Seriale

i jak oceniasz? bo widze oceny sa dosyc skrajne

Oglądanie pilota w pokoju w którym miałem chyba z +30 stopni ni było dobrym pomysłem. Widać, że Refn dostał wolną rękę i kręci co i ile chce. Można powiedzieć, że to taki neo-noir w któym czuć Lyncha coś między Drive a Only God Forgives. Bardzo powolny, ale i umiejętnie budowany nastrój. Wizualnie magia. Po pilocie uczucia dość mieszane, ale oglądam całość bo mało jest obecnie takich twórców jak NWR.
No i Myrcella Baratheon ładnie wyrosła :duckfap:

HBO nigdy nie zawodzi z soundtrackami. (mowa o Big Little Lies).

Młoda ze studni z Leftoversów jest? Bo jak nie to nie oglądam ;)
 
Oglądanie pilota w pokoju w którym miałem chyba z +30 stopni ni było dobrym pomysłem. Widać, że Refn dostał wolną rękę i kręci co i ile chce. Można powiedzieć, że to taki neo-noir w któym czuć Lyncha coś między Drive a Only God Forgives. Bardzo powolny, ale i umiejętnie budowany nastrój. Wizualnie magia. Po pilocie uczucia dość mieszane, ale oglądam całość bo mało jest obecnie takich twórców jak NWR.
No i Myrcella Baratheon ładnie wyrosła :duckfap:



Młoda ze studni z Leftoversów jest? Bo jak nie to nie oglądam ;)
Nie wiem już o kogo chodzi.
 
Nie wiem już o kogo chodzi.
AmusedDarkArabianwildcat-small.gif
 
osadzony z netlixa, nie jest to jakies arcydzielo, meksykanska produkcja, ale jaka tam role odjebal santito, to czapki z glow

Dlatego ja nie ogladam juz wiecej meksykanskich produkcji bo sa na jedno kopyto, nudnawe z wiadomym od poczatku zakonczeniem, jestem dopiero po kilku odc. Osadzonego, ale przerwalem przez spam o Dark, ktory poki co wciaga bardzo sympatycznie.
 
Back
Top