Seriale

Kolejny rewatch Leftoversów od początku.
Ja pierdole, jakie to jest piękne. Ile ja bym dał, żeby nie znać tej historii na pamięć i móc w nią zagłębiać się od początku, tak ze szczęką na podłodze.
2 sezonu nie da się obejrzeć w dłużej niż dwa dni.. Kocham ten serial. Kto nie oglądał to niech jak najszybciej nadrabia.
 
Kolejny rewatch Leftoversów od początku.
Ja pierdole, jakie to jest piękne. Ile ja bym dał, żeby nie znać tej historii na pamięć i móc w nią zagłębiać się od początku, tak ze szczęką na podłodze.
2 sezonu nie da się obejrzeć w dłużej niż dwa dni.. Kocham ten serial. Kto nie oglądał to niech jak najszybciej nadrabia.
Co jest takiego w tym serialu? Przymierzam się do niego ale nie wiem czy warto.
 
Co jest takiego w tym serialu? Przymierzam się do niego ale nie wiem czy warto.

Hmm. sam nie wiem, mój ulubiony serial XXI wieku :lol: a trochę widziałem. Ogólnie to Leftovers chyba najbardziej niedoceniony serial, chociaż tutaj na forum ma sporo fanów, a to cieszy.

@JanuszWanZant też robię powtórkę, ale jakoś w marcu przed startem ostatniego sezonu. Na dysku leży prawie 170 GB BluRay.
 
Last edited:
Sherlock jednak jutro. 4k juz czeka
Y9w6o.gif
 
Hmm. sam nie wiem, mój ulubiony serial XXI wieku :lol: a trochę widziałem. Ogólnie to Leftovers chyba najbardziej niedoceniony serial, chociaż tutaj na forum ma sporo fanów, a to cieszy.

@JanuszWanZant też robię powtórkę, ale jakoś w marcu przed startem ostatniego sezonu. Na dysku leży prawie 170 GB BluRay.
Cóż robię podejście zobaczymy czy podejdzie.
 
2 odcinek Taboo lepszy niz pierwszy. Fajnie sie to rozkreca i na jednym sezonie raczej sie nie skonczy ;)
 
Hmm. sam nie wiem, mój ulubiony serial XXI wieku :lol: a trochę widziałem. Ogólnie to Leftovers chyba najbardziej niedoceniony serial, chociaż tutaj na forum ma sporo fanów, a to cieszy.

@JanuszWanZant też robię powtórkę, ale jakoś w marcu przed startem ostatniego sezonu. Na dysku leży prawie 170 GB BluRay.
3 sezon ma być ostatni w tych Leftoversach? Lubię brać się za zamknięte serie, żeby nie czekać na następne odcinki.
 
3 sezon ma być ostatni w tych Leftoversach? Lubię brać się za zamknięte serie, żeby nie czekać na następne odcinki.

Tak, 3 ma być ostatni, chociaż tutaj każdy z dwóch sezonów można traktować jako zamkniętą historię. Pierwszy sezon depresyjny na maxa, za to kipi emocjami i aktorstwem najwyższej próby. Niestety przez ten bardzo dramatyczny ton (nie każdemu się spodoba) miał dość słabą oglądalność, dopiero drugi sezon (gdzie twórcy praktycznie pojechali po bandzie) trafił do większej liczby fanów i bardzo spodobał się krytykom.

Jednak biorę się za rewatcha wcześniej i dzisiaj odpalam pilota.
 
1 sezon Leftovers niby mocno depresyjny ale mnie niektóre momenty mocno bawiły. Szczególnie jak Kevinowi odpierdalało na maksa. To było tak zwariowane, że aż śmieszne. Nora też dobra wariatka :lol: Zajebisty serial ale nie dla każdego.
 
Jak odtwarzasz 4k? Da się normalnie podpiąć pod tv i oglądać czy trzeba mieć do tego jakiegoś mocarnego kompa?
Jak Tv obsluguje 4k. Jak nie, to raczej nie bedzie roznicy miedzy 1080p. Nie trzeba mocarnego sprzetu.
 
Last edited:
Back
Top