Seriale

No już sobie wyobrażam jak cavill między napierdalaniem kettlami nabija platynę z ponad 100h w Wieśku ;)

maxresdefault.jpg
 
ale co to zmienia? taki byl projekt serialu i historia sie zamykala, jakbys nie zauwazyl, w hiszpanskiej tv to byl jeden zamkniety sezon.

no dobrze i w czym Ci to przeszkadza ze mamy jednak kontynuacje ? Slepnac od swiatel tez wszyscy bysmy chcieli zobaczyc kontynuacje mimo ze 1 sezon serialu wyczerpal ksiazke
 
no dobrze i w czym Ci to przeszkadza ze mamy jednak kontynuacje ? Slepnac od swiatel tez wszyscy bysmy chcieli zobaczyc kontynuacje mimo ze 1 sezon serialu wyczerpal ksiazke
kto by chcial, ty? no sorry nie jestes dla mnie wyznacznikiem niczego. Serial byl napisany na 1 sezon i zakonczony. Sa seriale, ktorym nie sluzy kontynuacja, bo po prostu nie ma sensu jak w tym wypadku.
 
za ladny dla mnie ten wiedzmin, szkoda, ze nie zagral go mikkelsen i szkoda, ze to oparte na opowiadaniach. Bo na sadze mogli by zrobic cos podobnego do gry o tron. Na pewno materialu jest tam sporo w sadze, pomiajac koniec, bo to tylko moge zakropkowac.......
Pierwszy sezon będzie głównie na opowiadaniach, ale końcówka już sięgać będzie sagi.
#Świeże Info z Comic Con
 
ale ten netflix wkurwia i to chyba ostatni miesiac z nim, 2 odcinek i juz wyzwiska od seksistow, walka o rownosc plci, co za gowno
 
ale ten netflix wkurwia i to chyba ostatni miesiac z nim, 2 odcinek i juz wyzwiska od seksistow, walka o rownosc plci, co za gowno
przerzuć się na hbo go, 20 zeta a o wiele więcej dobrych seriali mają.
 


Jeden WIELKI MEH ten trailer. ZERO klimatu, przepakowany, próbuje być efektowny, a wychodzi tanio i efekciarsko. Czuć sterylność, a telewizyjność aż wylew się z ekranu, albo raczej netfliksowa tania teatralna "bogatość". Cały czas mam boli mnie, ze za materiał nie wzięło się HBO. Porównując ten trailer do His Dark Material to widać lata świetlne. Gdybym nie znał marki, to pewnie olałbym to ciepłym moczem - ot takie kolejne randomowe fantasy typu Legend of the Seeker.

A przecież można było zrobić coś takiego ;)

 
Pierdolicie pany, dla kogos kto nie czytal ksiazek jest w miare ok, po tym co sie naczytalem od was jakie to bedzie budzetowe itp. myslalem ze bedzie gorzej, Polska kraj malkonentow, gdzie te angielskie kobiety
albo czeskie chociaz :beczka:
 
Back
Top