawiam się, że mogą się przywalić o prawa autorskie (mało im Juniora?) odnośnie tej wersji, więc poprzednia zostaje jako "prywatna" na wszelki wypadek ;)
 
Just Like You Imagined w podkładzie może być. Cały trailer niezły.
Zapamiętam Shoguna jako wielkiego fightera. Niestety aktualnie dalekiego od tamtej, świetnej formy :)
 
Słaby montaż, słabe wykonanie, słaba muzyka. No i ten szogun. Jak dziecku można dać na imię szogun. Jakiś hl szoguna ruły/



















Tak na serio to dobra robota ;) Gratki/
 
Mi się podoba. Shogun jeden z największych wojowników ever. Jego waleczność powinna byc wzorem dla innych fighterów.
 
No niestety. Ale parafrazując słowa Penna nie podoba mi się fakt, że mało kto wymienia Shoguna wśród najlepszych ever. Stąd też ta nazwa :-)
 
HL bardzo fajny. :-) Muzyka mi się nie spodobała, nie wiem dlaczego, ale ważne, żeby się innym podobało. :-)



Moja rada: Dodaj jakieś efekty od siebie, bo widze, że chyba nic nie dodajesz (poza czarno-białym i tym "Old Film") dodawaj jakiś kontrast (tylko bez przesady, ja u siebie w VideoPadzie w tej podstawowej wtyczce ustawiałem zawsze 20-30, czasem 15, zależy czy był fragment czystej walki, czy z trailera, gdzie wiadomo jakieś efekty były, w tym kontrast), możesz dodać Saturation (-30? Kombinuj tam z tym suwakiem ;)) Pracuj, rób to dalej i będzie dobrze! :-) Pozdro!
 
Kontrast był na całym filmie od 5 do 15, znacznie ładniej z tym wygląda, faktycznie mogłem dać go więcej. Szczerze to nie wiem jak dodać samo dragnie ekranu (jak old film, tylko żeby nie było czarno białe), podpowiesz?
 
A no to taki subtelny ten kontrascik dałeś, następnym razem mocniejszy, nie bój się eksperymentować, zresztą masz na bieżąco podgląd i możesz wyregulować jak coś ;)



Jasne ;)



http://www.compression.ru/video/old_cinema/index_en.html



Pobierasz ten efekt, wypakowujesz, gdzie Ci wygodnie wchodzisz w VideoPada, zakładka Effect (wcześniej coś tam wrzuć, nawet kliknij insert blank, żeby tylko coś było, bo inaczej nie widzisz efektów) schodzisz na sam dół, masz "Load/Unload Plugins", klikasz, następnie Load File(s), wskazujesz lokalizację, ok, ok i masz już efekt w bibliotece :) Teraz włączasz go i teraz problem, za cholere nie pamietam który to był preset, ale dużo ich nie ma :) Wybierasz taki, żeby nie było tych kresek jak w starych filmach i sepii i tam odznaczasz poza "screen schivering" chociaż mi się wydaje, że to było tak że tylko wybierałem któryś z presetów i nic nie musiałem odznaczać było ok. Nałóż ten efekt minimum 6 razy (na ten sam klip oczywiście ;)), możesz więcej śmiało, zależy jak duże mają być drgania, bo te drgania są niewielkie jak jeden taki efekt nałożysz. :) Gotowe ;)



Mam nadzieję, że zrozumiałe, w razie problemów pisz nawet tu, postaram się pomóc. :)



Ale efekt nie będzie jakiś powalający. Jeżeli pamiętasz mój film o Cipku (niestety teraz go nie zobaczysz, bo kochany Polsat zablokował) to tam był kilka razy ten wstrząs właśnie z tej wtyczki. ;) W Vegasie dopiero zobaczyłem jakie fajne można wstrząsy robić, dodajesz ładne rozmycie i prawie jak w trailerach KSW :))
 
Wiem, widziałem, mam nadzieję, że niedługo będę miał szansę zastosować :)) W AE to wogóle jest miazga, wystarczy cisnąć na wtyczkach ze stajni Video Copilot, większość efektów, które używają w trailerach KSW jest właśnie z tych wtyczek. ;)



Dla porównania ;)







 
Puczi dodałeś do tego trailera mój ulubiony utwór NIN i jeden z najważniejszych w moim życiu :)



Ocena trailera przez ten utwór jest po prostu cholernie subiektywna :D
 
Back
Top