Seriale

Będe tęsknił za BB. Moim zdaniem fajnie by było, gdyby jeszcze na koniec pokazali scenę np "2 lata później" a co w niej miałoby się znaleźć to chyba każdy może się domylić.. :)
 
Zakończenie nie było złe, w końcu pokazali te sceny, które pojawiały się w poprzednich sezonach ;)



W ogóle ostatnio dużo seriali wznawiają, Mentalista, Castle, Criminal minds, Person of interest, Bones, Boardwalk empire itp :)
 
Byłem pewny, że 9 sezon Supernatural startuje dzisiaj, a patrzę i dopiero za tydzień będzie :-)





Korzystacie z jakichś forum serialowych?


Ja mam konto na Supernatural i jakimś forum o HIMYM. Ale nieszczególnie się tam udzielam.
 
Ogólnie jeśli ktoś ogląda dużo seriali, to polecam apkę na androida "TV show favs" - jeśli ktoś już o tym pisał, to sorry :-)
 
http://iitv.info/ bez rejestrowania, tylko tam oglądam powiem szczerze ze nie oglądałem na innych także nie mogę porównać .
Z seriali to wiadomo Two and a half Men polecam wszystkie sezony i my wife and kids , BB muszę sie wkoncu zmobilizować i obejrzeć raz jeszcze bo obejrzałem kilka odcinków i późniejsze zaniedbałem! Dextera bedzie mi brakowało , ale podejrzewam że wrócą do niego za rok / dwa
 
@mr.Raven, chodziło o forum o serialach, a nie o stronki gdzie można takowe oglądać ;D



Chociaż osobiście też korzystam z iitv ;)
 
Ja pitole, a ja jeszcze nie skończyłem Dextera, BB, w ciul innych tytułów mam pozaczynanych ... jak żyć?
 
Jak należy rozumieć to, że Mr.White zostawił zegarek na budce telefonicznej?


http://www.vulture.com/2013/09/breaking-bad-finale-facts-learned-on-talking-bad.html



Punkt 1.
 
TBBT trzyma poziom, nawet spoko te odcinki nowe. :)



SoA i BB tak dobre? nie zaczalem nawet jeszcze ostatniego sezonu, w wakacje neta raczej ograniczonego mialem, tak samo musze nadrobic caly 3 Suits. :C



Modern Family nikt nie oglada?
 
SoA i BB tak dobre?


No kurwa!







@Yagiel -Ja jakoś od początku polubiłem Chibsa. te blizny na twarzy pasują wyśmienicie, chociaż sposób ich powstania niezbyt przyjemny. happy też kozak i szkoda, że go tak mało. Prawdziwy HA.
 
Chibbs zawsze spoko, dobry charakter. po pierwszym odcinku juz sie jaram, kurwa oni zawsze coss dojebia. :o



tez tesknie za Opie'm!!! <gaymode>



Phil Dunphy for the win!!!



phil-dunphy-thumbsup.gif
 
Phil to postać nr1 w tym serialu. Ja bym mógł go oglądać cały czas. Many też wymiata no i nieziemska Gloria. To jest chyba jedyny serial, który w każdym sezonie jest na niesamowicie wysokim poziomie. Jedynie tak dobrze bawiłem się przy Friends.
 
mam podobnie, jak czasem ogarna motyw z Philem to rozpierdol. to prawda, ze poziom nie spada, ja widze jedynie lekkie zmiany u Claire i Mitcha, jakos dziwnie-inaczej graja. wszystkie postacie sa fajnie zrobione, Jay, Cam, po prostu mistrzostwo :)



Friends ogladalem chyba 4 razy juz od nowa, caly czas bawia, to jest ewenement. Ross!!!



rose-gives-finger.gif




ross-geller-unagi-Favim.com-238683.gif
 
Ross na stos. Najlepszą postacią jest Czandler Bing :-) Cały czas mam 10 sezonów na dysku i pewnie niedługo odpalę po raz kolejny. Serial idealny na chujow-jesienno-zimowe wieczory. Szkoda tylko, że wszystko z lektorem. Wygram kiedyś w totk to sobie kupię wszystko oryginal, a co:D!
 
na torrentach zajebiste mozna znalezc wstawki do ktorych pobierzesz na lajcie napisy, precz z lektorem przy takich serialach, a juz najlepiej ogladac je po angielsku i sie troche ogarniac. :)



wszystkie postacie sa mega, ale dla mnie zawsze faworytem byl Ross, jego akcje + 'hello...' po prostu mnie rozbijaja. Joey zrobiony na 'facepalmowe' reakcje, smiech i zalamka troche, Chandler mistrzowskie riposty i teksty, idealnie to zrobili akurat z nim.



tumblr_maiyrt74yU1r4wu02.gif
 
na tych torentach to można ściągać całymi sezonami czy pojedyńcze odcinki?



@Hang - danke. Lecz nie ukrywam, że napisy mi się przydadzą ;)
 
i tak i tak, najlepiej pociagnac wszystkie razem, ja tak zrobilem, wejdz sobie na tpb i wpisz po prostu friends. ;)



#slang #szyfr #niejestempiratem
 
Back
Top