Seriale

Madman

Bellator
Welterweight
caldex.jpg




Jest o muzyce, jest o filmach, o grach, jest też o książkach, chciałbym żeby było coś o serialach... Jakie są Wasze ulubione? Co aktualnie oglądacie? Co polecacie innym? Mam nadzieję, że będzie to także miejsce z którego dowiecie się kiedy startuje kolejny sezon przygód Waszych ulubionych bohaterów.



Ja osobiście bardzo chętnie oglądam produkcje Showtime - Californication i Dexter, HBO - True Blood (ostatniego sezonu jeszcze nie widziałem) i pierwszy sezon Spartakusa (Blood and Sand) oczywiście House'a, Hawthorne, The Walking Dead czy The Mentalist. Niegdyś począłem także oglądać The Vampire Diaries i Gossip Girl ale jakoś nie dałem się wciągnąć.
 
20075_-_375.jpg




Kożystając z tego że mamy już temat o Serialach chciałbym opublikować w nim pierwszego newsa, mianowicie stacja HBO podjęła się produkcji pierwszego w swojej historii polskiego serialu, serial ten nosi tytuł 'Bez Tajemnic' głównym bohaterem jest Andrzej Wolski grany przez Jerzego Radziwiłowicza. Psychoterapeuta, Andrzej Wolski, każdego dnia przyjmuje swoich pacjentów, którzy zwierzają się ze swoich najskrytszych przeżyć, doświadczeń, czarnych myśli. Każdy bohater to oddzielna, skomplikowana historia. Serial bazuje na nieskomplikowaniej konwencji - głównym elementem jest po prostu rozmowa dwojga ludzi, przez co film jest prosty a jednocześnie skomplikowany poprzez to co w tej rozmowie jest zawarte...



Cały serial to 45 odcinków nadawanych codziennie od poniedziałku do piątku o 20.10 w HBO i HBO HD pragnę dodać, że abonenci którzy nie posiadaja dostępu do kanału będą mogli obejrzeć w tym tygodniu wszystkie pięć odcinków, gdyż HBO będzie na ten czas odkodowywane.



Poniżej trailer serialu, gorąco polecam.
 
Supernatural, Pitbull, How I Met Your Mother, Heroes, Scrubs. :-) Heroes do końca trzeciego sezonu oglądałem, potem już niepotrzebnie ciągną. Supernatural jest teraz trochę na siłę ciągnięty, ale uwielbiam ten serial i tak! Gorąco polecam.:-)
 
No to tak seriale:



Lost-zagubieni polecam od początku do końca!



Herosi



Kompania Braci mini serial wymiata genialny.
 
O kurde, nie wiedziałem, trzeba obejrzeć! Swoją drogą słyszałem, że komiks jest bardziej hardkorowy niż serial, dodatkowo zawiodłem się na małej ilości odcinków, ale klimat jest niezapomniany. :-)
 
Drugi sezon Walking Dead ma mieć już 13 a nie jak miało to miejscie w pierwszym sezonie - 6 odcinków, także o tyle dobrze ;)







Co do Lost to oglądałem od 'nastego' odcinka pierwszego sezonu do początku 4 potem zaczeło to być już nie skomplikowanie jak to miało na początku ale już pojebane, przesadzili i z ilością i pod koniec również z jakością ;)
 
Walking Dead, w sobote polska premiera na FOX a w necie na razie bez napisów.



Prison Break - dla mnie najlepszy serial jaki widziałem



Lost - dobiłem chyba do 4 sezonu i miałem dość



Everybody Loves Raymond - najlepszy serial komediowy,szkoda, ze już nie kreca



According To Jim - jw :)



zapodawałem też pierwsze sezony Sons Of Anarchy oraz Walls Of Jericho, ale jakoś mnie nie urzekły.



Ponad to czasem lubię anime a moi faworyci to



Neon Genesis Evangelion







Hellsing



Dragon Ball heheh :]



Ostatnio oglądałem Ghost In The Shell oraz Ninja Scroll, ale do pełnometrażówek się nie umywają.



Przyjemnie mi się ogląda również Władców Much, choć szczerze mówiąc najlepsze były może pierwsze 2 sezony,a potem czasami przebajerowane :) jakby nie było, Anusiak to mój idol.
 
Ja jako, że mam FOXa na tv poczekam do polskiej premiery 'Zombiaków', pierwszy sezon był kozacki (mimo że krótki) i liczę ze drugi będzie równie dobry.
 
Z archiwum X :), Friends (przyjaciele dla mniej zorientowanych :P), i ogólnie seriale lat 80-90 to była super sprawa. Mozna mówic że były lekkie, schematyczne, i dobrzy zawsze wygrywali :D ale dawały duzo radości z oglądania a o to chyba chodzi. Takie perełki jak Renegat, Nieustraszony, druzyna A, Magnum, no i Słoneczny patrol. Piękne czasy... :)
 
Skins (wersja angielska)



Shameless (wersja angielska)



the Inbetweeners (bardziej hardcorowa brytyjska wersja American Pie)



An Idiot Abroad (absolutny klasyk-niestety nie bardzo popularny w PL)



Deadwood (10/10)



Breaking Bad (ostatni sezon niszczy)
 
Family Guy, South Park - wolę takie



Pozostałe są zbyt schematyczne. Oglądałem Dextera i Califonication po kilka odcinków i się nie wręciłem - widocznie tak mam



Z tego co w całości obejrzałem to Twin Peaks i Alternatywy 4







Czasami, jak dzieciak się gdzieś zapędzi oglądam Kapitana Bombę







oj ulubiony bohater to ręcznik
 
A ja pójdę w stronę klasyki :)



20090219172129!Ateam.jpg








swoją drogą wolę starego B.A. niż Rampaga :)



Do tego :D
pontiac_firebird_trans_am_knight_rider.jpg








i Californication..nie mogę się doczekać nowego sezonu :)
 
Ogólnie, to właśnie przez wspomnianego na początku wątku Dextera i Californication zacząłem w ogóle interesować się całkiem niedawno jakimiś nowymi serialami. Tak to latami wychodziły badziewia, ostatnie seriale oglądałem jako dziecko (A-Team, Renegat itp).



Przez słabość na rynku seriali to interesowali mnie latami tylko The Simpsons (ostatnie ileś sezonów bez dobrych pomysłów), kiedyś też Futurama (tu wiedzieli, kiedy skończyć). Jeśli chodzi o kreskówki jest jeszcze genialny Metalapocalypse, ale nie śledzę nowych sezonów. Pingwiny z Madagaskaru również wymiatają. Ogólnie mimo wieku oglądam dalej kreskówki, na Cartoon Network niektóre są super, jeśli raz na jakiś czas ktoś mi powie że jestem na to za stary to go wyśmiewam ;)



Z seriali, którymi się zacząłem interesować (oczywiście wszystkie godne polecenia:P):



Dexter, Californication - jak na wstępie, tymi dwoma hitami seriale na powrót mnie zainteresowały. Showtime zapowiada na przyszły rok nowe sezony tych seriali :)



The Walking Dead - ogólnie uwielbiam wszystko co wiąże się z postapokalipsą i zombie, więc polecam, jak wyżej ktoś wspomniał sezon pierwszy króki :/ ale za to bardzo dobry. Zaczął się właśnie drugi sezon



The Game of Thrones - dla tych co lubią fantastykę, średniowiecze i takie klimaty :) jako człowiek wychowany na Tolkienie i miłośnik średniowiecza nie mogłem nie oglądać ;P



Sons of Anarchy - świetny serial o gangu motocyklowym, dobra obsada. Właśnie leci nowy, 4 sezon ;)



oprócz tego są 2 seriale - Rzym i Spartakus - które wiem, że są dobre, ale nie miałem czasu jeszcze oglądać
 
Pacyfik, Pingwiny z Madagaskaru, Spartakus, czasami Glee, House'a, Lost



ALE PRZEDE WSZYSTKIM DWóCH I PóŁ:-)
 
Troche tego jest.



Z tych ktore juz sie skonczyly widzialem: Everybody Hates Chris, Flash Forward, Gary Unmarried, GREEK, Kyle XY, Lie to Me, Prison Break, Scrubs, Reaper, The O.C, Mental, Skins US



Te ktore aktualnie wychodzą: Californication, Chuck, Fringe, How I Met Your Mother, Misfits, Psych, Skins, Suits, The Big Bang Theory, The Mentalist, The Middle, Castle
 
Ja oglądam Californication, Dextera i Skins UK(5 sezon już jest kiepski). Głupio mi się przyznać ale oglądam również 90210 :D.
 
Back
Top