Seriale

Parasite i AiB to najlepsze co widziałem w ostatnich 10 latach.
Parasite - bardzo dobre, Alice - dobre, polecam Tobie również produkcje powstałe przed Twoim urodzeniem, np.:
 
Jeśli już coś polecasz to rób to dobrze.

Przedostatni film na którym zrobiłem wow, później musiałem czekać aż na Parasite.

 
Prawilnie przypominam, że The Office US wleciał na Netflixa, będzie okazja do kolejnej powtórki.

Kultowy Cowboy Bebop też niedawno tam wylądował.
 
z2x9nkr38dv71.jpg

 
Jak kto szuka niezłego akcyjniaka z fajnymi scenami walki, sporą dawką lejącej się juchy i nie przeszkadza mu jak 40kilowa lasia obija kilkunastu chłopa, to Netflixowy My Name wpada gładko.
 
Prawilnie przypominam, że The Office US wleciał na Netflixa, będzie okazja do kolejnej powtórki.

Kultowy Cowboy Bebop też niedawno tam wylądował.
No i kurwa podglądane.

Oglądałem sobie Office z oryginalnym lektorem przez weekend ale dziś już chuj. Jebana przesiąknięta poprawnoscia polityczna platforma usunęła serial wszechczasów.
Dymam Was, Netflix :rainbowvomit:
 
No i kurwa podglądane.

Oglądałem sobie Office z oryginalnym lektorem przez weekend ale dziś już chuj. Jebana przesiąknięta poprawnoscia polityczna platforma usunęła serial wszechczasów.
Dymam Was, Netflix :rainbowvomit:
Czekaj, co? Bo nie rozumiem. Tłumaczenie na nf lipne i w s01 już kilka smaczków poszło w piach, ale co kto usunął?
 
Back
Top