Seriale

Czy te widma z niebieskimi ślepiami ktoś wytłucze czy będą tak sobie egzystować?







Nadal nie rozumiem jaki jest ich wkład do fabuły głównego wątku.
 
@Tar

Przecież to tytułowy wątek sagi - Pieśń Lodu i Ognia. Z jednej strony masz Innych, a z drugiej są smoki. Biali Wędrowcy pokażą na co ich stać dopiero w szóstym tomie sagi - "Winds of winter". Na razie w Westeros mamy jesień.





SPOILER /odnośnie ostatniego tomu - Dream of Spring/

.

.



.

.

.
Pierwotnie ostatnia część nosiła roboczy tytuł Time For Wolves, co chyba jednoznacznie określa, kto będzie grać tam pierwsze skrzypce

.

.

.

.

.

Koniec :-)
 
Przecież to tytułowy wątek sagi - Pieśń Lodu i Ognia. Z jednej strony masz Innych, a z drugiej są smoki. Biali Wędrowcy pokażą na co ich stać dopiero w szóstym tomie sagi - "Winds of winter". Na razie w Westeros mamy jesień.


A dokladniej, chodzi tu tez o walke dwoch bogow: R'hllor'a i Wielkiego Innego. Pierwszy jest wladca swiatla, ognia i cieni, a drugi - ciemnosci, zimna i smierci.
 
mały spoiler



Tylko nie można brać dosłownie tego co pisze Visu, bo Martin się wypowiadał, że nie ma zamiaru sprowadzać bogów na ziemię ;f Więc raczej tu chodzi o wyznawców.
 
Kłamiecie, w Grze o Tron zawsze najwiecej się dzieje w dziewiątym odcinku sezonu. Udowodnić?:



SPOILER PIERWSZYCH TRZECH SEZONóW GRY O TRON:



-



-



-



1s.09ep - ścięcie głowy Neda Starka. 2s.09ep.- bitwa ze Stannisem 3s.09- Czerwone Wesele.



.



.



.



.



PO SPOILERACH
 
Vikingowie - Zajebisty !



Lagherta :-)



11vikings4.jpg
 
Pierwszy odcinek Penny Dreadful jajec nie urywa, ale jest co najmniej dobry a klimat cholernie mi pasuja. No i Eva piękna i hipnotyzująca :-)
 
Gambit już na zeszłej stronie się dziwiłem, bo premiera miała być 11 maja...



Vikingów już nie raz tu polecano...;-)



Co do Gry o Tron to nie widzę nic strasznego w tym, że potwierdził się fakt istnienia tego Nocnego Króla ;-) skoro legendy były to czemu nie... Jednak serial mocno fantasy co mnie poza fabułą zbliżoną ludziom trochę zniechęca, ale na szczęście jej niewiele póki co tak na prawdę ;-)
 
Mi chodziło o to, że piąty odcinek jest najlepiej zapowiadającym się w obecnym sezonie z posród tych, które były.







Im dalej tym lepiej.











Spojler :











Co zyska Littlefinger żeniąc się z Lysą Arryn? Robin przecież nie utraci władzy jako Warden of the East. Od zawsze chciał jedną z siostr Tully i chyba to jest powodem. A jak sam stwierdził chce mieć wszystko :)



















Koniec spojlera.
 
Dla mnie w ósmym odcinku będzie jeden z najbardziej zajebistych, emocjonalnych jaki i wkurwiających momentów jakie dane mi było przeczytać w książe (wątpie aby w serialu udało im się uzyskac podbny efekt u widza)



SPOILER



http://mccomseycomix.wordpress.com/2013/06/26/the-red-viper-vs-the-mountain-that-rides-a-12-page-comic/







Born, z serialami od Showtime tak już jest, że pilot "wycieka" kilka tygodni przed premierą.
 
Spojler :











Co zyska Littlefinger żeniąc się z Lysą Arryn? Robin przecież nie utraci władzy jako Warden of the East. Od zawsze chciał jedną z siostr Tully i chyba to jest powodem. A jak sam stwierdził chce mieć wszystko :)






Nie pytaj. Dowiesz się niebawem... Littlefinger to przechuj, a spoiler odbierze Ci możliwość zbierania szczęki z podłogi. :-)
 
House of Cards - właśnie skończyłem drugi sezon. Działo się o wiele więcej niż w pierwszym sezonie, większa skala i jeszcze większe intrygi. Genialny serial, nie sądziłem, że cos takiego o polityce może mnie wciagnać. No i FU dopiął swego. Czy ktoś wie, czy ma być 3 sezon? Czy na tym kończą? oRola Kevina Spaceya bardzo, bardzo dobra. Idealnie tu pasował.
 
Ogolnie Martin leci ostro w chuja. Zamiast pisac to biega po konwentach. Im dalej tym wszystko staje sie bardziej pogmatwane. Pojawia sie nowi bohaterowie, a historie dotychczasowych glownych postaci spowolnia i beda wialy nuda. Chociaz z drugiej strony zajebiscie rozwina sie losy znanych, ale do tej pory drugoplanowych bohaterow. Najlepszym przykladem bedzie LF. Nie bede zdradzal co i jak, aby nie psuc innym zabawy. Przeczytalem wszystkie czesci PLiO i w chuj juz nie pamietam :) Dlatego chyba czas odswiezyc i zaczac od poczatku.
 
Ściągnąłem własnie wszystkie seriale z mojej listy. Ile wyszło? Kurwa, ponad 100 GB :O Ledwie to pomieściłem.







Wczoraj skończyłem 1 sezon Hannibala. Ciekawy serial. Trochę mi przypominał Dextera, tyle, że Dexter umiejętnie zabijał, a Graham umiejetnie znajdował zabójców. I obydwaj nie mieli poukładane w głowie wszystkiego (Dexter bez uczuć, Graham chory). Za kilka dni obejrzę sezon drugi, który wg. kilku użytkowników jest o wiele lepszy. Dr. Hannibal swoja postacią zrobił na mnie duze wrażenie, jednak pod koniec średnio mi się podobało jego zachowanie. Ale wiadomo, zrobić wsyzstko, aby samemu przetrwać.
 
Vikings end of 2 season SPOILER



Nie spodziewałem się aż takiej rzeźni na koniec sezonu, ale jestem zadowolony z obrotu sprawy. Czułem, że to może pójść jednak zgodnie z planem, bo nie znam planów twórców ;-)



Koniec SPOILERA



Szkoda, że znowu trzeba tyle czekać, cały minus rozstrzygnięć sezonów ;-)
 
Dawaj Born teraz z Penny Dreadful, właśnie skończyłem oglądać drugi raz z polskimi subami i podobał mi się jeszcze bardziej. Gdyby właśnie tak wyglądał Supernatural to kochałbym ten serial, a nie zerwał po dwóch sezonach xD

Ostatnio zabrałem się za Brooklyn Nine Nine, ledwo co przebrnąłem przez pierwsze trzy odcinki, miałem dać dropa jednak widziałem na C+ jakieś dwa epy z środka sezonu i spodobały mi się na tyle, że jadę dalej z serialem i jest w ciul śmiesznie xD
 
Gambit, ja to oglądałem w niewiele chwil po potwierdzeniu od Ciebie, że jednak już wyszedł pilot ;-) W końcu sam chyba dałem 1 info o zapowiedziach tego serialu :P



Jak nie przepadam za tematyką wampirów w stosunku do zombie tak ten klimat i Hawke, którego lubię, bo z fajnymi filmami mi się kojarzy już mnie wciągnął ;) Tylko kiedy teraz się czegoś spodziewać...?
 
Nie "pochwalę" się swoim wynikiem bo wpisałem zaledwie kilka tytułów, a już mam czas w tygodniach xD



http://tiii.me
 
Voranek czy znalazłbyś Revolution s02e19 z polskimi napisami (o ile są już dostępne), bo najnowszy odcinek znajduję tylko w wersji angielskiej.
 
http://subtitles.com.pl/pl/odcinek,napisy,s02e19,91,revolution,s02e19.html



Sprawdź czy to nie fake'owe napisy. Jutro grupa hatak wypuści swoje, obecnie mają 90% zrobionego tłumaczenia
 
Nadrobiłem Hannibala do prawie najnowszego odcinka (S02E09). Oto moje przemyślenia:







SPOILERY



.



.



Rzeczywiścei, skłaniam się do zdania, że s2>s1. Z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie zaskakiwały morderstwa. W s1, anioły, a drugim już freski, drzewa. O dziwo, w drugim sezonie Willa Graham już mnie nie irytował, tak jak to było w seznie pierwszym. Bardziej mi sie chyba podobała otoczka, trochę zdrowszego Grahama, chcącego dowieźć swojej niewinności i Hannibala który manipulował wszystkimi. Zdziwiło mnie tylko trochę to, że Will wiedząc, że to Lekter jest mordercą, kontynuował u niego zajęcia. Po czasie zrozumiałem jednak, że to mu pomoze.



NIe pasuje mi tu dr. Bloom. Fajna i atrakcyjna z niej kobitka, ale nic innego mi się w niej nie podoba. Sama nie wie co myśleć do końca, kieruje się sercem, a potem jeszcze bronienie Hannibala, gdy już się z nim przespała. Zastanawia mnie postać Margot, innej pacjentki Lektera. Rozmowa z Willem, sprawa brata, dziwny mocny głos. Czekam na rozwój jej postaci. Aaa, no i ta dziennikarka, jak prawdziwa dziennikiarka - wkurwiajaca :D



Bardzo mi się podobała akcja z E09, z człowiekiem-bestią i to "jesteśmy kwita" na końcu. Jestem tylko ciekaw, jak Will mógł przebić się przez pancerz. Ale to już zobaczę w nastepnym odcinku, jak go ściągnę. Poza kilkoma doszukanymi błędami realistyczności (tylko kilka), serial jest na wysokim poziomie



.



.



KONIEC



No to teraz na dłuższy czas koniec z serialami, nie licząc South Parka ;)
 
Back
Top