Seriale

Dobra dupka ta wdowa po Salazarze

17661754_285754908516408_439696813071532032_n.jpg
 
Pobrałem got w full hd, jeden odcinek w każdą niedzielę i problem z głowy. Drugi i trzeci sezon oglądałem 4 lata temu to prawie sobie przypomnę.
 
jestem po 6 odcinkach i stawiam ten sezon na rowni z poprzednimi. Na plus, tez to, ze tym razem historia byla mi slabo znana, nie tak jak to bylo z Escobarem.
no jak dla mnie to najlepszy sezon, dlatego wlasnie, ze nie znam wogole tej historii, a o escobarze i kolumbii przeczytalem kiedys kilka ksiazek i wiadomo bylo jak sie skonczy, a tu wszystko nowe dla mnie. A trzeba przyznac, ze trzyma poziom poprzednich czesci.
 
O fu*k dopiero teraz przeczytałem, że trzeci sezon True Detective będzie reżyserował Jeremy Saulnier - gość od Blue Ruin i Green Room :yahoo:
 
Ten Matthew mnie zniszczył bo zawsze miałem go za lovelasa z komedi romantycznych, a w Detektywie rozjebał system.

To zobacz sobie jeszcze Dallas Buyers Club.

Z takim nazwiskami jak wspomniany wyżej Saulnier czy Milch (Deadwood) jestem coraz bardziej przekonany, ze trzeci sezon będzie mocnym i brutalnym kryminałem. Może nie na miarę S01, ale obroni się jako samodzielna produkcja, czego nie można powiedzieć o S02.
 
To zobacz sobie jeszcze Dallas Buyers Club.

Z takim nazwiskami jak wspomniany wyżej Saulnier czy Milch (Deadwood) jestem coraz bardziej przekonany, ze trzeci sezon będzie mocnym i brutalnym kryminałem. Może nie na miarę S01, ale obroni się jako samodzielna produkcja, czego nie można powiedzieć o S02.
Co ciekawe akcja będzie się toczyć w Ozark. Lokacja fajna, ale właśnie użyta w konkurencyjnej stacji.
 
Jak tam ktoś już ogarnął nowy sezon Narcos?
zostal mi ostatni odcinek, ktorego zaraz obejrze. 10/10 niczym nie odstaje od wczesniejszych sezonow. Malo tego, osmielony wizerunkiem poszczegolnych bohaterow produkcji, postanowilem jedno! dosyc kurwa tego dobrego! CZAS NA ZMIANY! zapuszczam wons! i tym razem nie bedzie tak jak ostatnimi szescioma, ze poddawalem sie presji glupkowatych usmieszkow sasiadek, ktore mowily mi dziendobry i go golilem. Nie tym razem! WONS bedzie i chuj! Poza tym stwierdzam, ze hiszpanski moze byc dosyc latwym jezykiem do nauki.
 
Nie jestem jakimś wielkim fanem kreskówek ale ta bajka jest na prawdę zajebista. Oglądam to od niedawna.

comment_YuI0HRbfWSotIdtqaEsE5PqIuRFhOpHZ,w400.jpg
Witaj w klubie. Rick Sanchez toto pieprzony guru, jeżeli chodzi o podejście do życia :mamed:
ja właśnie zacząłem sobie odświeżać breaking bad od 1. odcinka. bjacz.
Ja właśnie niedawno skończyłem oglądać po raz drugi - chciałem pokazać mojej kobiecie mój ulubiony serial ever. Muszę przyznać, że przy drugim podejściu sporo traci, ale można się było tego spodziewać, skoro traci się element zaskoczenia... Ale mimo wszystko wciąż jest w moim top trzy.

Nakręcacie mnie coraz barduziej na Narcos. Dużo w tym serialu akcji, czy jest bardziej nastawiony na dialogi i klimat (jak np. Rodzina Soprano, lub Boardwalk Empire)?
 
zostal mi ostatni odcinek, ktorego zaraz obejrze. 10/10 niczym nie odstaje od wczesniejszych sezonow. Malo tego, osmielony wizerunkiem poszczegolnych bohaterow produkcji, postanowilem jedno! dosyc kurwa tego dobrego! CZAS NA ZMIANY! zapuszczam wons! i tym razem nie bedzie tak jak ostatnimi szescioma, ze poddawalem sie presji glupkowatych usmieszkow sasiadek, ktore mowily mi dziendobry i go golilem. Nie tym razem! WONS bedzie i chuj! Poza tym stwierdzam, ze hiszpanski moze byc dosyc latwym jezykiem do nauki.
powodzenia z zapuszczaniem, daj znać o postępach za jakiś czas.
 
ja właśnie zacząłem sobie odświeżać breaking bad od 1. odcinka. bjacz.
Ja jestem po pierwszym odcinku GOT, Jamie to był kawał skurwiela kiedyś, fajnie się to ogląda. Za tydzień drugi odcinek.

Trzeci sezon Narcos trzyma wysoki poziom, im dalej w las tym lepiej.

@Betonowy Krzychu Nie brakuje akcji, klimatu kartelu czy zajebistych dialogów z don Pablem w roli głównej. Do tego Pedro Pascal znany z roli Oberyna.
 
btw, ja w GoT (serialowym, knigi przeczytane z 2-3 lata temu?) jestem dopiero na S02 :)
 
Narcos sezon 3 :heart::heart::heart: 10/10 mi, osobiscie podszedl bardziej niz dwa poprzednie sezony. Mozliwe, iz dlatego, ze historie Escobara znalem, ze szczegolami.
 
Narcos - właśnie skończylem przed chwila i 3 sezon rozjebał, tzn 2 wcześniejsze rownież były genialne, ale 3 podobał mi się najbardziej.

Ta Suburra też zapowiada się bardzo ciekawie, taka przystawka przed Gomorra.

Ozark - oglądał ktoś? Warto?
 
Narcos - właśnie skończylem przed chwila i 3 sezon rozjebał, tzn 2 wcześniejsze rownież były genialne, ale 3 podobał mi się najbardziej.

Ta Suburra też zapowiada się bardzo ciekawie, taka przystawka przed Gomorra.

Ozark - oglądał ktoś? Warto?
Oglądałem Ozark, mnie się podobał ale dużo osób ma odmienne zdanie.
 
Back
Top