Seriale

Ja jestem po dwóch odcinkach Fargo i jak na razie nie rozumiem zachwytów nad tym serialem. Dużo bardziej podobał mi się film.
 
Z tego co ostatnio czytałem, to i najnowszy odcinek Hanniballa i najnowszy odcinek GoT miały najnizsze oglądalności do tej pory. HNB miał chyba 1,5 mln, a GoT 6,5 mln. Mówię w przyblieniu, nie pamiętam dokładnej sumki. Ważne jest to, że Hanniball dostał zgodę na 3 sezon!



I cieszę sie, ze spinn-ofy Supernatural i HIMYM nie powstaną.
 
Z lekkim opóźnieniem łyknałem 6 odcinek GOTa i...Tyron zawsze był świetny ale scena na końcu należała do niego :) Mistrz



tumblr_n5grctJrqv1s2791bo1_250.gif
tumblr_n5grctJrqv1s2791bo3_250.gif
tumblr_n5hilvHfZn1riah6uo2_250.gif
 
Def jebnął spoilera i chuj xD



też dam od siebie :-)



8dFyy9Q.gif






Ważne jest to, że Hanniball dostał zgodę na 3 sezon!


To chyba pierwszy serial Fullera, który dostał trzeci sezon, paradoksalnie wg mnie najsłabszy xD
 
Pierwszy sezon Wikingów w BR był bez cenzury, pewnie tak samo będzie z drugim jak wyjdzie. Natomiast obecnie chyba tylko Francuzi, mieli dostęp do "europejskiej" wersji drugiego sezonu Wikingów bez cenzury - niestety, chyba nie da się tego nigdzie wyrwać w necie.
 
Wyszedł pierwszy odcinek Dziecka Rosemary wg. Agnieszki Holand. Chyba dzisiaj przetestuje.
 
Ogólnie to za taki duży odstęp do następnego odcinka GoT powinni wtrącać do losów... Końcówka tak mnie podjarała, że czekam z mega niecierpliwością na następny odcinek, a jeszcze te Wasze obietnice, że 7 odcinek tego sezonu, będzie najlepszy ever i wydarzy się bardzo dużo rzeczy, sprawiają że czekam jak na Boże Narodzenie, gdy miałem 8 lat. I nie spoilerować o tym co się niedługo wydarzy, bo zagadam z JKM i gdy przejmie władzę, to wszystkim spoilerowców wrzuci do tego samego więzienia z politykami.







JEST!! WRESZCIE JAKIŚ POST DZISIEJSZY MI WSZEDŁ!



Chyba, że ktoś mi wcześniejsze usuwał, hmm...
 
Wasze obietnice, że 7 odcinek tego sezonu, będzie najlepszy ever


Kto tak obiecuje? Na pewno nie najlepszy ever i jak coś to nie 7 tylko 8, ale będzie lichy bo zjebali Oberyna :[
 
Dziecko Rosemary bardzo fajne. Szkoda że był oryginał bo byłby hit. Ale "niestety" oryginał to magia
 
Dodatkowo napłynęła informacja, że Mark Pedowitz, prezes The CW, pomimo upadku Bloodlines, nadal jest zainteresowany spin-offem Supernatural i zasugerował, że stacja planuje coś nowego.






"Niestety się nie udało, ale producenci wykonawczy wiedzą, że jesteśmy zainteresowani kolejnym spin-offem. Supernatural
własnie miało swój najlepszy sezon od 4 lat. Chcemy mieć spin-offy wszystkich naszych trzech najpopularniejszych seriali." - Mark Pedowitz.
 
Ogląda ktoś American Horror Story? Warto się za to zabrać, czy to serial z tych mtv podobnych?
 
Pierwsze dwa sezony świetne (drugi nawet lepszy moim zdaniem). Trzeci sezon fatalny dla mnie. W ogóle nie trafili z klimatem i obsadą/fabułą.
 
Smiało możesz oglądać, pierwsze dwa sezony są świetne (trzeciego nie zmęczyłem) - fajny klimacik, trochę balansu między kiczem a powagą, trochę czarnego humoru. Niby są tu wszędzie klisze, ale twórcy nawet nie silą się na to, żeby zaprzeczyć, ze to wszystko już gdzieś widzieliśmy, tylko biorą to co najlepsze z innych produkcji i serwują nam ostrą jazdę.



No ale jak jeszcze Cię nie przekonałem to ona zrobi to za mnie xD



1z1f%255B3%255D.jpg




assshot.jpg
 
dzięki pany :) zaraz odpalam pierwszy sezon



@Gambit - zarzuć lepsze foto, bo na tym nic nie widać ;)
 
TBBT ostatnie mnie rozjebalo tekstem:



'move across the hall? did you take a marijuana?!'



:-)



NIE CZYTALEM TEMATU OSTATNIO, BO GoT DZIS NADRABIAM, POZDRAWIAM
 
Obejrzałem najnowszy odcinek gry o Tron, więc SPOILER:



-



-



-



LF jest największym skurwielem w całej Grze o Tron, nie przestanie mnie zaskakiwać. Tylko coś jest ze mną nie tak, bo po ostatniej scenie, śmiałem się z niedowierzania xd



-



-



-



-



Koniec spoilerów.
 
skończyłem "true detective", ma to coś, obsada w postaci harrelsona i mcconaugheya strzał w dychę



polecam jak ktoś się nie chcę męczyć z serialami wielosezonowymi, perełka
 
Jak można stawiać popularność piłki, seriali wszelkiej maści, a są praktycznie takie dla każdego człowieka czy nawet WS do popularności narciarstwa wodnego ;-)? Tak przynajmniej zamiast marnowania całego życia latając po różnobranżowych portalach na tym najbardziej popularnym i prawidłowym dla siebie dyskutujemy z "sobie podobnymi" o tematach, w które wchodzi ktoś również zainteresowany takim pobocznym tematem jak seriale na forum MMA ;-)



Dziwi bardziej, że ktoś wchodzi tylko by taki komentarz walnąć i na siłę chce uzmysłowić ludziom mającym chęć i przyjemność dyskusji w tym temacie, że to nie ma miejsca bytu na tym forum ;-) Nie wiem jak można być człowiekiem, który nie oglądał żadnego serialu w sporej części, jakiegoś bardziej dla siebie jeśli ma konkretny gust nawet. Fakt, że być wariatem jak tu większość co oglądają sezonami różniste produkcje to już inna bajka, ale nie o to chodzi.



EDIOT: Ups, post odnosił się do posta dziwiącego się tematowi Seriale na forum MMA. Nie wydawał mi się obraźliwy szczerze mówiąc, choć offtopowy i mało przemyślany chyba jednak trzeba przyznać, ale...;)
 
Hahahahaha, Born zobaczył post, rozpisał się, wysłał, a potem okazało się, ze danego postu juz nie ma :-)
 
Back
Top