Seriale

Skąd? Też podczas oglądania wcześniejszych odcinków SOA wydawało mi się, że wiem co będzie dalej. Scenarzyści jednak potrafili zaskoczyć więc pewnie i przy wielkim finale też zagwarantują nam opad szczęki (chociaż o to w moim przypadku nie trudno he he he).
 
Możliwy SPOILER SoA !!!











Zakończenie raczej nie będzie szczęśliwe, to już wiadomo od dawna. Teraz tylko można przyjmować zakłady kogo łaskawie Sutter oszczędzi. Każda z naszych ulubionych postaci stanowi materiał tfu mięso na cliffhanger na zakończenie każdego kolejnego odcinka, żeby wywoływał "opad szczęki" u Andrzeja, czyli będzie tego więcej niż w sezonie szóstym i znowu internety będą płakać i pisać z niedowierzaniem "Dlaczego on?!" No ale taka jest kolej rzeczy i w tym aspekcie Sonsi przypominają mi trochę GoT, ale to i tak nie to samo bo przez te 6 lat każdy z nas zdążył polubić członków SoA xD
 
Własnie nie czytam artów bo spoilery. WY też jak coś to piszcie, ze spoilery.



A na Better Call Saul też czekam, bo miazga będzie :D
 
Dobry 8 odcinkowy serial BBC z Maggie Gyllenhaal "The Honourable Woman". Jutro będzie już siódmy odcinek.
 
M.J. thx za link. Jednak ja jestem typowy jelop jesli chodzi o sprawy netowe itd. Nie potrafie sciagnac :) Doszedlem do etapu, ze potrzebuje jakiegos programu aby zgrac na dysk, to mi antyvirus zablokowal strone z uwagi na zagrozenie. W zwiazku z powyzszym dalej bez ostatnich 3 odcinko Gomorry :(
 
wilfred_ver2.jpg








Dzisiaj pojawiły się dwa ostatnie odcinki :( Jak ktoś nie oglądał to polecam serial serdecznie. Świetna podróż w bardzo oryginalnym stylu.
 
Wilfred jest zajebisty, czekałem aż wyjdzie cały czwarty sezon żeby się za niego zabrać, ciekawe jak to wszystko zakończą?



A tym się jaram, jak zawsze zresztą, kocham ten serial :-)



https://screen.yahoo.com/community-sizzle-reel-203225340.html



More awesome!
 
Pierwszy odcinek zaintrygował mnie na tyle, że będę oglądał dalej. Ciekawy klimat początku dwudziestego wieku, dobra muzyka, Clive Owen. Jedyne zastrzeżenie, że fabularnie tylko poprawnie, liczę , że w następnych odcinkach się rozwinie.
 
Kończę odsłuchiwanie pierwszego tomu audiobooka Pieśni lodu i ognia od audioteki. Ktoś miał okazję się zapoznać? Wypas. Nie jest to pojedynczy lektor ale cała obsada aktorska, oprawa muzyczna i dźwiękowa. Szkoda, że druga część to tylko lektor a następnych brak...
 
Ja akurat słuchałem Narrentum i Thorgala w takiej wersji słuchowiska, zajebiście zrobione jest, fajne przeżycie.
 
Halt and Catch Fire - pozycja obowiązkowa dla nerdów ale nie tylko :) Po prostu świetnie zrobiony serial

https://www.youtube.com/watch?v=WAm3fRMKXBI

Coś w podobnym klimacie ale trochę bardziej komediowym - Silicon Valley

https://www.youtube.com/watch?v=69V__a49xtw
 
Obejrzałem 2 odcinki Arrow. Tak jak Grzech pisze, to bajka, superbohaterowie i te sprawy. Jednak jedno musze przyznać, dupeczki tam zajebiste graja! Niemniej, serial poleciał jednak na sam koniec mojej dłuuuugiej listy seriali, kiedyś obejrzę.
 
Back
Top