Seriale

"W ciągu tygodnia od ogłoszenia raportu za ostatni kwartał, który przyniósł pierwsze od lat niepokojące informacje na temat dalszego rozwoju platformy Netflix, wartość akcji serwisu spadła o 24 miliardy dolarów. Największy spadek na giełdzie odnotowano już w czwartek, zaraz po ogłoszeniu raportu, kiedy wartość Netfliksa spadła o 17 miliardów, czyli 10% całej wartości. W kolejnych dniach trend ten nie uległ zmianie i wartość akcji każdego dnia malała o kolejne miliardy, doprowadzając dzisiaj do stanu przekraczającego 24 miliardy dolarów spadku.
Tak gigantyczny spadek spowodowała informacja, według której Netflix w ostatnim kwartale stracił w Stanach Zjednoczonych około 130 tysięcy subskrybentów. Był to pierwszy spadek liczby klientów od 2011 roku. Platforma poinformowała również, że na rynkach zagranicznych zyskała w drugim kwartale tego roku 2,7 mln nowych abonentów, podczas gdy analitycy zakładali wzrost nawet na poziomie 5 milionów klientów."

ciekawe jak netlix na to zareaguje.
Ha, a tu się śmiali, że bojkot nic nie daje i napewno nie zbiednieją
 
UcdH7E7.jpg

Mają czas do grudnia, żeby wyrenderować lepszego smoka.
:jjsmile:
 
Skończyłem drugi sezon dark, i w mojej głowie jest teraz coś takiego:brainoverload:
Ja jestem jakoś przy końcu i mam również mózg rozjebany, ale nie wiem czy nie od tego, że tam jest tak mocno nasrane tych wątków wszystkich. Skupienie na 100% musi być przy tym serialu.
 

Jak pierwszy sezon nawet spoko, tak drugi już robiony trochę na siłę. A ma być jeszcze trzeci. No ale to tytuł typowo pod młodą widownię, która się jara tym serialem. Mi bardziej spodobała się książka, bo serial momentami strasznie się dłużył, przez co wydawał mi się po prostu nudny. Myślę, że mimo wszystko pierwszy sezon warto sprawdzić.
 

To mi się kurwa podoba.
Obecnie jesteś najlepszym dawcą wieści od ok 24 lat kiedy to dowiedziałem się o staraniach Jacksona do nakręcenia Władcy Pierścieni. Słyszałem wcześniej o pomyśle na serial, jednak nie wiedziałem, że projekt jest już w tak zaawansowanym stanie.
tb.gif

:antonio:
 
Kiedyś obejrzałem pierwszy sezon serialu "Legion", fajnie się coś oglądało, bo takie na dobrą sprawę psychologiczne i pokręcone. Ostatnio ogarnąłem, że są już drugi i trzeci sezon. Wciągnąłem już ten drugi, czaem wieczorami siedziałem i rył mi banię. A co by było, gdybym miał siedzieć pod wpływem czegoś i się w to wkręcić
 
Kiedyś obejrzałem pierwszy sezon serialu "Legion", fajnie się coś oglądało, bo takie na dobrą sprawę psychologiczne i pokręcone. Ostatnio ogarnąłem, że są już drugi i trzeci sezon. Wciągnąłem już ten drugi, czaem wieczorami siedziałem i rył mi banię. A co by było, gdybym miał siedzieć pod wpływem czegoś i się w to wkręcić
Jak jaralem duzo to wciagnalem pierwszy sezon i w sumie zapomnialem o nim, dzieki bede mial co robic w robocie.
 
Wiecie gdzie znajde do ogladania online albo pobrania odcinki
The Ultimate Fighter?
jest szansza że trafie z napisami czy nie ma opcji?
 
Back
Top