Sexy highlight! Gina? Miesha? Ronda?...

Puczi

Dobry człowiek
... nie!
Proszę Państwa, oto przed wami jedyny i niepowtarzalny...
Sexyama!

https://www.youtube.com/watch?v=BUPAofclvlc&feature=plcp

P.S. Zrobione bardziej dla żartu, niż faktycznych umiejętności zawodnika, więc podejdźcie do tego z dystansem ;)
P.S. 2 - Wybaczcie tytuł rodem z onetu, nie mogłem się powstrzymać przed trollingiem :-)
 
Te rzuty na Shieldsie to czysta maestria:-)



Lubie go i życze mu jak najlepiej, HL fajny miło sie go oglądało:-)
 
Dobry, ale za mało seksu w seksie :D



Liczyłem na jakieś urywki z jego sesji zdjęciowych miedzy pojedynkami :D
 
@Frost
HL od Hello Japan z sesjami i Michaelem Jacksonem w tle. (2:33 idealnie spasowany fragment do muzyki :-))
 
@Malin też bardzo lubię styl walki Akiyamy i mam nadzieję na wygraną w następnej walce.
MARZĘ O WPISIE KONKURA!!!!:-)
@Michas, ale po co wstawiasz highlighty innych gości do mojego tematu? Usuń je, proszę.
 
zna tu ktoś japoński? bo ciekawi mnie co znaczy to co mówi announcer na PRIDE, K1 i DREAM gdy zapowiada zawodnika, po przeczytaniu jego nazwiska np. ,,Akiyama Yoshihiro .........."
 
Jako jeden z nielicznych byłych Judoków przekłada skutecznie techniki z Judo na MMA. I za to mu chwała!
 
a w ogóle Yoshi został usunięty z UFC? Rzuty z judo przełożone na MMA wyglądają naprawdę świetnie. HL wyborny!



Wejście do "Time to say goodbye" skasowało, nie wiedziałem o tym wcześniej :-)
 
Sexyiama to podstawa promocji UFC w Japonii, miał wlaczyć z Thiago Alvesem chyba jakoś w lecie ale miał kontuzje bodaj. A aktualnie pewnie trenuje, śpiewa , modeluje jak to on ma w zwyczaju.
 
Dokładnie, Akiyma miał na 149 walczyć z Alvesem.
Poważnie Key nie widziałeś wcześniej jego wejścia? Dla mnie jedne z najlepszych ever.
P.S. najlepszy moment hl to wcale nie rzuty Shieldsem. Scene of the night highlightu jest sędzia gestykulujący do piosenki w 1:12 :-)
 
Hahaha, muzyka miażdży :-)



Najlepszy moment z sędzią z 1:15 :-)



Dobrze jest PucziTheFacie :-)
 
Na razie nic nie wiadomo. Osobiście przypuszczam, że w końcu zawalczy z Wandem, bo ich kilka razy przymierzali (Leben walczył w zastępstwie za The Axe Murderera).
 
@Puczi nie wiedziałem, bo jego walki nadrabiałem z mma-core.com itd., gdzie w 90% przypadków nie pokazują wejść, a ostatniej gali gdzie walczył z Shieldsem, nie oglądałem na żywo albo włączyłem stream dopiero po ich pojedynku.
 
Back
Top