Seriale

Oglądam właśnie finał pierwszego sezonu, akurat się wyrabiam na czwarty.

Ludzie którzy zaczną oglądać końcowe sezony tylko dla akcji jak w Breaking Bad, nie zasługują na ten serial.
Jak ktoś mi powie, że 1 i 2 sezon są nudne to GTFO niech ogląda sobie wybuchy i inne cuda na kiju w BB. Uwielbiam ten powolny, wręcz leniwy klimat pierwszych odcinków BCS. Nawet jak Mike je fistaszki przy oknie czekając na gangsterów - uwielbiam. I to jest chyba dobry pomysł żeby przed 6 sierpnia zobaczyć na nowo cały BCS. Six Feet Under tak szybko zobaczyłem, że jest jeszcze czas na coś przed tym wielkim wydarzeniem :)
 
Last edited:
Jak ktoś mi powie, że 1 i 2 sezon są nudne to GTFO niech ogląda sobie wybuchy i inne cuda na kiju w BB. Uwielbiam ten powolny, wręcz leniwy klimat pierwszych odcinków BCS. Nawet jak Mike je fistaszki przy oknie czekajac na gangsterów - uwielbiam. I to jest chyba dobry pomysł żeby przed 6 sierpnia zobaczyć na nowo cały BCS. Six Feet Under tak szybko zobaczyłem, że jest jeszcze czas na coś przed tym wielkim wydarzeniem :)
Scena gdzie Chuck zdradza Jimmiego i łamie mu serce to jebane mistrzostwo, jedna z najlepszych scen w całym universum. Czasem do perfekcji wystarczy dialog dwóch świetnych aktorów w zaciemnionym pokoju.
 
Chuck jest
był
sąsiadem Jessego. Ciekawe czy jakieś powiązanie z tego wyjdzie.
DADNYNoN0R-cvnD1H3m0mmFLPvSXYNL48lVfAtQtw6U.png
 
Scena gdzie Chuck zdradza Jimmiego i łamie mu serce to jebane mistrzostwo, jedna z najlepszych scen w całym universum. Czasem do perfekcji wystarczy dialog dwóch świetnych aktorów w zaciemnionym pokoju.
No i chuj,nie będę tego oglądał. Dzięki że to napisałeś.
 
Nie oglądałeś serialu i czytasz spoilery? Tak się tego nie robi. :fjedzia:
takie mam podejście. Skróty gdzie się da,życie jest za krótkie na wszystko dookoła. A pedalstwa nie znoszę. Dziś siedziałem w jacuzzi z pedziami, i prawie jebnąłem pawia do wody,jak zrozumiałem kto kurwa ze mną w tak małej przestrzeni przebywa. Taki klimat.
 
takie mam podejście. Skróty gdzie się da,życie jest za krótkie na wszystko dookoła. A pedalstwa nie znoszę. Dziś siedziałem w jacuzzi z pedziami, i prawie jebnąłem pawia do wody,jak zrozumiałem kto kurwa ze mną w tak małej przestrzeni przebywa. Taki klimat.
Czegoś nie zrozumiałeś. Chuck i Jimmie to bracia, nie kochankowie.

:DC:

Ogólnie to jest jeden z nielicznych seriali bez narzuconego LGBT.
 
Wczoraj dobiegły końca zdjęcia do ósmego i ostatniego sezonu serialu Gra o Tron. Wyprodukowane odcinki czeka teraz intensywna post-produkcja, a efekt końcowy mamy zobaczyć w przyszłym roku.


Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110131


Z jednej strony szkoda, że trzeba będzie czekać pewnie do lata/jesieni następnego roku. Z drugiej strony spoko, bo więcej się zapomni i przyjemniej będzie sobie odświeżyć Grę o Tron za rok.
 
Pilocik Sharp Objects wchodzi rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej od Big Little Lies, jedynie intro może temu drugiemu pozazdrościć. No ale jest Led Zeppelin, więc nie mogę narzekać.
 
Jak dla mnie intro jest zajebiste.

Masz rację intro świetne, ale to z BLL jest dla mnie TOP 2017. Mnie jednak kupiła muza z początku i końcówki epa



Sam ten pilot mocno pokazuje że produkcje Netfliksa dzielą lata świetlne od tych HBO, oczywiście z wyjątkami. No ale NF ma ciężarówki z $$$, więc pewnie znowu będzie robił średniaki na potęgę. Ważne, że abonament nf w Polsce podrożał xD
 
Masz rację intro świetne, ale to z BLL jest dla mnie TOP 2017. Mnie jednak kupiła muza z początku i końcówki epa



Sam ten pilot mocno pokazuje że produkcje Netfliksa dzielą lata świetlne od tych HBO, oczywiście z wyjątkami. No ale NF ma ciężarówki z $$$, więc pewnie znowu będzie robił średniaki na potęgę. Ważne, że abonament nf w Polsce podrożał xD

Atlanta, BCS, a teraz Sharp Objects. Po kilku ujęciach już wiadomo że mamy do czynienia z poważną produkcją.
 
Atlanta, BCS, a teraz Sharp Objects. Po kilku ujęciach już wiadomo że mamy do czynienia z poważną produkcją.

Ja się ostatnio wkręcam w Amazona - Sneaky Pete, Patriot, Red Oaks i Bosh - jeszcze nie ta liga, ale zatrudniają konkretnych gości do swoich seriali + w najbliższym czasie robią kilka ciekawych projektów.
 
Na jakbyniepaczeć mówią o Sharp Objects, że jest to hybryda 1 sezonu True Detective oraz Big little lies. Jezusiku jeśli to rzeczywiście tak wyjdzie to ogień. Jaram się bardzo
 
ktoś korzysta z hbo go? myślicie że bezpiecznie podawać im nr swojej karty?
 
Back
Top