Seriale

najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.

1706599839331.png
 
Polrci ktoś serial w klimacie Silos, Warrior, Archiwum 81 ?
W klimacie Silosa i archiwum 81 poleciłbym:
Mindhunter
Haunting of hill house
Severance
Chestnut man
Devs
Third day
Leftovers
Dark
Utopia
Warriora jeszcze nie oglądałem, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to świetne, przegięte Banshee, które chyba jest nawet od tego samego twórcy
 
Najlepsza postać w The Boys, świetnie napisany czarny charakter.
Czy są ludzie na cohones, którzy nie lubią postaci Homelandera?
Teraz się zrobił po prostu pojebany i robi co chce, jakoś nie czuć tego celu jaki by miał mieć, przez co ciężej mu kibicować, na początku go bardzo lubiłem, potem zaczął irytować. No i ulubioną postacią większości jest Billy Fucking Butcher.
 
Ja to zamiast oglądać nowe seriale, to robię rewatche żeby pokazać mojej drugiej połówce dobre tytuły. The Boys, Peacemaker, aktualnie Banshee (żeby pokazać że Starr już wcześniej był zajebisty), a potem jeszcze w planach zmiana klimatu i Californication i Yellowstone
 
Ja to zamiast oglądać nowe seriale, to robię rewatche żeby pokazać mojej drugiej połówce dobre tytuły. The Boys, Peacemaker, aktualnie Banshee (żeby pokazać że Starr już wcześniej był zajebisty), a potem jeszcze w planach zmiana klimatu i Californication i Yellowstone
Californication to klasyk nad klasyki.

My teraz mielimy The Bear i o matko bosko :antonio: Muzyka sztos, postacie sztos, zmiana tempa/dynamiki sztos. Dawno tak dobrze mi się czegoś nie oglądało.

A na gejflixie niedawno oglądaliśmy Kasztanowy ludzik i jak ktoś lubi skandynawskie kryminały to polecam
 
Californication to klasyk nad klasyki.

My teraz mielimy The Bear i o matko bosko :antonio: Muzyka sztos, postacie sztos, zmiana tempa/dynamiki sztos. Dawno tak dobrze mi się czegoś nie oglądało.

A na gejflixie niedawno oglądaliśmy Kasztanowy ludzik i jak ktoś lubi skandynawskie kryminały to polecam
Odważyły się zciociałe skandynawce użyć jako mordercę jakiegoś ciapatego? Czy wciąż ci wredni niebieskoocy blondyni przecząc statystykom, a jakiś sympatyczny rahman ali pomaga w śledztwie i przynosi kebaby?
:beczka:
kasztanowy pasowałoby jak nic
:roberteyeblinking:
 
Odważyły się zciociałe skandynawce użyć jako mordercę jakiegoś ciapatego? Czy wciąż ci wredni niebieskoocy blondyni przecząc statystykom, a jakiś sympatyczny rahman ali pomaga w śledztwie i przynosi kebaby?
:beczka:
kasztanowy pasowałoby jak nic
:roberteyeblinking:
Akcja dzieje się głównie na Islandii więc ani ciapatych ani niebieskookich blondynów tutaj nie uświadczysz :) Ogólnie zaskakująco dobra produkcja jak na to że jest na shitflixie.

Obadałem za to Echo od Marvela i cóż :siara: Wiele się nie spodziewałem a dokładniej to niczego ale i tak dostałem jeszcze mniej
 
Ale mi pezypomnieliście o californication! Też rewatch zrobię.
-drawn in the sea of pointless pussy
:antonio:.

Polecam obejrzeć Wam drodzy forumowicze Entourage od HBO. Też bardzo dobre. Postać żyda managera Ariego Golda, to coś pięknego.
 

Homelander jest świetny, zwłaszcza w komiksie - kiedy okazuje się dlaczego jest jaki jest.

W komiksie okazuje się, że firma sklonowała Homelandera i tym klonem był Black Noir. To on zgwałcił żonę Butchera i robił inne "ciekawe" rzeczy, a Homelander widział nagrania, będąc przekonanym że to on, tylko tego nie pamięta, więc zwariował.
 
Fargo s05 całkiem spoko
lewicowego prania mózgu ciąg dalszy, główna bohaterka kolejna Mary Sue (mimo wszystko do klimatu Fargo to trochę pasuje)
Złego białego człowieka płci męskiej win ciąg dalszy. Mąż tej policjantki indianki to już kurwa przegięcie.
Niby trochę zepsucia zepchnięto na teściową gł. bohaterki choć ona może się bronić jako silna kobieta sukcesu i lider.
Mimo tych głupot dało się obejrzeć, bo historia jak na Fargo przystało topka.
 
Californication to klasyk nad klasyki.

My teraz mielimy The Bear i o matko bosko :antonio: Muzyka sztos, postacie sztos, zmiana tempa/dynamiki sztos. Dawno tak dobrze mi się czegoś nie oglądało.

A na gejflixie niedawno oglądaliśmy Kasztanowy ludzik i jak ktoś lubi skandynawskie kryminały to polecam
W The Bear najlepsze jest to, że wszystkie postacie mają swoją historię, własne motywację, nie są wyłącznie fabularnym dodatkiem dla głównego bohatera. Jedna z lepszych rzeczy, jakie dane mi było obejrzeć w 2023 roku.
 
Back
Top