Seriale

Ja obejrzałem połowę 1 odcinka 2 sezonu i zasnąłem 3 razy w trakcie. 1 sezon był ok, nie wiem czy wrócę do drugiego.
Moim zdaniem najebali za dużo wszystkiego w 2 sezonie.
Chcieli upchnąć masę nowych wątków i zagmatwać historię jeszcze bardziej. Natomiast w czasie to już kurwa podróżowali wszyscy jak turyści samolotami Ryanair i zrobiła się mało czytelna, zagmatwana i nudna historia.
 
Moim zdaniem najebali za dużo wszystkiego w 2 sezonie.
Chcieli upchnąć masę nowych wątków i zagmatwać historię jeszcze bardziej. Natomiast w czasie to już kurwa podróżowali wszyscy jak turyści samolotami Ryanair i zrobiła się mało czytelna, zagmatwana i nudna historia.
Mam identyczne odczucia.
 
Udało mi się dorwać wszystkie 3 sezony 39 i pół i chłonę odcinki jeden za drugim :D
Kiedyś się czekało na odcinek, teraz od jesieni będzie to samo, bo 39 i półtora tygodnia będzie.
 
Na taki serial o superbohaterach czekałem. Wciągnąłem cały sezon w niecałe dwa dni i czekam na kolejne. No i Gwiezdna, taka poczciwa jest.

Problem mam teraz taki, że znowu nie wiem za co się zabrać, co mnie wciągnie równie ciekawie. Macie jakieś nowsze tytuły sierali o których mogłem nie słyszeć i nie obejrzeć?
 
Mi The Boys też bardzo podeszło, tyle, że zakończenie jakieś takie hmm, miałkie ?
Moment jak Huji zaczął reanimować A-Traina to takie wtf ?
 
giphy.gif

Drugi sezon już wystartował.
 
Mam takie ogólne przemyślenie. Kiedyś przeczytałem cały cykl przygód i sagę wiedźmina. Teraz słucham wszystkiego w audiobooku w robocie. I... Kurde, odnoszę wrażenie, że nie da się tych książek przenieść na serial tak, aby przenieść wszystkie wartości. Aby to był dobry serial. Aby w nim odkrywać to co można odkrywać w książce. Czy też odczytywać. Pytanie do tych którzy czytali książki Pieśni Lodu i Ognia w pierwszej kolejności, a potem oglądajacy serial GoT (gdzie pierwszy sezon odwzorowany był mega) - też mieliście podobne uczucia? Że serial będzie słaby w porównaniu do książek, a potem jednak okazało się, że serial (no, do pewnego momentu) jest bardzo dobry?

Zacząłem oglądać Doom Patrol zaraz bo skończeniu The Boys. Mógłby mi się ten serial może podobać, ale no nie widziałem lepszego serialu o superbohaterach niż The Boys i smutno mi, że tak szybko go wciągnąłem.
 
Mam takie ogólne przemyślenie. Kiedyś przeczytałem cały cykl przygód i sagę wiedźmina. Teraz słucham wszystkiego w audiobooku w robocie. I... Kurde, odnoszę wrażenie, że nie da się tych książek przenieść na serial tak, aby przenieść wszystkie wartości. Aby to był dobry serial. Aby w nim odkrywać to co można odkrywać w książce. Czy też odczytywać. Pytanie do tych którzy czytali książki Pieśni Lodu i Ognia w pierwszej kolejności, a potem oglądajacy serial GoT (gdzie pierwszy sezon odwzorowany był mega) - też mieliście podobne uczucia? Że serial będzie słaby w porównaniu do książek, a potem jednak okazało się, że serial (no, do pewnego momentu) jest bardzo dobry?

Zacząłem oglądać Doom Patrol zaraz bo skończeniu The Boys. Mógłby mi się ten serial może podobać, ale no nie widziałem lepszego serialu o superbohaterach niż The Boys i smutno mi, że tak szybko go wciągnąłem.
https://redanianintelligence.com/20...r-the-story-of-geralt-of-rivia-in-season-one/
https://redanianintelligence.com/2019/08/03/heres-how-we-think-the-witcher-will-adapt-ciris-story/
https://redanianintelligence.com/2019/07/26/yennefer-season-one/

Tu masz szczegółowe informacje na temat wątków Ciri, Yen i Geralta w serialu. Trochę się obawiam.
 
nie mogę się doczekać, jeden z 3 najlepszych seriali netflixa powraca z drugim sezonem :antonio:

Zaczalem to ogladac i nie moglem sie przekonac choc zdecydowanie wybieram seriale kryminalne. Moze jeszcze podejde raz do tego. Na razie jade jakis islandzki serial W pulapce. Nawet niezly. Niby spokojny narod a wymyslaja takie brutalne rzeczy:lol: zreszta kiedys ogladalem inny islandzki i bylo podobnie
 
comment_wQJyDOz5GLNXCSVUCi0c4AJqOcIqTbDK,w400.jpg

To są jego rodzice.
:wow:
true-detective.PNG

Starlight w pierwszym sezonie Detektywa.
a4be23cbf3d7d74a51a0d8f6d0e26e47.jpg

Madelyn w Karate Kid.
n6p3679szr731.jpg

Billy Butcher w Grze o Tron.
 
Last edited:
The Boys - perełka. Postacie Butchera i Ojczyznosława świetne.
:mamedwhat:
Oglądałem tylko angielską wersję.

Swoją drogą ciekawe jak poprowadzą dalsze sezony, bo aż odpaliłem komiks i pierwszy sezon no odbiega od oryginału. W sumie to serial bardziej mi się podoba, ale może to kwestia kolejności zapoznawania się z serialem/komiksem.
 
Back
Top