Seriale

Dziś sprobowalem usiąść i przerobić Gre o Tron, ale nie ma wała. Obejrzalem tylko 1 odcinek 1 sezonu i to nie caly. Nudy w uj. Wikingowie i Skazany na śmierć mnie wciągnęły, ale Gra o Tron, lipa. Chociaż zacząłem książkę 2 część i niezła.
 
Dziś sprobowalem usiąść i przerobić Gre o Tron, ale nie ma wała. Obejrzalem tylko 1 odcinek 1 sezonu i to nie caly. Nudy w uj. Wikingowie i Skazany na śmierć mnie wciągnęły, ale Gra o Tron, lipa. Chociaż zacząłem książkę 2 część i niezła.
Z sezonu na sezon jest lepiej, czwarty moim zdaniem najlepszy. Z resztą im dalej w las tym wszystko się zmienia, na gorsze czy lepsze to samemu ocenisz.

Wiedźmin ma potencjał na to by wypełnić lukę po GOT, tak jak GOT wypełniło lukę po LOTR. HBO sobie poradziło, nie wiem jak to będzie w przypadku Netflixa.
 
Jak spierdolą ten serial to powinni czyscic pół roku kible. Wiedźmin ma wiekszy potencal od GOT.
Powinni zapierdalać na galerach po pustyni, a nocami dorabiać w tureckim burdelu.
Ciekawe kiedy jakieś castingi ruszą.
 
Z sezonu na sezon jest lepiej, czwarty moim zdaniem najlepszy. Z resztą im dalej w las tym wszystko się zmienia, na gorsze czy lepsze to samemu ocenisz.

Wiedźmin ma potencjał na to by wypełnić lukę po GOT, tak jak GOT wypełniło lukę po LOTR. HBO sobie poradziło, nie wiem jak to będzie w przypadku Netflixa.
SPOILER
imo pierwszy sezon byl zajebisty, trup scielal sie gesto, ulubieni bohaterowie padali jak muchy
a w tych ostatnich to wszyscy bohaterowie sa wrecz niesmiertelni, a nawet jak dostana 30 sztyletow serce to i tak wracaja i nic im nie jest XDD
 
fili.tv
efilmy.tv

Oglądałem na fili. Po 2 odcinkach 3 już nie odpalił. Sprawdziłem resztę tak samo przy kazdym z opcji w jakiejś jakości obejrzeć wyświetla się trójkąt z wykrzyknikiem laduje się i pisze delete. Nawet 1 i 2 odcinek, który obejrzalem bezproblemowo.

Zarejstrowalem się i nic, trzeba w coś opłacić czy po prosty limit na dzien padl?
 
Screenshot_2018-03-08-13-38-49.png
 
Internety internetami, ale zapomniałeś bebechy sprawdzić, a to podstawa tutaj...a jak już sprawdzisz bebechy, to zalej je profilaktycznie Parafarmem i zasyp Multilac'em, będzie poprawa.


Jakie bebechy człowieku? Mój jedyny póki co dostęp do internetu prowadzi przez telefon.

Zauważyłem, że np The Walking Dead działa. Jak nie chciał odpalić na 720p to włączyłem w 420p i pomagało w Grze o Tron jest tylko 720p.
 
Jakie bebechy człowieku? Mój jedyny póki co dostęp do internetu prowadzi przez telefon.

Zauważyłem, że np The Walking Dead działa. Jak nie chciał odpalić na 720p to włączyłem w 420p i pomagało w Grze o Tron jest tylko 720p.
Czyli miałem rację - masz za słabe bebechy...w telefonie, a to jest jeszcze gorsze. Forum łączy się w bólu w obliczu Klątwy Słabych Bebechów.
 
kurwa doslownie zygac sie chce od tej lewackiej poprawnosci w hollywood, pierwszy odcinek jessicy jones, 5 min serialu i pokazana idealna rodzinka, tatus z tatusiem wychowuja cudowna coreczke, ja pierdole, wszedzie musza juz wjebac ta propagande.
 
kurwa doslownie zygac sie chce od tej lewackiej poprawnosci w hollywood, pierwszy odcinek jessicy jones, 5 min serialu i pokazana idealna rodzinka, tatus z tatusiem wychowuja cudowna coreczke, ja pierdole, wszedzie musza juz wjebac ta propagande.
to norma w produkcjach od Netflixa
teraz ogladam serial oczywiscie zmowy bialych policjantow, bo zabili czarnego chlopaka
 
Seria Niefortunnych Zdarzeń niedługo 2 sezon na Netflixie warto siadać do tego czy szkoda prądu
 
Seria Niefortunnych Zdarzeń niedługo 2 sezon na Netflixie warto siadać do tego czy szkoda prądu
Mi sie osobiście Zajebiscie podobało, bo za malolata czytalem książki z serii.
Ale myślę że jeśli lubisz czarne komedie z solidna dawka absurdu to powinno się spodobac.
 
Seria Niefortunnych Zdarzeń niedługo 2 sezon na Netflixie warto siadać do tego czy szkoda prądu
Ja jakoś przez pierwszy sezon nie mogłem się przebić - zbyt infantylne jak dla mnie. Tylko kreacja Neila Patricka Harrisa mi się podobała.
 
Rick and Morty, warto?? Słyszałem dobre opinie, ale obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś mi nie za bardzo się podobał. Jest sens kontynuować??
 
Back
Top