Seriale

@VoRaNeK da rae banshee s01e08-s01e10?
bo nie dalem rady wszystkiego pobrac
i drugi sezon od razu :lol: dzieki wielkie, na priv wyslij adres to Ci flaszke wysle w podziekowaniu
 
Jestem po 7 odcinku pierwszego sezonu Raya Donovana. Dla mnie bomba, bardzo mile zaskoczony jestem. Jest i humor i jakaś powaga, i różne sytuacje. Podoba mi się postać Raya, kozak, pewny siebie, mało mówi. Kobiety fajne. Micky też szalony dziadek. Pytanie do tych którzy są na bieżąco - serial ma tendencję spadkową, czy nic się nie zmienia lub jest jeszcze lepiej w dugim sezonie i pocżatku trzeciego?
Rzekłbym, że i rosnącą. Obecnie jedyny serial który oglądam na bieżąco.
 
3 sezon sporo wycięli (w tym epickie sceny z Barristanem) ,5 sezon się w ogóle książki nie trzyma.Stannis ginie ,Barristan zabity przez jakichś lamusów ,wątek z Dorne słaby,gdzie jest silny Belwas ,Arianne?Co robi Sansa w Winterfell?Bitwa o Winterfell... w zasadzie jej brak.Ogar pokonany przez Brienne
O co konkretnie Ci chodzi ?
 
Jakiś serial, który wciąga i w którym się dużo dzieje (np. jak w Banshee lub Prison Breaku,SoA). Dobrze jakby serial miał już kilka sezonów żeby starczył na dłużej :) Ktoś pomoże?

EDIT: Oglądałem seriale takie jak BB, TWD, TD, Banshee, Power, Narcos, SoA, Lost i jeszcze kilka innych o których nie pamiętam.
 
@Trzyha
Długo się zabierałem do GoTa bo kompletnie nie lubię takich klimatów. W końcu po namowach się przekonałem, ale obejrzałem chyba 4 lub 5 odcinków i zrezygnowałem bo się zanudziłem. Tak jak mówiłem, nie interesują mnie takie klimaty. Z tego powodu też nie zaczynałem Wikingów.
 
@Trzyha
Długo się zabierałem do GoTa bo kompletnie nie lubię takich klimatów. W końcu po namowach się przekonałem, ale obejrzałem chyba 4 lub 5 odcinków i zrezygnowałem bo się zanudziłem. Tak jak mówiłem, nie interesują mnie takie klimaty.
to Wikingowie polecam, tam wiecej akcji jest i nie ma tylu watkow jak w GOT
Fargo troche przypomina i jest bardziej realistyczny :lol: bo Banshee to niezla bajka na ten moment, ale troche sie dzieje, wiec ogladam
 
Jakiś serial, który wciąga i w którym się dużo dzieje (np. jak w Banshee lub Prison Breaku,SoA). Dobrze jakby serial miał już kilka sezonów żeby starczył na dłużej :) Ktoś pomoże?

EDIT: Oglądałem seriale takie jak BB, TWD, TD, Banshee, Power, Narcos, SoA, Lost i jeszcze kilka innych o których nie pamiętam.

No to bierz Spatakusa.
 
Jakiś serial, który wciąga i w którym się dużo dzieje (np. jak w Banshee lub Prison Breaku,SoA). Dobrze jakby serial miał już kilka sezonów żeby starczył na dłużej :) Ktoś pomoże?

EDIT: Oglądałem seriale takie jak BB, TWD, TD, Banshee, Power, Narcos, SoA, Lost i jeszcze kilka innych o których nie pamiętam.
jak na dluzej to proponuje Nip Tuck nie jest to nowosc ale jest bardzo dobry.
 
@Masu @Trzyha
A fakt, źle spojrzałem. A jeszcze jakieś propozycje seriali, których akcja osadzona jest w bardziej współczesnych czasach? Dodam, że moje ulubione tytuły do tej pory to SoA i BB.
 
Jakiś serial, który wciąga i w którym się dużo dzieje (np. jak w Banshee lub Prison Breaku,SoA). Dobrze jakby serial miał już kilka sezonów żeby starczył na dłużej :) Ktoś pomoże?

EDIT: Oglądałem seriale takie jak BB, TWD, TD, Banshee, Power, Narcos, SoA, Lost i jeszcze kilka innych o których nie pamiętam.
Ray donovan.
 
@Masu @Trzyha
A fakt, źle spojrzałem. A jeszcze jakieś propozycje seriali, których akcja osadzona jest w bardziej współczesnych czasach? Dodam, że moje ulubione tytuły do tej pory to SoA i BB.
The 100 pierwsze 2-3 odcinki przejsc i pozniej duzo sie dzieje
sa 2 sezony po 16 odcinkow
a i Gomorra klimaty podobne o BB i SoA, bardzo dobry, ale tylko jeden sezon
 
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst 7/10 - najlepsze scenariusze pisze życie

Próbowałem Narcos ale rzeczywistość przedstawiona w tym serialu jest kierowana do totalnych naiwniaków. Pominięcie oczywistego udziału CIA w całycm procederze -które zorganizowało przede wszytskim handel kokainą i Mosadu który toczył wojnę z CIA o wpływy w narco biznesie to żart dedykowany idiotom z stanów.

Dobrze zaś rokuje Broadchurch, mimo że po 3 ep jest oczywiste że ten serial szybko się znudzi, bo w jego założeniu jest rozwodnienie tematu na nie zliczoną ilośc sezonów, w czym ma pomóc rzucanie na wszystkich w około podejrzenia, które za chwile zostanie rozwiane, taki denny schemat, ale myśle że pierwszy sezon przeżyję-wciąga.
 
Jakiś serial, który wciąga i w którym się dużo dzieje (np. jak w Banshee lub Prison Breaku,SoA). Dobrze jakby serial miał już kilka sezonów żeby starczył na dłużej :) Ktoś pomoże?

EDIT: Oglądałem seriale takie jak BB, TWD, TD, Banshee, Power, Narcos, SoA, Lost i jeszcze kilka innych o których nie pamiętam.
Supernatural.
 
Supernatural najlepszy, ale trzeba opuścić połowę pierwszego sezonu , później Mentalista i Pamiętniki wampirów mimo że robią wrażenie czegoś kiszkowego niczym Zmierzch - to jeden z lepszych serialów ostatnich lat
 
@Thai sprawdź Ray Donovan. Jestem po pierwszym sezonie, który wciągnąłem w kilka dni. Bardzo dobry.

Supernatural... Pierwsze seozny miały swój klimat, serial był dla mnie kozakiem jakoś do 6 sezonu chyba. Potem coraz gorzej i gorzej.

@VoRaNeK kilka pierwszych odcinków Donovana sezonu drugiego mógłbyś wygenerować? Safelink znowu padł na warezie... Mogą być nawet wersje oryginalne, ściągnę sobie napisy.
 
@Thai sprawdź Ray Donovan. Jestem po pierwszym sezonie, który wciągnąłem w kilka dni. Bardzo dobry.

Supernatural... Pierwsze seozny miały swój klimat, serial był dla mnie kozakiem jakoś do 6 sezonu chyba. Potem coraz gorzej i gorzej.

@VoRaNeK kilka pierwszych odcinków Donovana sezonu drugiego mógłbyś wygenerować? Safelink znowu padł na warezie... Mogą być nawet wersje oryginalne, ściągnę sobie napisy.

6/12

 
Skończyłem oglądać serial Gracze z The Rockiem http://www.filmweb.pl/serial/Gracze-2015-701851, jestem zachwycony i czekam już na sezon 2. Myślałem, że to będzie jakiś nudny, sztywny serial, postanowiłem go oglądać ze względu na Dwayne`a. Spodobało mi się - problemy sportowców, dziewczyny, samochody, kasa - tego oczekiwałem od serialu i to dostałem.

Polecam

Ps. Ktoś ten serial tu polecał, ale nie do końca jestem pewny czy dobrze pamiętam kto, może się ujawni to potwierdzę.
 
Poza tym co to za Supernatural bez odcinków case'owych ?
Większość odpada na pierwszym sezonie przez to że te odc. case'owe sa takie słabe w tym sezonie . Jak ktoś zacznie od 2 sezonu to wróci w tedy do 1 . Ja sam nie dałem rady z pierwszym.
 
Back
Top