Serwer discord cohones

MaloHombre

PRIDE FC
Welterweight
Bylby ktoś chętny dołączyć do serwera discord? Braluje czegoś takiego na naszym polskim podwórku. Ja się nie podejmuje zakładania i moderacji jak cos, tylko rzucam pomysł
 
Bylby ktoś chętny dołączyć do serwera discord? Braluje czegoś takiego na naszym polskim podwórku. Ja się nie podejmuje zakładania i moderacji jak cos, tylko rzucam pomysł
A czym to się będzie różnic od Cohones? :zakręcony:
 
Moznaby używać jako livechat podczas gal, mozna tez np. streamowac gale bez ograniczeń i nikt cie nie bedzie blokował. @Baasteek mógłby organizować jakies spotkania i relacje na voice/video czacie :antonio:

przy okazji rzuce też zaproszeniem do mess grupy jakbyś chciał ( w tej mess grupie ufc nie ma syfu, bo mamy jeszcze druga o frikach to tam już tak, wystepuje )
 
Ja w sumie trochę korzystam z discorda bo wszystkie projekty NFT tam są. Ale to w minimalnym stopniu tego używam.
 
Oni już nam kiedyś przejęli grupę na FB i zrobiło się jakieś Januszowo. Nie zapraszajmy ich :tiphatb: :lol:

no Def sie zaangazowal, ale grupa fb słaba jest, mess grupa o wiele bardziej 'OP' a discord tez byłby mega dla tych co nie lubią messengera - no i na messengerowych grupach jest mały limit pojemności a na discordzie bez limitu i można sobie przez mikrofon rozmawiać :DD
 
No to zakladaj ktoś, rzucajcie linka, zobaczymy ile osób się zbierze i będziemy na bieżąco ogarniać i rozwijać serwer. Myślę, ze sie przyjmie
 
Back
Top